Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın Note 9 Pro alacağım beni caydırmak isteyen var mı, nedir bu cihazın kronik problemleri sıralayın bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

Yarın Note 9 Pro alacağım beni caydırmak isteyen var mı, nedir bu cihazın kronik problemleri sıralayın bakalım

Kaça alacaksınız?

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

3099, 1tl üzerine çıkamam zaten

• 12 güncellemesini öneriyor musunuz? Şarj konusu olsun diğer yönlerden de avantajı var mı yoksa bekleyeyim mi?

Bir de bazen ayarlara girince ve whatsapp a girince hafif kasılmalar oluyor diğer yerlerde bişey yok sadece ikisinde oluyor. Başına gelen var mı?

• Hindistanda Android 11 güncellemesini vermeye başlamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sim kart etkinleştirme problemini nasıl çözüyorsunuz? Mesajlarımı ve çağrı geçmişini yedeklemek istiyorum ama her seferinde doğrulama yapıyor başarısız oluyor ve sms gönderdiği için ücret yansıyor. Forumlarda baktım çözümlerine ama hiç biri işe yaramadı bu konuyla ilgili kesin çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

• yhackup kullanıcısına yanıt

selam bende yeni aldım huawei kullanıyordum honor 8x ilk günler bi acayip oldum karşık geldi birazda yavaş soğumuştum cihazdan, sonra cihazı tanıdıkca bir ısındım ki sorma youtube da gizli özellikler şeklinde 3 bölüm yapmış cii diye bir arkadaşım baya işime yaradı, sevmeye başladım birde ayarlarını tam yapınca cihaz hızlandı. hala ayarlar kızmında bişeyler keşfediyorum çok hoşuma gidiyor bu amerikayı keşfediyorum gibi. sadece 4,5g çalıştırma, müzik uygulamasında youtube şarkıları dinleme çevrim içi ayarlarda india (hindistan) yapınca kumandayı kullana bilme yada 20 adet müzik download yapabilme kilit ekranı huawei gibi her açıp kapamada resim değişmesi vs il gün şarjı emdi namuzsuz ama şuan 2 gün çıkarıyor. en sevdiğim özelliği kısa videolü duvarkağıdı yapma kamera uygulamasıda baya işlevli lakin paran yeterse redmi 10 t al derim yetmez ise güzel cihaz al gitsin kronik arızası yok sadece parmak izi ve yüz tanıma geç açılıyor. aynı parmağı 2 kez tanıtmanı öneririm. he birde 2. ekran var, resim gizleme, uygulama gizleme bunlarda güzel

• Ayarlar - mi hesabı - mi clouddan cihazı bulu aktif etmen gerekiyordu galiba. Öyle hatırlıyorum

xiaomi nin face sayfası ve watap grubu var ?

• Gcam da klon kamera var mı varsa son sürüm linkini verebilir misiniz

• ekran biraz dandik onun disinda bence fiyatina gore mukemmel cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Hindistanda Android 11 güncellemesini vermeye başlamışlar

Curtana anakarta mi vermisler 11 yani hint 9 pro bizim 9s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 14 Aralık 2020; 20:48:11 >

Fiyat performans ekran süresi hızlı şarj bakımından garantisiz 2100-2400 e alabileceğiniz başka telefon yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanst -- 14 Aralık 2020; 23:35:11 >
  • önereceğiniz, elde kaymayan garip garip hal almayan bir kılıf öneriniz var mı? kendi kutusundan çıkan kılıfını hiç beğenmedim

• Birkaç haftadır youtube'da internette gezinirken telefonun alt kısmında 'yönlendirilmiş çağrı.' ibaresi görünüp kayboluyor. Bu esnada ne birini arıyorum ne de beni arayan biri var. Bu tarz bi sorun yaşayan arkadaş var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanst

Fiyat performans ekran süresi hızlı şarj bakımından garantisiz 2100-2400 e alabileceğiniz başka telefon yok.

Bugün sipariş geçtim bakalım, umarım pişman etmez.

• Arkadaşlar merhaba, arastirmaktan kafayı yedim ancak bir türlü çözemedim, ben telefonun ana ekranını tablet ekranı gibi yan olarak kullanabilmek istiyorum,ama bu konuda bir türlü çözüm bulamadım bu işin erbaplari burada olduğu için bana yardım etse etse sizler edersiniz, nasıl yapabilirim acaba

• Şarj yüzünden cihazı garantiye veren varmı
  • Bu arada telefonun kendi kılıfını beğeniyorum ama çok hızlı bir şekilde sarardı,varla yok arası sararmayan şeffaf kılıf var mı acaba

• Arkadaşlar mıxm 2. Güncelleme geldi mi
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.