Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sırf denemek için bugün global e geçtim ama eu ya geldiği gibi geri geçerim.Verdigim linkte özellikleri yazıyor.

www.teknoburada.net/2020/04/04/xiaomi-eu-rom-nedir-ve-nasil-yuklenir-iste-bilmeniz-gereken-her-sey/amp/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim inceleyeceğim belki ben de geçerim EU roma

• kutudan çıkan kablo çok kısa geldiği için 2 metrelik kablo almayı düşünüyorum dikkat etmem gereken bir durum var mı? aliexpress'ten ürün tavsiyelerine açığım.

• Vay arkadaş globale gelmemiş :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Gece şarja takıp güncellemeyi yükle dedim.Saat 7 gibi telefonu elime aldım miui 12 ye devam et dedi batarya %100dü.şimdiki durum ise şöyle. Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]
    Eskiye göre kötü olan birşey yok. Eski bildirim ekranındaki kısayollar artık düzenlenebliyor. Ana ekrana Doğrudan kişi arama ekleyemiyorum...vs... şimdilik iyi gibi.en azından batarya kötü değil.

• Arkadaşlar akşam güncelleme gelmişti yüklemedim şimdi güncelleme kontrolü yapıyorum güncelleme yok diyor :((

• mysterio7 kullanıcısına yanıt

Buna alışın. Güncellemenin kısa bir süreliğine indirilmeye müsade ediliyor. İndirenlerden yapılan dönüşlere göre yeniden veriliyor. Acele etmeyin ay sonuna tekrar gelir.

• Telefonun şarjı 10 un altına inince kasmaya başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: murderx06

Telefonun şarjı 10 un altına inince kasmaya başlıyor

Mümkün olduğunca 20 olduğunda şarja takın.

Dostum merhaba ben şuan globali kullanıyorum cihazı aldığımdan beri normal olanı yani diğer dediğin eu olanla arasında çok büyük farklar var mı merak ediyorum

• Ardcn000 kullanıcısına yanıt

Hocam ben tavsiye ederim kesinlikle.Yedek alıp bi deneyin derim.

En büyük farkları söyler misin rica etsem bi kullanıcı gözünden soruyorum

• Ardcn000 kullanıcısına yanıt

Ivır zıvır uygulamalardan arınmış olarak geliyor, reklamlardan arınmış oluyor, daha az ram ve pil kullanımı, 3 .parti temaları yükleyebilme vs uzar bu liste hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 14 Ekim 2020; 18:29:59 >
  • KILIF NE ÖNERİRSİNİZ

• Dün akşam Miui 12 güncelleme bildirimi geldi. Yarın yaparım dedim şimdi de yok. Sistem güncel diyor sürüm global 11.0.2

• Yukarıda da bir arkadaş yazmış. Onda da görünmedi diye. Bekleyelim bakalım.

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Güncelleyiciye girin sağ üst köşede üç nokta var ona dokunun ve en son paketi indir seçeneğini seçin. Daha sonra bakın hangi paketi indirdiğine

• tired technology T kullanıcısına yanıt

Oradan indirdim bir paket güncelledi temmuz güvenlik güncellemesi çıktı

• 1 günlük tecrübeme dayanarak şarjda herhangi bir azalma veya artış gözlemlemedim. Bir iki minor güncelleme dışında yeni sorun yaratmamış güncelleme. Animasyon kasılmaları da çözülmüş gibi gözüküyor, aynı sorunu yaşayan arkadaşlara duyurulur.

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Bu linkten romunuzu indirin ve güncelleyiciye girin üç noktaya dokunun güncelleme paketini seçin seçeneğini seçin ve indirdiğiniz dosyayı buradan kurabilirsiniz

https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/joyeuse/

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.