Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.497
Cevap
246
Favori
1.096.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt

Ben de kaydoldum da. Kayıt yapan herkese mi veriyorlar güncellemeyi. Yoksa bazı kişilere mi? Bi de güncelleme verirlerse ota üzerinden mi geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar benim sorunum telefonum iki haftadır çok hızlı şarj tüketiyor, batarya tüketime baktığımızda bir uygulama her modda çalışıp şarjı çok fazla tüketiyor sıkıntı şu ki bu uygulama telefonda gözükmüyor yani silemiyoruz bu sorunu nasıl çözerim. Resimde gece yüzde 50 de bıraktım sabah yüzde 20 idi.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
  • Hindistan gibi bazı telefon sürümlerinde yazılımsal olarak NFC görünse de NFC anteni olmayabiliyor. NFC test uygulamaları ile herhangi bir kartı okuyabiliyorsa uygulamada sorun vardır. Önbelleği temizlemek veya programı yeniden kurmak işe yarayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Bendeki global. Geçen sene Tosla kart çıkartmıştım ve cihazın NFC'sini açınca bip sesi geliyordu ama ne olduysa artık ses çıkmıyor. Test nasıl yapabilirim?

İki uygulamada şöyle gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 21 Mart 2021; 17:58:31 >

• zeybek35 kullanıcısına yanıt
    Görünen uygulama muhtemelen dwarfplanet bundle uygulaması bu uygulama telefonla birlikte gelenmi yoksa sizin indirdiginiz bir uygulamanı bilgi olarak verirseniz yardımcı olalim yani uygulamayi bulup kaldırmanız gerekiyor. Pili çok fazla harcıyan. Ayarlar, uygulama icerisinde tum sistem uygulamaları inceleyin hangisi olduğunu bulmanız gerekiyor. Bulup silemiyor iseniz cihazi güvenli mod ile açıp o uygulamayı silmeniz gerekecek. Detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 21 Mart 2021; 22:52:40 >
  • Arkadaşlar merhaba, telefonumda arama yaparken üstten aradığım kişiye dair bir arama penceresi oluşuyor. bu fotoğraftski gibi Bunu istemiyorum. Nasıl kapatabilirim? Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: abu55

Arkadaşlar türkiye garantili 64 gb için 2500 TL iyi bir fiyatmıdir takip etsem daha uyguna bulabilme imkanim varmidir

Fiyata ekleme yapabilirsen poco x3 al derim. Note 8 pro artık eskidi

• m2m@use kullanıcısına yanıt

Herkese vermiyorlar diye biliyorum. OTA'dan gelecek evet.

• zeybek35 kullanıcısına yanıt

Mi launcher kullanıyorsunuz galiba. Ayarlarına girip soldan çekince çıkan haberler vs. varya onu kapatın. Uygulama kasası mıydı neydi

• Arkadaşlar bir sorunum var youtube da müzik veya video izlerken farklı sürelerde ekran kapanıyor ve ekran kilidi devreye giriyor son zamanlarda olmaya başladı.

• Sürekli msa donuyor diye hata veriyor telefon hic birşeyi yoktu 5 dk onceye kadar. Bu hata nasıl çözülür ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÜyeyeHakaret

Sürekli msa donuyor diye hata veriyor telefon hic birşeyi yoktu 5 dk onceye kadar. Bu hata nasıl çözülür ?

Çoğu uygulamada bende benzer hata almaya başladım. Genel bir sorun var galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkraver10

Çoğu uygulamada bende benzer hata almaya başladım. Genel bir sorun var galiba.

Alıntıları Göster

Garanti bbva, yahoo mail, Hotmail açılmıyor, direk kapanıyor, genel sorun mu acaba

• Xiaomi music, binance, mxc ve birkaç sistem uygulaması sürekli duruyor bende de geceden beri

• merhaba,

Ben de programların bazıları kapanıyor demek için geldim fakat şuan güncel olarak çoğu kişi dünden beri yaşıyor bu sorunu sanırım. Durduk yere ne oldu anlamadım herhangi bir güncelleme yüklemedim yada yeni bir program kurmadım. çözümünü bilen var mıdır acaba?

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.webview

Buraya güncelleme gelmiş, güncelle dedim, telefonu açtım kapadım, sorun düzeldi, diğer arkadaşta kaldır yapmış sorun düzelmiş

• çaylaq kullanıcısına yanıt

Sorun çözüldü teşekkürler bilgilendirme için. Dün sorun olduğunda playstore a baktığımda güncellemesi yoktu, demekki sonra geldi.

• 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.