Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
133.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SarıKomutan

Zaten bütçe sınırlı olmasa dediğiniz gibi alınmayacak cihazlar.

bütce sınırlıysa alınıyor iste.. yine de bozulabilme ihtimalinin yüksekliğini saymazsak, parasına göre cihazlar performans olarak fena sayılmaz.. yani cok büyük bir beklenti yoksa, 60 hz'de, kasmadan donmadan is görüyor ama diğer cihazda, 120 hz konusunda aldatmaca var bir de diğer cihazı x3 mü ne, sanki bunlar 3310, x3 iphone 12 gibi gazlıyorlar.. ya cihazların ne oldugunu bilmiyorlar, yani bu konularda bilgileri yok, ya da bildikleri halde, satmak icin trollüyorlar.. o cihaza ondan tilt oluyorum.. trolü cok oldugu icin.. yoksa alıp da adam gibi kullanan adama da sözüm olamaz.. söyledigim gibi o cihaz bana göre, 9 pro stereo versiyon.. ha 9 pro almıssın ha x3 nfc almıssın.. x3 nfc, soluk ekranı ve daha kalitesiz plastik arkası dısında fark yaratmaz artı olarak stereo hoparlörün olur.. zaten de yaklasık aynı fiyat.. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 27 Ocak 2021; 17:25:50 >
  • lynx06 kullanıcısına yanıt
    Bana da bugün 12.0. 4 güncelleme geldi bugün yükledim . Cihazı geçen hafta Migros tan aldım
  • Yok çok kötü cihazlar diyemez kimse. Ufak tefek sıkıntılar oluyor tabi. Belli amaçlar için kullanan kişilerin (yani benim gibi) işini rahat görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok çok kötü cihazlar diyemez kimse. Ufak tefek sıkıntılar oluyor tabi. Belli amaçlar için kullanan kişilerin (yani benim gibi) işini rahat görür.

Biraz da sans isi gibi hocam.. Mesela 15 ay sorunsuz redmi note 7 kullandım. fakat cihaz islemcisi 9s 9pro yarısı kadar performansı vardı.. kasıyordu.. ondan elden cıkarttım.. yoksa minimum 3 sene giderdi.. bozulan da bozuluyor iste.. bozulmayan da gidiyor.. nasıl üretiyorlar valla ben de anlamadım..  

• Beyler hızlı şarjında sorun olan varmı biri yazsın
  • bu cihaz icin ekranla aynı seviyede kılıf önerebilecek var mı? yani cihazı kılıfa sokunca, kılıfın kenarları milimetrik bile olsa ekrandan yüksek olmamalı.. tam ekranla sıfıra sıfır silikon kılıf almak istiyorum.. böyle bir kılıf biliyor musunuz ona göre siparis edeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 27 Ocak 2021; 21:30:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortune 4

bu cihaz icin ekranla aynı seviyede kılıf önerebilecek var mı? yani cihazı kılıfa sokunca, kılıfın kenarları milimetrik bile olsa ekrandan yüksek olmamalı.. tam ekranla sıfıra sıfır silikon kılıf almak istiyorum.. böyle bir kılıf biliyor musunuz ona göre siparis edeyim..

Belki senin istediğin tarz değil ama bende biraz kılıf hastalığı var aynı kılıfı uzun süre kullanmıyorum sürekli değişik kılıf takıyorum ama sana kesinlikle Spigen' in şeffaf ya da düz siyah kılıfını öneriyorum harika koruyor ve cihazı iyi kavrıyor (şu an fiyatını tam bilmiyorum ben aldığımda 76 TL idi)
  • Ardcn000 kullanıcısına yanıt

Hızlı şarjda hiç sorun yaşamadım.

• bugün v12.0.4.0.QJZTRXM güncellemesi geldiğini gördüm. henüz güncellemeyi yapmadım, yapan ve nelerin değiştiğini açıklayabilecek olan var mı? eskiden olsa hemen yapardım fakat artık eğer sorun yoksa güncelleme yapmama taraftarıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Belki senin istediğin tarz değil ama bende biraz kılıf hastalığı var aynı kılıfı uzun süre kullanmıyorum sürekli değişik kılıf takıyorum ama sana kesinlikle Spigen' in şeffaf ya da düz siyah kılıfını öneriyorum harika koruyor ve cihazı iyi kavrıyor (şu an fiyatını tam bilmiyorum ben aldığımda 76 TL idi)

Alıntıları Göster

Spigen'in kılıfları kalitelidir fakat kenarlar yüksek olmasını tercih etmiyorum ekranı korumak icin yapıyorlar ama sıfıra sıfır olunca daha güzel oluyor sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 28 Ocak 2021; 12:44:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapstar_bg

bugün v12.0.4.0.QJZTRXM güncellemesi geldiğini gördüm. henüz güncellemeyi yapmadım, yapan ve nelerin değiştiğini açıklayabilecek olan var mı? eskiden olsa hemen yapardım fakat artık eğer sorun yoksa güncelleme yapmama taraftarıyım.

Güvenlik güncellemesi (Ocak 21) geçen hafta da Global sürüme geldi artı olarak bir kaç küçük değişiklik var (Ayarlar/Ekran bölümüne Işık Modu ile Karanlık moda ön izleme gibi)

• 12.5 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

• TR romu kullanan arkadaşlar, Gece modunda çektiğiniz fotolar hemen kayıt oluyor mu? Bende kaydetmesi 7 sn sürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

TR romu kullanan arkadaşlar, Gece modunda çektiğiniz fotolar hemen kayıt oluyor mu? Bende kaydetmesi 7 sn sürüyor

Ne kadar zor bişe sordum ki, bir bakan olmadı

• Neden bekliyorsunuz ki?

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Hocam gece modunda çekilen fotoğrafların işlenmesi uzun sürer. Normal bir durum diye biliyorum.
  • ocak 2021 güvenlik güncellemesi aldı evelki gün bendeki cihaz ama hala android 11 gelmedi. ne zaman gelir ?

• quote:

Neden bekliyorsunuz ki?

guncelleme gereksiz bir olay.. bu dedigim cok tartisma goturur ama guvenlik guncellemeleri o da cok ciddi durumlar yoksa sadece onlar verilmelidir.. fakat telefon kullanicilari guncelleme yoksa cihaz coptur seklinde bir algiya sahip firmalar musteri kacmasin diye paso gerekli gereksiz guncelleme veriyor.. androidin bile yeni surumlerinde atla deve kadar fark yok google da ios dan kendince geri kalmamak icin paso yeni surum cikartiyor ama hepsi tum surumler hep ayni halt..

simdi cihazimda 3 senelik oreo olsaydi hicbir sey kaybetmezdim mesela calismayan program var mi yok.. guvenlik acigi varsa ve cidden kullanilabiliyorsa ancak o zaman sorun yaratirdi ama ben acik varsa bile kolay kolay ciddi bir hack durumu olusabilecegini sanmiyorum kisacasi guncelleme demek battery drain, garip buglar ve sorunlar demektir gecenlerde mi a3 faciasi olmustu tek guncellemeyle cihazlar servislik oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 29 Ocak 2021; 18:4:59 >
  • Arkadaşlar note 9 pro 64 gb beyaz alacağım. Trendyolda xiaomi garantili 3005 tl ye var satıcı timmy, hepsiburadada ise 3098 tl satıcı reyontek (ayni satıcı tredde 3064 tl. Sizce nereden alırsam fatura garanti vs konusunda sıkıntı çekmem?

• quote:

Orijinalden alıntı: .mpower

Arkadaşlar note 9 pro 64 gb beyaz alacağım. Trendyolda xiaomi garantili 3005 tl ye var satıcı timmy, hepsiburadada ise 3098 tl satıcı reyontek (ayni satıcı tredde 3064 tl. Sizce nereden alırsam fatura garanti vs konusunda sıkıntı çekmem?

Hocam bütçen varsa Hepsiburada satıcısından al. Benden sana tavsiye.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.