Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: absfr

merhaba redmi note 9 pro ile mi note 10 lite arasında kaldım hangisini önerebilirsiniz, ayrıca ilkkez xiaomi alacağım evofone yetkili diyorlar hepsiburada da satılan ürün genpa garantili ama xiaomi türkiye yetkili garantili diyor, hepsiburada da satılan bir tık pahalı ürün mistore satıcılı evofone satıyormuş hangisini almam gerek hangisinde sorun yaşamam?
    Şöyle düşünün, evofone xiaomi servis yetkili belgesi almış aynı zamanda resmi distribütör firma. Önce dende ithalat detayına servis veriyorlardı. 3 4 sene önce xiaomi ile anlaşma yaptılar. Bir kaç noktada servisleri var
    Kvk genpa gibi köklü servis ağı olan firmalarda var ve onlarda xiaomi garantisi sunuyor anlaşmaları gereği

Telefonunuzda fiziki hasar veya kullanıcı hatası olmadığı sürece hangisi destek verecek çok önemli değil. Biri resmi olarak yarım iş gününde onarım sunar diğeri 8 güne kadar diyebilir bu detay değişebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şuan kullanan varmı bilmiyorum ama hızlı şarj yapmıyo şarj aleti çözümünü bilen varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun beğenmediğiniz olumsuz özellikleri var mı? 3500 liraya kadar telefon bakıyorum ama çok kararsız kalıyorum hangi modeli incelersem inceleyeyim bir iki olumsuz yorum görünce modelden soğuyorum sonra da alabileceğim model kalmıyor bir yol gösterirmisiniz

• Ardcn000 kullanıcısına yanıt
    Şarj cihazı 33w mı?

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsanız bir telefon için en fazla verilmesi gereken para 1500. Ama Türkiye şartlarını biliyorsunuz dolar vergi gibi etkenlerden dolayıdır biz bir telefon alırken bir tane de devlete alıyoruz. Bu nedenle çok fazla kurcalama yapmadan Resmi note 9 pro alın. 500 TL de cebinizde kalır. Çok fazla yıpratmadan kullanın 4 sene götürür sizi. Benim bakış açım bu. Her tarafta bir ürünle ilgili kötü yorum görebilirsiniz gayet normal. Her ürünü herkes beğenecek diye bir etken yok. Alın ve kullanın. Araştırmak tabi ki güzel ama %100 olumlu yorum hiçbir üründe bulamazsınız. Her insan farklı değerlendirme yapıyor. Bende böyle bir değerlendirme yapıyorum mesela. Redmi note 9 pro alıp kullanınca teknoloji çok ilerlemiş tepkisini verdim. Kullandığım eski telefonum redmi 3 idi. 2016 ilk çeyreğinde çıkan telefon. Daha Türkiye de Xiaomi diye marka diye söylediğimde bana gülüyorlardı. Düşünün durum böyle iken ben redmi 3 telefonu 3.5 yıl hor bir şekilde kullandım en sonunda ekranını kırık şekilde kullandım. Garantisi bile yoktu yurtdışı olduğu için. Yani anlayacağınız çok fazla irdelemeyin bu adam niye böyle dedi diye. Resmi note 9 pro çok yeni bir ürün. Türkiye de çok kimse de yok. Alın kullanın benim tavsiyemdir. Yine sorunuz olursa yanıtlarım.

• Evet kutudan çıkan hocam

Benim telefon hızlı şarj oluyor. Kutusundan çıkan adaptörde sıkıntı yok. Hızlı şarj olurken batarya yüzdesinin yanında çift şarj oluyor simgesi çıkıyor. Başka bir adaptöre taktım onda tek simge görünüyor..
  • kutudan çıkar sarj cihazi %15 ten 100 e 1 saatte dolduruyor neredeyse..

• **green-eyes** * kullanıcısına yanıt
    Cihazı 2 gündür kullanıyorum. Böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım...
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    Dostum emin misin

2 haftadır kullanıyorum..

Bi özele bakar mısın

kutudan çıkan sarj cihazı bu;

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

Benimki de aynı

o zaman sorun var demek ki..

• Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederim. Sizin yorumunuzu okuyunca kendi şuanki telefonumun görüşlerine baktım birsürü olumsuz yorum var ama ben telefonumu çok seviyorum. Daha iyi anladım söylediklerinizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda Hepsiburada üçbin tl ye satıyor

• Merhaba, kişi bilgilerinde şirket ismi kayıtlı olmasına rağmen gelen ve giden aramada **şirket ismi** görünmüyor. İşim icabı kişilerin şirket ismi görünmesi elzem.....

Görünmesi için nasıl bir ayar yapmam lazım?

Lütfen yardımcı olur musunuz?
  • Hepsiburada'dan yeşil rengini aldım 3000Tl ye görünce. Ekranı nedir , paneli nedir hiç bakmadan sormadan aldım. Garantili cihaz zaten , hayırlısı olsun. Telefoncular 2800-2900'e garantisiz satıyordu , dedim garantili alayım gitsin. Yarın gelecek inşallah yazarım.
  • Android bir telefona geçmeyi düşünüyorum ve 3.000 den fazla vermek istemiyorum. Şuan kullandığım telefon 7 plus. Merak ettiğim sorular ise;

1)Video çekiminde ses kaliteli mi ve ois olmasa da eis gibi bir sistem var mı görüntüyü fazla titremesinin önlemesini sağlayacak?

2)pubg gibi oyunlarda kasma takılma oluyor mu?

3) arayüzde donma takılma ağırlaşma oluyor mu?

4) ekran süresi kaç saat? Telefon elimden düşmez tam sabahtan geceye yetsin yeter.

Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.