Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Line programı var onu kullanıyorsaniz ondada bu hata var. Yazılar okunamicak şekilde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yaklaşık 20 dk'dır telefon kendi kendine yeniden başlıyor, loopa aldı ve hala kendine gelebilmiş değil :DDD Bu saçmalığın çözümünü bilen var mı yoksa telefonun şarjının bitmesini mi beklemeliyim ? Şarj da aksi gibi %70'lerdeydi...

Belki birşeyler düzelir diye fastboot'a girdim şimdi de fastboot ekranında dondu öyle hiçbir halt olmuyor. Şaka gibi telefon yemin ediyorum. Birde ne hikmetse açıp kapama tuşu öyle yanmasa da bayağı sıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emperor Karl Franz -- 26 Ekim 2020; 19:40:2 >
  • Telefon aldım alalı bunu ikinci kez yapıyor.Yok abi bu telefonda kronik ahize sorunu var.Hoparlöre alınca sıkıntı yok.Sesim karşı tarafa gidiyor ama ben karşıdakini duymuyorum.Prıl pırıl yaptım ahizeyi, yeniden başlattım nafile.Daha önce kendi kendine düzelmişti yine kendi kendine düzelmesini bekleycem varmı başka fikri ya da önerisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ULAN SİPARİŞ VERDİM...

ŞU FORUMDA YAZILANLARA BAKİYİM DEDİM

İNANILMAZ NERDEYSE TÜM NOTE 9 PRO LAR SORUNLU  

GELİR GELMEZ SATİYİM Mİ????

ÖNERİNİZ NEDİR.????

• buckberyy kullanıcısına yanıt

aux ya da kulaklık kablosu takılı olarak gösteriyor mu.benim arabadaki aux ta oldu kablo takılı gibi görünüyordu.Eve geçtikten sonra farketmiştim konuşurken hoparlore alınca ses gelıyor ama ahızeye alınca ses gelmıyordu.Telefonu kapatıp açınca düzelmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yns256 -- 26 Ekim 2020; 22:26:40 >
  • macun kullanıcısına yanıt
    Forum okursan alacak bir telefon çıkmıyor alayı sorunlu. Niyetine girdiysen al ben memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Forum okursan alacak bir telefon çıkmıyor alayı sorunlu. Niyetine girdiysen al ben memnunum

ALDIĞIM TELEFON GLOBAL

GÜNCELLEME GELDİMİ YAPMAM İŞE YARARMI YOKSA SIKINTIMI YARATIR

• yns256 Y kullanıcısına yanıt

Hayır, hocam ben hiç kulaklık kullanmadığım gibi bahsettiğiniz gibi bir simgede çıkmıyor.Bu ikinci kez başıma geliyor.İnternette araştırdım bir çok kişi bu sorunu yaşıyormuş

Telefonunda sıkıntı yoksa bence yapmana gerek yok. Sen bilirsin yinede.Güncelleme ayağına telefonu günden güne göçertiyorlar. Her marka böyle. Benim fikrim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hızlı şarj sorunu yaşayan varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Hocam bende sorunsuz kullanıyorum , özellikle şarj etmeyi unutuyorum çok güzel gidiyor. Yavaşlama oluyor hafiften 1-2 haftada bir kapayıp açıyorum oda gidiyor.

• telefonu kapatıp açınca kasmalar düzeldi.Kapatmadan önce 2 gb ram boştaydı şuan 3.5gb ram boşta görünüyor.Ne kullanıyordu acaba ram i?

bir de mesaj yazarken atma sorunu yaşayan varsa gboard yerıne swiftkey kullansın daha az atıyor.

• Ardcn000 kullanıcısına yanıt

Garantisi varsa servise yollayın hocam cihazı, bataryada vs sıkıntı olabilir

• 45 WATT SARJ GELDİ BANA ARA ARA KESİLİYOR AÇILIYOR

SIKINTI OLURMU ACABA DİYE DÜŞÜNÜP VAZ GEÇTİM...

ŞİMDİ FARKETTİM SARJ HEM ISINMIŞ HEMDE YANIK KOKMUŞ

REZALET HALBUKİ SATAN KİŞİ BU DAHA İYİ DEDİ

ALLAH DOLANDIRICILARIN YUVASINI SÖNDÜRSÜN. AMİN.

BİR DAHA GARANTİSİZDE ALMAM ŞAYOMİDE ALMAM ...

İLK DEFA BİR TELEFON ALIP FORUM TAKİP EDER OLDUM.  

EDİT : İMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macun -- 27 Ekim 2020; 19:14:15 >
  • ARKADAŞLAR BENDE GLOBAL MODELİ VAR YENİ ALDIM

GÜNCELLEME ŞUAN 11.0.5

11.0.7 YAPİYİMMİ ÖNEREN VARMI????

• quote:

Orijinalden alıntı: macun

ARKADAŞLAR BENDE GLOBAL MODELİ VAR YENİ ALDIM

GÜNCELLEME ŞUAN 11.0.5

11.0.7 YAPİYİMMİ ÖNEREN VARMI????

Pek bir fark yok şu an kullandığınız ile bekleyin mui 12 yi alırsınız direk.

• quote:

Orijinalden alıntı: nqs

bende sadece instagramda bazen oluyor. note 9 pro 6/128, ekran paneli tianma, versiyon 11.0.7

Bu panel olayı nedir hocam

• S.A arkdaşlar. Ben note 9 pro ve samsung m31 arasında kaldım. param hazır amazondan sipariş vericem ama bir türlü karar veremedim. bu arada telefonu anneme alacağım. sosyal medyayı, whatsappı ve kamerayı çok kullanıyor. Siz ne önerirsiniz ?

• dlee D kullanıcısına yanıt

Ben m31 den note 9 pro ya geçmiştim, performans ve batarya olarak note 9 pro daha iyi. M31 'e 1 ay dayanamadım sattım yaklaşık 5 aydır note 9 pro kullanıyorum

• Hocam çok net bir cevap oldu allah razı olsun. Bende note 9 proya biraz daha yakın hissediyordum. Seçimim note 9 prodan yana olucak. teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.