Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok yazdım bugün foruma ama bir sorunum daha var. Bildirim geldiğinde ekran açılıyor. Ama bildirim ya da mesaj gelince ekranın açılmasını istemiyorum. Ekranı ben açtığımda bildirimleri görmek istiyorum. Bunu nereden değiştirebilirim.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    aynı sorunu ben de yaşıyorum. Şuan şehir dışındayım Ankara ya gidince garantiye vereceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba . Arkadaslar bu xiaomi ler icin yapılacak kayıt nasıl oluyor ? Yanı root yapılarak ekstra bir yazılım yüklenerek mi oluyor ? Samsunglar da o şekilde oluyor diye biliyorum yanı güvenlik noktasından root iyi değil diye düşünüyorum kayıtlar nasıl oluyor bilmediğim için soruyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: olcayypc

Merhaba . Arkadaslar bu xiaomi ler icin yapılacak kayıt nasıl oluyor ? Yanı root yapılarak ekstra bir yazılım yüklenerek mi oluyor ? Samsunglar da o şekilde oluyor diye biliyorum yanı güvenlik noktasından root iyi değil diye düşünüyorum kayıtlar nasıl oluyor bilmediğim için soruyorum .

rootsuz olmaz olsa da saglam olmaz rootsuzken kaydin duserse cihazin tablet olabilir root istemiyorsan garantili sart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 20 Kasım 2020; 8:9:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler

• Daha önce hiç garantisiz telefon almadım bu işler nasıl oluyor sıkıntıları neler bilgi verebilecek var mı ilerde sorun çıkarır mı?

normalde bataryası için samsung m21 düşünüyordum ama note 9 pro hem performans olarak hem kamera olarak daha iyi gibi geldi bataryası da hiç fena değil sanki. bir de kaç saat ekran süresi alıyorsunuz %25-%35 arası parlaklıkta wifi açık şekilde youtube - film dizi - ufak tefek oyunlar (clash of clans, clash royale tarzı) 12-13 saat ekran süresi alabilir miyim. teşekkürler

• 12.0.3 geldi 300 küsür MB lik yükledim. Bu güncelleme den sonra da format atmak gereklimi?

• Arkadaşlar yeni güncellemeden sonra ekran görüntüsü alırken baya kısık ışıkta alıyor sizdede öylemi

• Ahizeden ses gelmediği için telefonu Evofone servise yolladım geçen hafta. Yazılım atarak sorunu gidermişler. Muhtemelen pazartesi gönderirler.

Yazılımdan ziyade donanımsal bir sorun diye düşünüyordum oysa. Umarım düzgün yapılmıştır.

• Note 9 pro max telefonuma imei atılmadan otomatik 12 güncellemesi yapmış gece, 1 ay dolmasını bekliyordum, problem olurmu imei atılırken?

• Arkadaşlar herkese merhaba uzun süre GM 8 kullanımı ardından note 9 pro kullanıcısı olarak aranızdayım malum fiyatlar yüzünden yurtdışı olanını satın aldım gm8 den sonra essekten inmiş ata binmiş gibi oldum
    Herkese hayırlı forumlar

• OzgrTM kullanıcısına yanıt

olmaz hocam.. kendim 12 yüklü telefona attım imei

.. sorun yok

• olcayypc O kullanıcısına yanıt

cihaz twrp yüklenecek sonra root yapılıp imei işlemi yapılacak

• Merhaba arkadaşlar note 9s aldım geçen hafta India 12 rom vardi içinde ahize sesi çok güzel yüksekti. Sonra bitane de note 9 aldim global 12 var ahize sesi 9s den çok düşük bunun sebebi rommudur yoksa 9 ve 9s farkımidir ?

• Son güncelleme güzelim telefonu leş yaptı Chrome de vs çok takılmaya başladı.

• Arkadaşlar merhaba. Cihazı alalı 7 gün oluyor. Bu son güncellemeyi yaptıktan sonra aux ve kulaklıkla ilgili birkaç sıkıntı yaşadım. Araca binip aux kablosunu bağladığım zaman bazen (hep değil) cihazda kulaklık simgesi çıkmasına rağmen sesi kendi hoparlöründen veriyor. Daha sonra ise kabloyu çıkarıyorum bu sefer sanki kulaklık takılıymış gibi kulaklık simgesi hala sol üstte dururke hoparlörden gelen ses de gidiyor ve hayali bir kulaklık takılıymış da onda şarkı çalışıyormuş gibi oluyor. Bu sorun yaşandığı anda iki tane farklı aux kablosu ve kulaklıkla denedim sorun aynı. Telefonu yeniden başlatıncaya kadar sorun geçmiyor. Yeniden başlatınca düzeliyor ama olur olmadık zamanlarda yine oluyor bu. Sizce garantiye yollamalı mıyım? Yoksa güncellemeden kaynaklı bir sorun mudur , bu sorunu benim gibi yaşayan var mı? Garantiye yollamak istemiyorum çünkü elimde başka cihaz yok. Açıkcası 1 haftalık telefonda böyle bir sorun çıkması da beni üzdü doğrusu.

• Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

Telefonun tam şarjdan sonra 3.günü ama toplam ekran süresini göremiyorum.sizin dediğiniz gibi yapayım dedim ama beceremedik sanırım.

• Güncellemeyi daha önce yaptım, bende miui 12.0.1 görünüyor, burada bazı telefonlara 12.0.3 gelmiş sebebi nedir?

Güncellemeleri kontrol ettiriyorum yeni bir güncelleme de yok.

• jackbruce J kullanıcısına yanıt

Kulaklikdan ne yazikki ses az geliyor ama sağlık açısından yüksek ses iyi değil bunu bizzat yaşadım kbb de soluğu alırsınız şimdi farketmezsiniz belki ilerde çıkar etkidi

• dhgezgin D kullanıcısına yanıt

TR romuna geliyor o güncelleme sizin ki muhtemelen Global rom

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.