Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
133.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buraya birkaç kez telefonun arayüzde, menülerde ve chrome'da kastığını yazmıştım. Çok araştırdım, yazılanları denemedim ama herhangi bir işe yarar sonuç bulamadım. Derken kendim denemeler yaparken sıfırlanmış cihaza önce poco 2 launcher kurdum. cihazın hızlandığını farkettim. Ama poco launcher görsel olarak bana uymadı. Daha sonra bunu tamamen kaldırdım ve eski launcher'a döndüm. Açıp kapattım ve cihaz kaymak gibi. Benim için kasma olayı bu şekilde sona erdi, şu an maşallah müthiş akıcı son 5-6 saattir.
  • Yurtdışı note 9 larda miui 12 sonrası şebeke gidiyor diyorlar doğru mudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    MIUI 12 Hangi romlarda var? Bende global rom var halen MIUI 11.0.7.0

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tired technology T kullanıcısına yanıt
    Yeni güncelleme dağıtılmaya başlandı note 9 Lara miui 12 fakat . Güncelleme sonrası şebekede sorun olduğu konuşuluyor.

Hocam kaynak xda mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarıKomutan

Hocam bende toz probleminden korkmuştum. Arada kontrol ediyorum bir adet toz görmüştüm şimdi gitmiş. Bir arkadaşın dediği kılıf bende de var bayağı işe yarıyor. Kamera çerçevesi boş olmasından ise kapalı sonuç olarak. Onun dışında normal kullanımda memnun kalacaksındır. Ben oyun oynarım aktif sosyal medyam var kullanıyorum dersen seni biraz üzer. Ben öyle bir kullanıcı değilim whatsapp arama arada fotoğraf gazete uygulaması kullanırım. Bana 2 gün rahat gidiyor şarj olarak.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim üstat.ürünü henüz kargodan almadım.etraflıca düşündüm 3 bin tl ödeyipte heran tozmu kaçacak wifimi çekmeyecek stresine girmek bana göre gelmedi.ürünü pazartesi kargo getirdiğinde almadan iade edeceğim.cevap veren yardımcı olan herkese minnettarım.

• xiaomi note 9 serisi yeni güncellemede repairli cıhazlarda imei uçtuğu söyleniyor.temkinli olmakta fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 27 Eylül 2020; 17:17:53 >
  • TR ROM kodlu Redmi Note 9S'lere dagitim baslamis.

• Abi çok geç kalıyolar ya umarım beklediğimize değer de saçma sapan hatalarla karşılaşmayız.

• Arkadaşlar iphone 6s 64gb telefonuma yurt dışı note 9 pro takas teklifi var sizce takas etmeli miyim ? cihaz gözüme biraz kaba geldi açıkcası, daha önceden samsung note10+ kullandım ebatları hemen hemen aynı ama note10+'da ekran edge olduğu için ve çerçeve neredeyse yok denilebilecek derecede olduğu için göze çok hoş geliyordu. açıkçası biraz titizim, aslında 6s'i satıp mi 9t almak istiyorum ama durumum el vermiyor ne yazık ki, sizce mi 9t yerine note 9 pro tercih edilir mi?
  • TheSergen T kullanıcısına yanıt
    Edilir. Tek kayda değer fark bence amoled ekran. Diğer konularda ya başa baştır yada daha üstündür. Beni tek üzen konu cihazın kendi arayüzünün kullandığı donanımın hakkını verememesi. Belki miui 12 güncellemesi ile durum değişir. Ama zaten yurtdisi cihaz kullanan arkadaşların çoğu rom atıp kullanıyor. Öğrenip rom atarsanız daha rahat bir kullanıcı deneyimi elde edersiniz.

• Arkadaşlar daha önce sorulmuştur belki ama ben bulamadım, telefonun parmak izi sensörünün konumundan dolayı solak biri sol işaret parmağı ile kilit açmada bir problem yaşar mı? Yani telefonu cebimden tek elle çıkardığımda tak diye ekranı açabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrazzerstakiKelAdam -- 28 Eylül 2020; 0:58:47 >
  • BrazzerstakiKelAdam kullanıcısına yanıt
    Bende solağım hocam ama sanırım eski telefonumdan kalan alışkanlık hala daha sol işaret parmağını okutuyorum. Ama tavsiyem baş parmak eklenecekse parmağı iki bölge halinde iki ayrı parmak izi olarak ekleyin. Böylece okuturken daha rahat edersiniz.

• High Sierra kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum dolaşıyor bir haber bende anlamadım sorun yaşayan var mı ?

Ben olsam değiştirirdim. 6s artık çok eski. Yurtdışı telefonun yurtdışı ürün olması dışında eksi bir yanı yok. 9t güzel ama eski bir cihaz.
  • birisi007 B kullanıcısına yanıt
    Note 9 pro çok kaba geliyor gözüme hocam ya, mi 9t ile yan yana koyunca bariz kaba duruyor telefon

• hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    Miui arayüzü ile ilgili beklentinizi düşük tutun. Neredeyse hiç fark yok. Animasyonlar biraz farklı birde bildirim menüsü farkediyor. Küçük ekran muhabbeti var ama stabil değil.
    Kaba bir cihaz zaten. Ekranı çok büyük. Haliyle pili de çok büyük. Büyük olması dışında da 6s'den geri hiçbir yanı yok. Üstün çok yanı var. Kabalık konusunda 9t'de çok hırlı değil doğrusu. 10t'ler çıkıyorken 9t'ye bakılmaz kanımca. Bu fiyat dolaylarında şu daha iyi demek biraz zor. Kime göre? Neye göre? Bildiğiniz üzere bir fiyat belirlenir, o fiyata en iyisi hangisi olabilir diye bakılır.
    Hocam 9S için verildi TR ROM'a. Ben de TR ROM'dayım bana henüz ulaşmadı.

Sayenizde bir süre daha beklemeyi planlıyorum. Endişelendim siz böyle diyince.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.