Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

hayırlı olsun. ne renk aldın kaça aldın?

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim
    Ben siyah 128 GB lık yurtdışı kayıtsız 2050 ye aldım
    100 liraya tek sim kaydettirdim 2150 ye mal oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Teşekkür ederim
    Ben siyah 128 GB lık yurtdışı kayıtsız 2050 ye aldım
    100 liraya tek sim kaydettirdim 2150 ye mal oldu

Alıntıları Göster
    aldığın kişiyi özelden yazabilir misin?
  • arkadaşlar bu telefonun golbal sürümü üzerine kurulum yapılması gereken ek yazılımlara gerek varmı ve iki kere okunarak cihazın ekranını kilitleyebilirmiyim
  • Beklemedeyim bende :)
  • Evet öyle bir durum var haklısın ama Mediatek de kendini geliştiriyor artık zaten ben oyun amaçlı almadım öyle olsa 8nm 730G işlemcili bir cihazı tercih ederdim ya da 8T veya 5K alırdım diğer G90T çok yönlü bir islemci gibi düşünün bence sadece oyun değil uygulamalardaki normal performansı da hiç fena sayılmaz. Burada 6GB RAM'de önemli faktör cihazın menü geçişleri olsun hiç gecikme gibi ivmelenmesi çok iyi Note 8 665 ve 4GB RAM ile bu kadar hızlı çalışmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 11 Ekim 2019; 22:20:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8nm işlemciler 12nm işlerinden daha verimli çalışır. Ama bu 12nm işlemcilerin güçsüz olduğu anlamına gelmez. Sadece nm küçüldükçe işlemcinin tepkimesi ivmelenmesi daha çabuk olur. Örnek verirsek 8 metreyi mi daha kısa sürede koşarsınız yoksa 12 metre yi mi? Bilmem mevzuyu biraz anlatabildim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

aldığın kişiyi özelden yazabilir misin?

Alıntıları Göster
    Şimdi baktım ilanı kaldırmışlar sanırım elinde telefon kalmamış.abdullah isminde Fatih'te bir telefoncu .yeniden ilan açarsa size yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oemciburak

arkadaşlar bu telefonun golbal sürümü üzerine kurulum yapılması gereken ek yazılımlara gerek varmı ve iki kere okunarak cihazın ekranını kilitleyebilirmiyim
    2 defa tıklıyarak ekrânı âçıyor ama kitlemeyi bulamadım Note 7 de hem kitleme hem ekranı açma vardı. Bunda yokmu yoksa benmi bulamadım bilmiyorum

• 64MP kamera ile yeni çektiğim resimler

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• xsw X kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu telefonu almayı düşünüyordum. Kamera benim için çok önemli fakat çektiğiniz fotolar oldukça kötü çıkmış net değil ve aşırı kumlu çıkmış. Kendi kamera uygulamasıyla mı çektiniz? Yoksa başka bir uygulama ile mi? Çünkü fotoğraflarınızı görünce şok oldum. Benim emektar 6s ile bile bu çektiklerinizden çok daha net ve siyah fotoğraflar çektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 12 Ekim 2019; 11:3:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muxo kullanıcısına yanıt
    64 mp ile çekim yaptığınızda işlemden geçmemiş ham fotoğraf olarak veriyor. Normal çekimlerde bu tip durumlar olmuyor kanımca. Bu cihazı kullanmadım diğer xiaomi modellerinden yola çıkarak düşüncem bu.

• TsuMura kullanıcısına yanıt
    Umarım ham şekli böyle değildir. Böyleyse çok kötü . Çünkü note 8 gözüme kestirdigim bir telefon eger kamera bu durumdaysa başka telefonlara yönelecegim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düzgün konuş. Fanboy ne?!

Evet mediatek işlemci diğerlerine göre ısınıyor. Ama bu cihazı kullanmamak için bir sebep değil. Her işlemci ısınıyor. Cut-off yaptığı yerleri de az çok biliyoruz. Yabancı sitelerden G90T ile ilgili büyük eleştiri gelmiyor şimdilik. Adamın biti video çekmiş aaa ısınıyor. Tabi herkes de mal bulmuş mağribi gibi atlıyor.

Hadi oradan!
  • TsuMura kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle hayır ek bir yazılım yok ham fotoğraf çekimi yalnız ışık pozlamasında yani pozlama da bir sorun oluştu sadece köprünün üzerine tıkladım o kadar çekmeden önce sanırım o yüzden böyle oldu
    Gökyüzünü aşırı aydınlatmış siyah de renk tonu azaltmış aydınlatmış karanlık algıladığı için o bölgeyi olabilir sensör ben böyle yorumlarım.

• muxo kullanıcısına yanıt

Bu da gündüz çektiğim resim oldukça canlı ve net bence güzel 64MP kamerası iyi arkadaşlar bahsettiğim gibi sensörün pozlamada benden kaynaklı sorun oluştuğunu düşünüyorum. Tekrar sonra gece çekimi deneyeceğim. Yalnız 64MP çekerken zoom yapmıyor bilginize. Ama renkler canlı ve güzel bence arabanın sarı renginden anlıyorsunuz zaten biraz yakınlaştırdığınızda bile piksellerde fazla bozulma olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 12 Ekim 2019; 13:2:32 >

Video seçeneklerinde 1080p 120fps var mı? Yoksa en son 60 fps mi ?
  • 120FPS yok en son 60 FPS

1080P/60FPS/30FPS
    720P/30FPS
    4K/30FPS

Teşekkkürler ;)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.