Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Arkadaşlar hayırlı akşamlar hayırlı kandiller. Son birkaç haftadır telefonla arama yaparken ekranı arama sırasında geri açamıyorum. Tuş açma kapama tuşuna basıyorum ekran anlik açılıp geri kapanıyor. Sensör sıkıntısı falan mı var acaba? Daha önce hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bug olmuştur. Telefonu günde en az 1 kere kapatıp açın.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba. Sensör kalibrasyonu yaptım düzeldi. Kapatıp açıncada devam ediyordu şükür geçti şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkür ederim uygun apkyi buldum yükledim düzeldi. Teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhabalar telefonuma neredeyse çoğu sosyal medya uygulamalarının bildirimleri geç düşüyor. Ayriyeten WhatsApp'ta mesaj yazıyorum gitmiyor. Uygulamayı açıp kapatmam gerekiyor ve anca o zaman mesajı gönderiyor. Google Chrome kullanırken ve bir sayfayı açarken internetim yavaşmışcasına yükleniyor gibi görünüyor ve açıp kapatmam gerekiyor. Neden kaynaklanıyor olabilir? Nasıl sorunları çözebilirim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selamlar beyler uygun ve en son çıkan sorunsuz gcam paylaşabilecek olan varsa alırım. Ayriyetten bu gcam video stabilitesini arttiran bir gcam olduğu söyleniyor. Gcam kullananlar yorum yapabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: MonarJuu

Arkadaşlar merhabalar telefonuma neredeyse çoğu sosyal medya uygulamalarının bildirimleri geç düşüyor. Ayriyeten WhatsApp'ta mesaj yazıyorum gitmiyor. Uygulamayı açıp kapatmam gerekiyor ve anca o zaman mesajı gönderiyor. Google Chrome kullanırken ve bir sayfayı açarken internetim yavaşmışcasına yükleniyor gibi görünüyor ve açıp kapatmam gerekiyor. Neden kaynaklanıyor olabilir? Nasıl sorunları çözebilirim?

Merhaba, arkaplan uygulamalarını kısıtlama veya batarya ile ilgili herhangi bir kısıtlamayı aktif ettiniz mi ?

Hayır bir kısıtlama mevcut değil bildiğim kadarıyla ancak siz bana nasıl kontrol edebileceğimi söylerseniz bir bakayım tekrardan hocam.

• MonarJuu kullanıcısına yanıt

Ayarlar/ Pil & Performans / Sağ üstte ayar / Uygulama Pil Tasarrufu En altta

Buradan ilgili uygulamala girip bakınız öncelikli

• Anneme yeni bir telefon almayi düşünüyorum şu an. Mi 5 kullanıyordu değişme vakti geldi. Bu ürünü tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaba

Anneme yeni bir telefon almayi düşünüyorum şu an. Mi 5 kullanıyordu değişme vakti geldi. Bu ürünü tavsiye eder misiniz?

Şu an hayır

• Tavsiyeniz var mıdır? Şu an?

Kısıtlama yok seçeneğinde hepsi hocam

• Zaba kullanıcısına yanıt

Bence 2021 senesinde alınacak bir telefon 5G özelliğine sahip olmalı. mi 11 lite 5g olabilir.

• Doğru ama anne için 4g yeterli bence. Note8 pro hala alınabilir bence anne için.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt

2700 2800 fiyata alınmaz geçti artık. O fiyata realme 7 alınır yada üstüne koyulup daha guncel bir cihaz alinabilir.

• hamdikoc88 H kullanıcısına yanıt
    Resmî Türkiye distribütörü EVAFON dur ve garantiyi resmî olarak evafon ve Genpa verir

http://blog.coloredway.com/xiaomi-turkiye-garantili-ne-demek/

Bunun dışında paralel ithalat veya ithalatçı garantisi diye bir durum olarak sizin aldığınız üründe Türkiye’de bir firma tarafından garanti altına alınmıştır. Eğer fiyat uygunsa çok dert etmeye gerek yok , ama fiyat çok uygun değil de piyasa fiyatlarının 100-200 altı diye ben paralel ithalat almazdım. 17 ay sonra ya cihaz bozulurda ithalatçı firma iflas etmiş olursa hakkınız olduğu halde muhattap bulamayabilirsiniz.

• Fiyqtına göre mantıklı olabilir note 8 pro ne kadar bilgim yok. A31s 5g li mi?

• Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Merhaba arkadaşlar iyi bayramlar.. MIUI 12.07 global cihazı alalı bir hafta oldu Android sistem pil tüketimi birinci sırada çözümü nedir acaba ? Ekran dan daha fazla pil tüketimi normal mi?Cihaz redmi note 8 pro teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.