Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım ekran koruyucu alacaktım fakat sanki zaten üstünde ekran koruyucu varmış gibi görünüyor. Fabrika çıkışlı direk koruyucu takıp mı gönderiyorlar tekrar takmama gerek var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet bizim üzerinde takılı geldi. Çok kaliteli birşey sayılmaz lakin idare ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme anlık olarak kayboldu.
    Firma geri mi çekti yoksa benim anlık tepki göstermem sonucu artık bana özel mi görünmüyor güncelleme anlamış değilim.

• darkrose511 kullanıcısına yanıt
    Süper telefon bir günü çok rahat çıkarıyor

• High Sierra kullanıcısına yanıt

Firmanın huyu öyle. Zaman zaman verip çekiyor. Sizlik bir durum değil.

• Ben de hiç görünmüyor daha gelmedi güncelleme

• Güncellemeyi yükleyen arkadaşlar önceki sürüme göre artısı veya eksisi nelerdir? Örneğin kamera çalışmama problemi var mı? Şarj durumu, şebeke sorunu vb. bilgi verebilir misiniz?

• Arkadaşımın Redmi Note 7sine MIUİ gelmiş bana hala gelmedi

• dega48 D kullanıcısına yanıt

Cihazı eşim kullanıyor. Ama gördüğüm kadarıyla olumsuz bir yanı yok. Gerçi 12'nin pek bir olayı yok zaten. Bir iki animasyon. Bir iki yerde görsel değişiklik. Bildirim çubuğu, kayan pencereler vs.

• dega48 D kullanıcısına yanıt

Eksisi yok artısı bol, gönül rahatlığı ile yükleyebilirsiniz. Miui 11den geçiş yapıyorsanız format atın yükledikten sonra jilet gibi.

• Arkadaşlar merhabalar... Birkaç sitede karşılaştırdım ama kayda değer bişi bulamadım... 

1. Note 9s ve Note 9 pro arasında fiyat farkını yaratan ne gibi bir fark var... O farka değer mi?? 

2. Yurtdışından kayıtlı kullanan var mı aranizda ??  

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Arkadaşlar merhabalar... Birkaç sitede karşılaştırdım ama kayda değer bişi bulamadım... 

1. Note 9s ve Note 9 pro arasında fiyat farkını yaratan ne gibi bir fark var... O farka değer mi?? 

2. Yurtdışından kayıtlı kullanan var mı aranizda ??  

2 gb ram daha fazla pro da birde pro 30w şarj s ise 18 w mi ne. Ama s serisinde toz sıkıntısı daha fazla.

• Darkchild kullanıcısına yanıt
    İşlemci farkı var

• wifi ile bağlıyken whatsapp mesajlarının gönderilmeme sorunu yaşayan var mı?

• Arkadaşlar note 9 aldım yeni ancak ön kamera fotoğraf modundayken hareket ettirirken inanılmaz kasıyor video modunda ve arka kamerada sorun yok. Başka yaşayan var mı aceva bu sorunu çözümü var mıdır aceba. Telefon güncel bu arada

• Telefon bugün geldi programları vs yükledim. Şuan şarj %34 ilk şarjı yüzde kaçta yapayım kaç saat şarjda kalsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Muzafferrccelik

İşlemci farkı var
    İşlemci Farkı Note 9 Pro- Note 9 arasında var zira 9S ve 9 Pro da aynı işlemci 720G kullanıyor

• darkrose511 kullanıcısına yanıt

Merhaba, yeni pillerde ,eskisi gibi şu kadar süre şarj da kalmalı diye bir şey yok.

Aldığınızda normal kullanım gibi kullanmaya devam edeceksiniz.

• Darkchild kullanıcısına yanıt

NFC de yok sanırım.

• Selam arkadaşlar kolay gelsin herkese. Miui 12 yuklemeden önce karanlık modda hiç bir sorun yoktu. Yüklediğim andan itibaren oynadığım bir oyun var onda yazılar soluk gözükmüyor hatta neredeyse. Neden böyle oldu bi ayari falan var mi baktım bayağı ama çözemedim. Yazılar bu şekilde soluk yardımcı olur musunuz Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.