Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.496
Cevap
246
Favori
1.096.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncellemeleri kaldır diyeceksiniz. Sonra verileri ve önbelleği temizle, bende bu sorundan muzdarip oldum bu şekilde çözdüm birde Xiaomi in kendi uygulama mağazası varmı onun içersinden sistem uygulama güncelleyecisini bir kontrol et. Bende düzeldi mi10T de evde bir cihaz daha var Note 8 Pro var müsait olunca onuda düzelteceğim. Sürüm bilgisi Mi 10T için

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 3 Ağustos 2022; 18:12:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

Hocam o yükleniyor yazısının üzerindeki animasyon donup kalıyor mu? sonrasında da yanıt vermiyor uyarısı alıyor musunuz? Cevap evet ise genel bir problem sanırım. Telefonun geri bildirim(feedback) bölümünden yazıp resim ile birlikte gönderebilirsiniz.

• dahool kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum cevabınız için. Bir deneyeyim.

Edit: Düzeldi sanırım. Tekrar çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErhanE. -- 3 Ağustos 2022; 18:16:18 >
  • ErhanE. E kullanıcısına yanıt
    Birde Getapps yada Mi picks adında xiaomi mağazası var bunu da verilerini temizleyip deaktif edin. Bu uygulama üzerinden güncellemeye çalışıyor. Buda bu hatalara sebep oluyor. Çin mağazası yani eski cihazlara güncelleme ile getirdiler. Kendi cihaz yazılımı ile değilde, Kendi uygulaması üzerinden güncelleme yapıyor. Ondan sorun oluyor diye düşünüyorum.

• dahool kullanıcısına yanıt

Bir daha başıma gelirse böyle bir sorun deneyeceğim. Uyarı verdi şimdi o ayar gidecek, bu hesap gidecek diye.

• ErhanE. E kullanıcısına yanıt

Gece güncelleme otomatik yapılmış. Güncelleme ve sıkıntı görünmüyor şimdi.

Güncellenen program : mi account

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu özellik kayboldu sizdede öyle mi ?

• Karnivor84 K kullanıcısına yanıt

Merhaba, bayağı oldu kaybolalı. Varlığına alışamadan gitti Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] 

Uygulamanın olduğu sürümü yüklerseniz geri gelir büyük ihtimalle

Daha adam gibi kullanmadan kayboldu :) tamam bı bakayim tesekkurler

• Arkadaşlar Türk telekom wowfi yani wifi üzerinden arama sorununu çözen oldu mu ? eskiden bu operetörü kullanırken sorun vardı. Şimdi kamu tarifesinden dolayı bu operatöre geçiş yapmam lazım. Ancak evimde malesef çekim gücü çok zayıf. İnsanlar arayınca ulaşılamıyor gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Bu sorun çözüldü mü? Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdien

• Merhaba, vowifi özelliği olan bir telefonda sim kartınızı aktif edin. Daha sonra kendi cihazınızda açılmış olur

• Merhaba, nfc ile temassız ödeme yapmak istediğimde, direkt ilk okuttuğum zaman olmuyor. Üst panelde kapat aç yaptıktan sonra işlem gerçekleşiyor.

Bu şekilde bir sıkıntı yaşayan oldu mu?

Hocam aylardır sıkıntı yaşıyorum. Bi ara hiç okumadı. Telefonu resetledim. Şimdi bi okuyo bi okumuyo. Uygulamayı açıp deniyorum bazen oluyo bazen olmuyo. Çoğu zaman telefonu açıp kapatıyorum ödeme yapmadan önce

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt

Yeni sıkıntı olmaya başladı bende de. Sürekli açık duruyor.

Kullanacağım zaman NFC'yi kapat aç yapıyorum. Anında çalışıyor

Deniyim bakalım bi dahakine

• Beyler selamın aleyküm telefonum bir kaç ay önce şarj alma sorunu oldu GSM var Kadıköy deydi sanırım yaptırdım . Yaptırdıktan sonra telefon bazen şarj oluyor ama.o kadar geç oluyor ki bazen sorun yok hızlı oluyor bazen olmuyor anlamadım sizce sorun neyden dir?

• carterjr kullanıcısına yanıt

Merhaba, kablo veya adaptör değiştirdiniz mi? veya kabloyu takarken alt üst kontrol edin.

• ben de cumartesi gununden beri note 8 pro kullanicisiyim. bazi sorularim var. telefon surumu 12.0.8 . guncelleme gelmiyor. kontrol ediliyor ama tepki vermiyor. android 10 dayim yani. galiba ayri stock rom yuklemem gerek. bunu bir sekilde yapabilirim ama telefonun batarya performansi simdilik baya iyi bana gore. 11 e yukseltsem fark olur mu? sizdeki degisimler nasildi?

• meradz kullanıcısına yanıt

Merhaba, en son sürümü bu.

• 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.