Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim ilk xiaomi telefonum, şu problem olmasa çok hoşuma giderek kullanacağım açıkcası. ben de yazılımsal olduğunu düşünüyorum, zaten öğrendiğim kadarıyla da miui 11'in geliştirilme süreci coronadan dolayı yarıda kalmış 12'ye atlanmış. eşinizin telefonunun rom versiyonu nedir acaba?
  • Bende yüz tanıma çalışmıyor arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığınız telefonda grey degil, interstellar grey yaziyor bu maviye yakın bir renk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizde de son uygulamalarda en son uygulamayı silmek için kaydırdığınızda son uygulamayı silmeyip, tekrar silmeye kalktığınızda bir arkasındaki uygulamayı sildigi oluyor mu? Tamamen animasyon lagı ama son uygulamalar gibi en çok kullanılan bölümde böyle bir hata görmek insanı çileden çıkartıyor. Umarım verecekleri miui 12'ye özenirler de gün yüzüyle şu cihazı akıcı bir şekilde kullanırız.

• Redmi Note 9 pro almayı düşünüyorum. Gereksiz yulsek fiyat vermemek ve kayıt sorunu yaşamamak için Nereden satın almalıyım?

• Yüz tanıma tamam arkadaşlar sıkıntı yok. Çok seri şekilde çalışıyor. Parmak izi de öyle seri çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: everydayforus

Redmi Note 9 pro almayı düşünüyorum. Gereksiz yulsek fiyat vermemek ve kayıt sorunu yaşamamak için Nereden satın almalıyım?
    En iyisi Hepsiburada. Satıcı Hepsiburada olsun.

• SarıKomutan kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle 3 haftadır kullanıyorum Hepsiburada dan aldım hiçbir sorunla karşılaşmadım, hb satıcıydı tr garantili diyor KVK garanti çıktı sizede öyle mi?

• Arkadaşlar bu cihazın şarjın dan benden başka memnun olmayan var mı. Aşırı geç doluyor. Tek tük kullanımda 2 saate yakın. Kullanırken şarjda ise neredeyse aşırı yavaş 1 saatte %10 15 belki doluyor. Eski cihazım mate 10 lite bile kullanırken daha hızlı şarj oluyordu. Ne yapmam gerekiyor 10 11 günlük cihaz hemen garantiye de yollamak istemiyorum.

• sait1954 S kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin şarj cihazı ile ilgili bir sorun olabilir.
    Etrafımızda başka şarj aleti var ise deneyin, prizleri değiştirerek deneyin, çözüm bulamaz iseniz garantiye teslim edin.
    Benimkisi genelde 1 saatte full oluyor.
    48 saatlik kullanımda 9 saat ekran alıyorum.

• Redmi Note 9 Pro + Gcam (Astrophotography Mode) + 1 saatlik uğraş ile çektişim bir kaç resim.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

• Pozlama ile nasıl resim çekiliyordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Purps

Aynen öyle 3 haftadır kullanıyorum Hepsiburada dan aldım hiçbir sorunla karşılaşmadım, hb satıcıydı tr garantili diyor KVK garanti çıktı sizede öyle mi?
    Hayır bende çektiğim fotoğraftaki gibi geldi. Kvk değil
    Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU].

• Bu telefonda konuşurken mikrofonda takılmalar oluyor. Yeniden başlatınca düzeliyor. 2 gün sonra yine aynı problemi yaşatıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Güncelleme ile düzelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chill Out

Hocam sizin şarj cihazı ile ilgili bir sorun olabilir.
    Etrafımızda başka şarj aleti var ise deneyin, prizleri değiştirerek deneyin, çözüm bulamaz iseniz garantiye teslim edin.
    Benimkisi genelde 1 saatte full oluyor.
    48 saatlik kullanımda 9 saat ekran alıyorum.
    10 12 günlük cihaz garantiye vermek de istemiyorum şimdiden işlem yapılmasın. Değişim veya para iadesi de zor gözüküyor. Sırf şarj yüzünden cihazdan soğudum. Ayrıca ara ara sanki dokunmatik de basmıyor gibi şarjda bilmiyorum. Xiaomi aldığıma pişman oldum keşke a51 alsaydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sait1954 -- 22 Ağustos 2020; 21:59:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

11.0.4 sürümündeyseniz yapmanızı önermem. İki sürümü de birer hafta süreyle kullandım bir önceki sürüm daha akıcı çalışıyor kesinlikle.
    11.0. 1 kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sait1954

10 12 günlük cihaz garantiye vermek de istemiyorum şimdiden işlem yapılmasın. Değişim veya para iadesi de zor gözüküyor. Sırf şarj yüzünden cihazdan soğudum. Ayrıca ara ara sanki dokunmatik de basmıyor gibi şarjda bilmiyorum. Xiaomi aldığıma pişman oldum keşke a51 alsaydım.

Alıntıları Göster
    Telefonda sorun yok hocam. Şarj aletiniz orijinal değil gibi. Nereden aldınız cihazı ? Bir arkadaşının şarjını dene fark olacak mı bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chill Out kullanıcısına yanıt
    Gayet başarılı olmuş hocam. Mekan neresi?

• Arkadaşlar bu telefonu çift sim kartla kullanan var mı?

İki sim kart taktıktan sonra ayar falan yapmaya gerek var mı yoksa cihaz otomatik algılıyor mu?

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Rusya, Sibirya hocam. Teşekkürler.
    Çift sim kullanmak için bir ayar yapmanıza gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.