Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• GSMArena inceleme videosu Yeni!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 12 Ekim 2019; 14:47:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim G90T Snapdragon 845'e kafa tutuyor izleyin.

• Realme X2 / Note 8 Pro / Mi 9T Pro

Kamera ve Video performansı karşılaştırması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 12 Ekim 2019; 17:5:50 >
  • Xiaomi, hem kullanıcıların hem de üreticilerin MediaTek işlemcilere olan bakış açısını değiştirmek istiyor. Kaynak kodları yayınlanan Redmi Note 8 Pro'nun da kodlarının MediaTek G90T için yapıldığı ortaya çıktı. Geçmişte MediaTek işlemcilerde kullanıcılara sıkıntılar çıkartan sorunların ortadan kaldırıldığı söyleniyor. Kaynak kodlarının yayınlanması ile birlikte Xiaomi'nin yedekleme ve kurtarma çalışmalarına şimdiden başladığını söyleyebiliriz. Çünkü bu işlemci kullanıcıların cihazlarına ROM kurup daha çok özelliği kontrol edebilmesine olanak sağlayacak. Belki de bu sayede gelecekte daha çok cihazın MediaTek G90T kullandığına tanık olabiliriz.

Böyle bir haber okudum sanırım ROM konusunda sıkıntı olmayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

Xiaomi, hem kullanıcıların hem de üreticilerin MediaTek işlemcilere olan bakış açısını değiştirmek istiyor. Kaynak kodları yayınlanan Redmi Note 8 Pro'nun da kodlarının MediaTek G90T için yapıldığı ortaya çıktı. Geçmişte MediaTek işlemcilerde kullanıcılara sıkıntılar çıkartan sorunların ortadan kaldırıldığı söyleniyor. Kaynak kodlarının yayınlanması ile birlikte Xiaomi'nin yedekleme ve kurtarma çalışmalarına şimdiden başladığını söyleyebiliriz. Çünkü bu işlemci kullanıcıların cihazlarına ROM kurup daha çok özelliği kontrol edebilmesine olanak sağlayacak. Belki de bu sayede gelecekte daha çok cihazın MediaTek G90T kullandığına tanık olabiliriz.

Böyle bir haber okudum sanırım ROM konusunda sıkıntı olmayacak.
    İnşallah haber doğrudur. Note 7 de bootloaderi açmak istediğinde 7 gün bekletiyordu,mi 8 de 15 gün bunda 30 gün süre verince birde gcam ve rom işlerinin zor olduğunu okuyunca pişman olup kullanmadan satışa koydum.
    Satılırsa mi9T pro alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pil tam şarjdan sonra 18 saat gösterdi.
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• xsw X kullanıcısına yanıt
    Gördügüm kadarıyla gündüz çekiminde hiç problem yok. Efsane çekiyor. Arkada kırmızı binanın alt kısmında agacın altındaki arabanın plakası bile rahatlıkla okunuyor. Fakat gece çekimi korkunç kötüydü. Tekrar gece çekimi denerseniz memnun olurum

• redmi note 8 alan yok mu
    sadece pro konuşulmuş
    konular ayrılırsa faydalı olur
  • Bence bu iki telefonu aynı konu altında toplamak çok yanlış olmuş.
    Çok farklı telefonlar.
    Herşeyi ile farklı.
    Kim hangisinden bahsediyor karışacak...

• Medyatek her zaman çok ısınır.
    Isınıncada kasmaya ve fazla enerji tükeymeye başlar.
    Sıvı soğutması var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

redmi note 8 alan yok mu
    sadece pro konuşulmuş
    konular ayrılırsa faydalı olur
    Bence de iki telefonun konusu birbirinden ayrılmalı. Note 8 ve Note 8 pro birbirinden tamamen farkli telefonlar. İşlemci, ekran boyutu, pil. İsmindeki 8 dışında hicbir ortak ozelligi yok. Burasi Note 8 pro ana konusu olsun, Note 8 icin baska bir wna konu açılsın.

• Katılıyorum arkadaşlar kamera için ek bir yazılım gerekirmi ek olarak iki kere dokunarak ekranı kitleme konusunda nasıl ayar cekecegiz

• quote:

Orijinalden alıntı: oemciburak

Katılıyorum arkadaşlar kamera için ek bir yazılım gerekirmi ek olarak iki kere dokunarak ekranı kitleme konusunda nasıl ayar cekecegiz
    Vidgetlerin içinde kilitle seçeneği var ben onu ana ekrana koydum tıkladığımda ekran kitleniyır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 13 Ekim 2019; 13:20:55 >
  • Düz note 8 de Google camera deneyen oldumu

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Düz Note 8 kullanıcısının fazla olduğunu sanmıyorum çünkü 665 ile G90T arasında dağlar kadar fark var var ayrıca RAM vs. 128GB Hafıza 64MP kamera ve makro çekim NFC 4500 Mah pil IP52 aradaki 500 lira fiyat farkına değer bence. Şu zamanda 710 ve 730 varken 6xx serisi işlemcilere yönelmek ve 2000 lira bandı ve üzeri düz Note 8 almak pek mantıklı değil. Yine de tercih ve bütçe meselesi bilemem. Üzerine biraz daha koyup Note 8 Pro veya Mi9T alınır. Tavsiye etmem ama Y9 Prime 2019 da var. Bu arada 710'lu Mi9 Lite'ın daha ucuzlaması lazım. Neredeyse 730'lu Mi9T ve Note 8 Pro ile aynı fiyat seviyesinde.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 15 Ekim 2019; 16:0:53 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.