Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.555
Cevap
53
Favori
147.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros sanalmarket üzerinden bende aldım 6. Gün oldu halen hazırlanıyor yazıyor. Dün Bim de gezerken A70 vardı 2600 e onuda aldım. 2-3 gün daha bekliycem bunu gönderemezlerse açıp kullanacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahely kullanıcısına yanıt
    Vallaha hocam ilk defa hevesle bisey aldik uygun fiyata tutturduk diye sevindik ne gelen var ne giden bende trendyol uzerinden migrosdan almisim saticinin migros oldugunu sonradan gördüm. Bu hafta gelir insallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu hafta gelmezse ben de siparişi iptal ederim. İlk defa Xiaomi alacaktım hevesim kaçtı. 3000 liraya da yenisini sipariş vermem ve telefon ihtiyacım da var. A71 güzel gibi görünüyor gözüme gelmezse ona yöneleceğim.

• sub182 S kullanıcısına yanıt
    Note 9 Pro gelecek mi? Bildiğim kadarıyla global versiyonu 9S oldu.

• Hocam bir çok yerde global 9s 9pro aynı yazdılar.Ama yanlış yazdılar bence çünkü xiaomi global sitesinde net olarak farklı telefonlar olarak gözüküyor. Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU]https://www.mi.com/global/redmi-note-9-pro
  • Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    evet ılk global versıyon 9s oldu ama serıyı devam ettırıp bırkac tane daha global model cıkardılar..farkları cok az bu cıhazların ama note9 pro da gelecek;en azından evofone oyle soyluyor:

https://twitter.com/XiaomiTurkiye/status/1257310292159037440

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 11 Mayıs 2020; 20:7:57 >
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. Ben sadece 9S'den ibaret olacağını sanıyordum.

• Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    rıca ederım..benım bekledıgım model note 9 pro..9s ıle arasında kamera,hızlı sarj degerı ve nfc farkları var..gercı fıyatları ucurdular yıne,gelsın bakalım kactan gırecek..bu arada, en son tanıtılan global note 9 proda bıle kendı ıcınde dızayn farkı mevut;yesıl olandakı kamera flası cerceve dısındayken grı ve beyazda cerceve ıcınde..aynı cıhazın renklerı arasında bıle fızıkı fark enteresan..
  • Bende 6/128 modelinden alarak aranıza katildim.daha gelmedi kargo bakalım nasıl olacak

• sezer.er kullanıcısına yanıt
    hocam bu model note 8 pro'dan daha mı iyi ?
  • bende 9s 128gb lik aldım.. gelsin bakalım nasıl olacak..
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    işlemci snapdragon yeni model sonuçta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

bende 9s 128gb lik aldım.. gelsin bakalım nasıl olacak..
    hocam nerden bulabilirim bilgin var mı ?
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    n11 de var..2999 TL den satılıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 14 Mayıs 2020; 22:59:34 >
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Hocam MIUI 12 Beta alıyor mu cihaz peki ?

• Migros mağdurları nasıl bir yol izliyor acaba? Ben hala bekliyorum hala siparişiniz alındı aşamasında.Sipariş iptal de edilmiyor..
  • Migrosdan be de 4 mayısta almıştım. Bugün kargoya verildi. Yoğunluk olduğu için geç gonderiyorlarmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: turk_iye

Migrosdan be de 4 mayısta almıştım. Bugün kargoya verildi. Yoğunluk olduğu için geç gonderiyorlarmis.
    7 mayısta aldım bende bekliyorum hala. senin 4 mayista aldıgın bugün kargolandıysa insallah bizimde bir iki güne kargolanır. beklemekten sıkıldım iyice
  • kargo işi sıkıntı epey haberiniz olsun..az önce avrupa yakasında oturan arkadaşıma kargo yollamak için evden çıktım,3-4 şube gezdim ama gönderemedim..aşırı yoğunluk var ve şubelerin günlük paket(ya da ağırlık) kotası var şu anda..sabah tekrar şansımı deneyecem artık,durum bu ne yazık ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 12 Mayıs 2020; 17:40:32 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.