Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
133.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone’dan bu telefona geçenlerde uyum sorunu yaşandı mı memnunlar mı acaba beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0rela kullanıcısına yanıt

Ehh işte. Memnun olan var, olmayan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: smertus

Merhabalar Redmi note 9 aldık sıfır olarak ancak bir problem yaşıyorum. Cihazda herhangi bir sorun yokken sadece instagram hikayeler kısmında donup kalıyor, geçişler sırasında telefon tamamen kilitleniyor. Bir kez servise gitti geldi yine aynı sorun var. Acaba ne yapabilirim?

Lütfen yardımcı olabilir misiniz ne yaptıysam olmadı

• Arkadaşlar Xiaomi Türkiye müşteri hizmetleri var mı ? Bir çok markada var bu marka da var mı ? Bir numara var ama arıyorum sürekli meşgul.
  • İyi forumlar bu modelin pro olmayanını düşünüyorum note 9 4 ram versiyonu. Oyun oynamayacağım ama genel kullanımda film izleme ve uygulamalarda akıcı sorunsuz çalışır mı acaba? Düz Note 9 konusunu bulamadım bu nedenle buraya yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar merhaba. Redmi note 9 pro telefonumda wifi hızı çok düşük. İnternet hızım 50 mbps modemin dibinden bile test yapsam 1-2 mbps hız gösteriyor. Mobil veride hiç sorun yok sadece wifide. Wifi diğer cihazlarda son derece iyi çalışıyor. Sadece note9 proda bu şekilde. Bunun çözümü nedir i?

Sornu çözdüm. Çok saçma Bluetooth açıkken wifi çok yavaş. Bluetooth u kapatınca hız yükseldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkrose511 -- 18 Şubat 2021; 14:4:10 >
  • Arkadaşlar dokunmatik kendi kendine basma (ghost touch) sorununu videoya aldım. 2 video var elimde. Cihazın hafızasına koyup teknik servise yine yolladım. İsteyen olursa YouTube'a yükler link paylaşırım.

• Residentevil2 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle tavsiye ederim, oyun bile oynanıyor, kasma donma sıfır, pili efsane
  • darkrose511 kullanıcısına yanıt
    Ben de sony Z5 var 7.1 5 yıllık cihaz sanırım.

4.5G açıkken , bluetooth ile kulaklığa baglı ve aynı anda hot spot açık kullanabiliyorum.
  • 0rela kullanıcısına yanıt

İphone 12 pro max ile arasında çok fark var.Ama iphone 4-5-6 dan daha iyi.

• Android 11 ve miui 12.5 dan gelişme var mı?
  • Merhaba,
    Yeni note 9 pro sahibiyim. Merak ettiğim birkaç soru var.
    Cihazın animasyon geçişlerini sorunlu buluyorum.
    Örneğin alttan kaydırıp ana ekrana gelirken oluşan animasyon çok kusurlu. Ya da bir uygulamayı açarkenki büyüme animasyonu vs. Telefonu 3 gündür kullanıyorum.
    Miui 12.0.1 sürümü var. Daha önceki ya da sonraki sürümlerde buna yönelik bir geliştirme var mı? Bir de iki kere dokunma ile kapatamıyorum. Parmak izi ile açınca sadece tuşla kapanıyor. Bunu değiştirebiliyor muyuz?
    Teşekkürler.

• Çift tık ile açma var da kapatma yok diye biliyorum. Animasyonlar illa takılıyor. Bir bakıyorsun akıcı bir bakıyorsun sorunlu. Bende ekran kilidini açardım bazen ilk ekran animasyonları gelmezdi.

• arkadaşlar redmi note 9 kılıfı redmi note 9 proya uyar mı ?

• ardack kullanıcısına yanıt

Uymaz hocam. Flaş yerleri farklı bir kere. Parmak izi arkada mı Note 9 da? Öyleyse hiç uymaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardack

arkadaşlar redmi note 9 kılıfı redmi note 9 proya uyar mı ?

Uymaz çünkü iki telefon birbirinden farklı baz model Note 9' da öncelikle boyut RN 9 Pro' ya göre daha ufak ayrıca parmak izi arkada yer alıyor ve flaş yeri de farklı Note 9 Pro' ya Note 9S kılıfı uyar çünkü Note 9S -Note 9 Pro birebir aynı cihazlar (özellikler de ayrıldıkları bir kaç nokta var tabii)

• quote:

Orijinalden alıntı: SarıKomutan

Çift tık ile açma var da kapatma yok diye biliyorum. Animasyonlar illa takılıyor. Bir bakıyorsun akıcı bir bakıyorsun sorunlu. Bende ekran kilidini açardım bazen ilk ekran animasyonları gelmezdi.

Note 8 bile bu kadar laglı animasyona sahip değil. Bence kesinlikle yazılımla alakalı.

• Global 12.0.2 de wifi açıkken kapatıp mobil açınca aktif olmama sorunu yaşayan var mı? Uçak moduna alıp kapattıktan sonra mobil veri aktif edebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mykonos.

Note 8 bile bu kadar laglı animasyona sahip değil. Bence kesinlikle yazılımla alakalı.

Alıntıları Göster

Aynen Note 8 daha iyi çalışıyor animasyonlar konusunda. Ben çok pişmanım hocam aldığıma. Hala serviste cihaz.

• foodHunTR kullanıcısına yanıt
    12.0.4 teyim
    bahsettiniz sürümde sık sık başıma geliyordu.
    Bu sürümde karşılaşmadım şimdilik
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.