Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
2.873
Cevap
123
Favori
27.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 528
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 123
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • birisi007 (191 mesaj) Ardcn000 (81 mesaj) Yasiin1 (74 mesaj) partofnature (69 mesaj) talsuv61 (64 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1036 mesaj) Mobil (1153 mesaj) Mini (98 mesaj) Uygulama (586 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2099 Mesaj
    Benim kamera tırnak ile kolayca açıldı. GAliba ilk deneyenlerdenim. Sonra iade ettim. Video da çektim. Yayınlamıyorum.
    |
    |
    keremcem7

telefon NFC ile mobil ödeme de günlerdir sorunsuz çalışıyordu fakat üç gündür gene sorun var hiç ayarları değiştirmediğim halde POS cihazından ses çıkıyor fakat kart okunamıyor hatası veriyor yani telefondan çekemiyoruz ben de anlamadım neden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerman82 -- 31 Ağustos 2020; 19:33:44 >
  • Yarbay
    2383 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

Arka kamerası toz kaçanlar kişilerin kamera kapağı tırnak ile bile açılıyormuş. Ekşide var.

Renkleri dolgun yaparsak ghost olmaz mı. Nokia 8 renkleri güzeldi ama 4 ay sonra ghost olmuştu.
    O videoyu gördüm ve bugün 4 ayrı yerde gidip bizzat baktım vatan, mi store, media markt ve turkcell de. Teshirdekilerin hiç birinde toz vs yoktu uzun süredir orta yerde olmalarına karşın. Lens kapaklarını da baya bi zorladık 2 farklı kişi tirnaklarla ama hiç biri oynamadı bile yerinden.

HB den gelen ürün kutuyu açıp baksam lens kapağı oynamıyorsa onaylarsam diyorum ama oynuyorsa gelen cihazda kutu açıldığı için iade de sorun çıkarır mı HB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu telefon Android Enterprise programı kapsamında Google tarafından öneriliyor!..
    MIUI‘da yer alan Güvenlik yazılımı sayesinde gerçek zamanlı malware taraması yapan Xiaomi, kullanıcının yaptığı değişiklikleri takip ediyor ve güvenli olmayan değişiklikler konusunda önerilerde bulunuyor. Güvenlik açısından Google’dan tam onay alan telefon...
    |
    |

yaşamam bana....

ölümüm bile hamallık,

cenaze alayına.....
  • Yarbay
    4673 Mesaj

Note 8 proda da aynı sıkıntıyı yaşıyorum çözemedim 🤷

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    keremcem7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    465 Mesaj
    Arkadaslar red mi note 9 kullaniyorum fakat sarj aletim orjinal degil ve cok yavas sarj ediyor..bana orjinal sarj aleti veya hizli bir sarj aleti onerirmisiniz..maximum 50 tl ..elimdeki sarj aleti de syrox j48 input: 100-240v AC 0 35A 50/60 Hz Outpot: DC 5V

Current : 2.6 A

Hızlı şarja gerçekten ihtiyacınız var mı?

Şahsen evde biri 33w diğeri 30w hızlı şarj cihazları olmasına rağmen gece yatmadan önce eski şarj cihazlarını (10w) kullanıyorum. Hızlı şarjı sadece gerekli durumlarda kullanırım.

|
    |
    winamp2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam telefonda hizli sarj ozelligini kullanmak iyi olur du

55 liraya xiaomi qc3.0 18w şarj cihazı var. 30w'lar iki katı fiyatında.

Ayrıca cihazı hızlı şarj etmek pilin daha çabuk aşınmasına sebep olur. Bir araştırın derim.

|
    |
    winamp2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet bana da oluyor tamamen çekmek lazıım sanırsam

|
    |
    hasanandnexus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2666 Mesaj

Eğer kastınız bir uygulama açıkken son uygulama tuşuna dokunduğumuzda ardından uygulamaları temizle dediğimizde son açık uygulamayı kaldırmaması ise bu durum diğer xiaomi modellerinde de böyle. Telefona özgü değil.

|
    |
    myanlll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır tam olarak öyle değil yan yana ikti tane açık uygulama olduğunda ve soldan sağa doğru çekerken soldaki donuyor ve sağdaki kapatılıyor hatayla

|
    |
    birisi007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1865 Mesaj
    Menüdeki lag problemi sadece bizim cihazda mı var anlamadım arkadaşlar. Animasyonlar falan berbat durumda. Tek umudum miui 12 oldu.

|
    |

LG G2 ROM/MOD USER

Microsoft System Administrator & Parrot OS User
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SarıKomutan

Hocam kilitleme tuşunun alt kısmı hafif çıkıntılı üst kısım alta göre daha içeride. Sıkıntı yok yani.
    Teşekkür ederim ya içim rahatladı çok sağol , ben top geldiği için öyle oldu sandım. İsterseniz videoyu buraya koyayım , Note 9pro ile çektim
    |
    |
    Cihaz sabah geldi Aras Kargo ile. Teslim almadan iade yazdırdım. Çok beğendiğim ve uzun araştırmalar sonucu karar verip sipariş verdiğim bir telefondu.ama kamera tozu konusu soğuttu beni cihazdan.

Geçmiş olsun. Bizde toz olayı yok. Gayette memnunuz.
    |
    |
    Deae kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Oxygenos dan miu geçince baya giydirme fark ettim
    https://forum.xda-developers.com/redmi-note-9-pro/development/rom-lineageos-17-1-t4134487/amp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 1 Eylül 2020; 15:54:13 >
    Amd FX 8350@5Ghz Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset
  • Binbaşı
    1134 Mesaj

Miui doğası öyle hocam. Oxygen den sonra sizi en iyi pixel experience paklar. Ama ben özelleştirme sevdiğim için evolutionx veya yeni çıkanlardan Pixeldust rom öneririm. Henüz eu rom kullanıyorum ve custom romların daha stabil hale gelmesini bekliyorum. Bir haftaya kalmaz kurarım bir tane.

|
    |
    NewsTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonu hepsiburada dan aldım dün elime ulaştı, hattı takınca sim etkinleştirelemiyor vs diyordu sonra bağlantıyı 3g yaptım sorun ortadan kalktı ancak bu seferde bazen hattı görmüyor. Hat eski kesilmiş bir hat bugün gidip hattı 4.5g yapacağım umarım sorun ortadan kalkar :(
Masal Oku
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,266
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.