Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonun kastığını nerden çıkardınız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arayüz animasyon geçişleri bende de çok kasıyor
  • Bu telefonu bugün aldım ancak bildirim ışığı yalnızca sarjdayken yanıyor ayarlardan led ışığı kullanımına izin ver dedigim halde olmuyor ne yapman lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difiction

arayüz animasyon geçişleri bende de çok kasıyor
    Aynı problem eşimin cihazında da var. Arayüzde lag var. Çok sinir bozucu.

• Arkadaşlar telefonu yurt dışından yeni aldım IMEI attırıcam ama botloder acılcakmış nasıl yapılıyor.

• Arkadaşlar telefonu 2 haftadır kullanıyorum, bazen geri tuşuna basınca takılı kalıp ekran görüntüsü alıyor.Birde kulaklık ile müzik dinlerken ses gidiyor, aynı durum telefon araması yaparken de geçerli karşı tarafın sesi hiç gelmiyor kapatıp açınca düzeliyor. Tavsiyeleriniz nelerdir? İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekeskin1126

Arkadaşlar telefonu yurt dışından yeni aldım IMEI attırıcam ama botloder acılcakmış nasıl yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 11 Eylül 2020; 9:34:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saul.Goodman

Always on display özelliği o hocam sadece amoled ekranlı cihazlarda olur, note 9 proda LCD panel kullanılıyor hâliyle bu özellik mevcut değil.
    :(
    teşekkür ederim.
  • Hangi uygulamanın ne kadar mobil veri kullandığını nasıl görebiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarlabasi kullanıcısına yanıt
    miui 12 bekleyeceğiz artık. 2. batch daha yeni tamamen bitmiş. bizim telefonlar 3. batchde yok 4.batchde alacağız muhtemelen. beklentim sene sonu ki 3.batchın ekimde verilmeye başlanacağını okumuştum.
  • Vermesinler daha iyi.

• kaygusuzeren34 kullanıcısına yanıt
    Temmuz başı garantisiz olarak aldım toz yok

• Arkadaslar dun hanima note 9 pro aldim yapmam gereken bir ayar falan varmi ?

kendimde note 10 kullaniyorum amoled ekrandan sonra note 9 pro ekrani bir tuhaf geldi hanim dedi bu ekran bozuk olabilirmi soluk gibi biraz onunda bir ayari varmi ? Yoksa bizemi oyle geliyor

• ismeyu kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan Mi hesabı oluşturun. Eşitlemeyi açmak zorunda değilsiniz ama mutlaka hesap açın. xiaomi uygulamaların teker teker ayarlarından tavsiye edilen önerilen diye reklam bölümleri olur. Onları kapatın. Renk ayarlarını değiştirebilirsiniz.
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Bundan evvel Samsung A8 Plus kullanıyordum, ekranda bi fark göremedim. O da iyiydi bu da iyi

• arkadaşlar toz sorunu için böle bi adım izleyebilirsiniz pratik hemde delikli kılıf ile dikkat çekmez hale geliyor mercekleri fotograf cekmicek sekilde kapattik ve elektrik bantida cekmeyle rahat geliyor sorunsuz kullanirsiniz ,😅🤒
    Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]
    Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

• WiFi direct nasıl açılıyor açabilen varmı ben bir türlü bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaygusuzeren34

arkadaşlar toz sorunu için böle bi adım izleyebilirsiniz pratik hemde delikli kılıf ile dikkat çekmez hale geliyor mercekleri fotograf cekmicek sekilde kapattik ve elektrik bantida cekmeyle rahat geliyor sorunsuz kullanirsiniz ,😅🤒

quote:

quote:

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.