Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.555
Cevap
53
Favori
147.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet var.. Yükleyin güncellemeyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, Global romu rootlayinca ota üzerinden güncelleme almaya devam ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtubede video izlerken cozunurluk yuksek olsa bile yinede kalitesiz görünuyormus bu durumu yasayan var mı? Ayni sey sosyal medya programlari içinde gecerli

• Jakuboo kullanıcısına yanıt
    Ben denk gelmedim bu duruma 1080 ise bende 1080 de açıyor. Yada diğer sosyal medya uygulamalarında.

Ayrıca bende şöyle bir duruma denk geldim normalde telefon gece uyurken 77 de bıraktım şarjını sabah kalktığımda 60 a kadar düşmüştü. Pili bu kadar ne kullanıyor diye düşündüm gördüğüm manzara bu... Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU]

Telefonun beklemede bu kadar çok pil kullanması normal mi bence değil ilk defa 6 saatte kullanılmayan telefonun %17 şarjı gitmesi ilk defa başıma geldi. Bunu nasıl düzeltirim.

• internette biraz arastirinca kameraya toz alma konusunda pekcok sikayet oldugunu gordum. Benim cihazda kameraya toz aldi.
    mi.com sitesindeki moderator cihazin panelini sokup temizleyin ve iyice kapandığında emin olun demiş. bunu evde yapabilirmiyim daha önce söken oldu mu hic?
    Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENfER -- 28 Temmuz 2020; 14:10:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENfER

internette biraz arastirinca kameraya toz alma konusunda pekcok sikayet oldugunu gordum. Benim cihazda kameraya toz aldi.
    mi.com sitesindeki moderator cihazin panelini sokup temizleyin ve iyice kapandığında emin olun demiş. bunu evde yapabilirmiyim daha önce söken oldu mu hic?
    Aynen hocam malesef çok şikayet var bu konuda.Bende boyle bi foto gormustum muhtemelen kronik problem

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakuboo -- 28 Temmuz 2020; 14:13:49 >

• Kameraya toz alma konusunda benimkinde bir sorun yaşamadım ama inşaallah yaşamam sorunu yaşayan arkadaşlar kaç GB Ram modeli ve hangi renk belirtir misiniz acaba

• note 9s - 6/128
    ultrawide kamerasinda sorun var. esime de ayni cihazin beyazini almistik şuan icin onunkinde bisiy yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ENfER

note 9s - 6/128
    ultrawide kamerasinda sorun var. esime de ayni cihazin beyazini almistik şuan icin onunkinde bisiy yok.
    Nedense hep grilerde toz goruyorum daha beyazinda toz gormedim

• daha alali 1 ay olmadı. evde kullandim çoğunlukla, cebe fln da koymadım dogru düzgün zaten sığmıyor...

• Jakuboo kullanıcısına yanıt
    Benimkisi pro olanı beyaz renk ve ana kamera toz almış baya ...

• Saul.Goodman kullanıcısına yanıt
    O zaman bu kronik problem gibi gorunuyor,kimse kabul etmiyor ama baya kişide gördüm durumu

• heisenberg034 H kullanıcısına yanıt
    Telefonu yeniden başlatıp gözlemleyin. Bende de benzer bir sorun oldu durduk yere şarj çok hızlı tükenmeye başlamıştı. Tesadüfen yeniden başlatınca problem ortadan kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hayko -- 28 Temmuz 2020; 19:27:43 >
  • Veteriner hekimim büyük baş haliyle toz içinden çıkmıyorum ekranı sürekli silerek kullanmak zorunda kalıyorum yine de kameraya toz almamış 9s 6/128 beyaz bu arada

• Mr.Hayko M kullanıcısına yanıt
    Durumu gözlemleyip buraya attıktan sonra yeniden başlattım gözle görülür fark oldu. İlk defa başıma geldi 1.5 aydır kullanıyorum cihazı

• Yaklaşık 1 ay kadar önce aldığım telefonum konuşma sırasında sorun yapmaya başladı. Şöyle ki bir kişiyi aramak istediğimde telefonu kulağıma dayayınca hiçbir şekilde ses alamıyorum ve ses iletemiyorum . Ancak hoparlör veya kulaklık ile konuşabiliyorum. 1 aylık telefonu servise götürmek istemiyorum. Sorunu nasıl giderebilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. 

• Bu arada benim sesim karşıya gidiyor, karşıdan bana ses gelmiyor

• Android sistemi gereği her gün bir kere telefonu yaklaşık 1 dakikalık kapatmak gerek bu konu eski forumlarda da geçmişti , baya işe yarıyor ,ahize sorunun ve ya yazılımsal donanımsal sorunlarınızda PC de olsun telde olsun ilk çözüm her zaman kapatıp açmaktır.basit görünür ama bazen pek çok problemi giderir.

• moon41 M kullanıcısına yanıt
    Defalarca kapatıp açtım halen sorun devam ediyor :(

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.