Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
133.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • umut5513 kullanıcısına yanıt
    2 saati geçiyo dimi şarj
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardcn000

Ne kadarda şarj oluyor
    Her gün şarja takıyorum (Genelde %30-40 arası oluyor) yarın sırf sizin için saat tutacağım 0-100 yapamam ama 30-100 arası ne kadar sürede şarj oluyor bunu yazarım
    Edit: 10.45 gibi şarja taktım %23 seviyesinde iken 11.25' de %68 (hatta %69) 11.35' de %78 11.47' de %86 12.00' da %93 son olarak 12.30' da %100 olarak tamamen doldu (Tabii ki kutudan çıkan şarj adaptörü ile değil kendi kullandığım Spigen 30W adaptörü ile şarj ediyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 9 Ocak 2021; 12:30:45 >
  • Kaç paraya aldınız?
  • Titreşimli kullanmıyordum. Klavyeyi değistirdim kika keyboard yükledim sorun düzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birisi whatsapptan sesli ya da görüntülü arayınca telefon çalmıyor sanki internet yokmuş gibi. mesaj bildirimleri sıkıntısız geliyor sadece çağrılarda sıkıntı var. cihaz elimdeyken aranırsam sorunsuz çalıyor. şebeke üzerinden sorun yok sadece whatsapp üzerinden aranınca bu durum oluyor. başına gelen var mı ?

• Merhaba sürekli böyle bildirim geliyor bunun sebebi nedir?
    Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

• Problem var, bendeki çok hızlı şarj ediyor

• blue_hayaller kullanıcısına yanıt

Telefonu kapatıp açınca mı böyle oluyor? Uygulamalarda ayarı olacaktı. Ben ordan düzeltmiştim

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Evet telefonu her yeni başlattığım da ya sim kart etkinleştireme di yada bu bildirim geliyor
  • %10'dan %100'e kaç dakika da sarj ediyorsunuz? 30 w sarj yaparak? kesin olarak süreyi ölcen var mı? sıfırdan %100'de olabilir..

• Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Telefonun kutudan çıkan orjinal şarj aletiyle şarj ediyorum %15 ten %100 e tam olarak80 dakikada ulaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirdarici

Telefonun kutudan çıkan orjinal şarj aletiyle şarj ediyorum %15 ten %100 e tam olarak80 dakikada ulaşıyor

hocam ben 9s cihazla %10'dan %100'e 92 dakika da ulastım bu sabah.. 8:58'de sarja koydum tam 10:30'da %100 olmustu... kutudan cıkan sarj aletinin üzerinde, 22.5w maks yazıyor.. sizin değerleriniz düsük geldi 30 w ile 50 60 dakika da sarj etmeniz gerekmez mi? yani ben kendi cihazımın cok daha yavas sarj edecegini düsündügüm icin 30 w sarj destegine sahip telefonun değerlerini öğrenmek istedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 11 Ocak 2021; 13:59:43 >
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Ben ölçtüğümde bu kadar sürede dolmuştu yani bilmiyorum benden başka kaç dakikada dolduğunu ölçen var mı acaba bende de mi bir sıkıntı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirdarici

Ben ölçtüğümde bu kadar sürede dolmuştu yani bilmiyorum benden başka kaç dakikada dolduğunu ölçen var mı acaba bende de mi bir sıkıntı var

benim kendi cihazimda memnun olmadigim tek sey 30 w sarj destegine sahip olmamasi.. 22 w sarj ile 30 arasindaki farki bilmek istedigim icin ben dakika olctum sahsen.. cunku ilerde 30 33 w sarjli cihazda alabilirim.. farka degiyor mu bilmem gerekiyor.. cunku ne kadar hizli sarj o kadar iyidir.. cihazi yogun kullaninca insan hizli sarj olsun istiyor.. geceleri cihazi sarjda birakarak bu sorunu kolayca halledebiliriz tabii fakat akim kesme ozelligi olsa da, buna guvenemem.. bataryada sisme yangin riski bile olusabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 11 Ocak 2021; 14:29:1 >
  • blue_hayaller kullanıcısına yanıt

Uygulamalar - - Uygulamaları yönet - - Xoami Sim etkinleştirme. Buradan düzeltiliyordu galiba. Bildirimleri kapatıyordum

• BL kilidini açıp ROM atmayı düşünüyorum. EU ve AOSP ROM kullananlar kullandıkları ROM'ları ve deneyimlerini aktarabilir mi ? Teşekkürler.

• Arkadaşlar yurtdışı yani bl kilidi açık olunca netlix ve Amazon prime hd izleniyormu

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.