Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: justicer Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (9 Mobil) - 2 Masaüstü10 Mobil
5 sn
11.424
Cevap
297
Favori
948.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1412
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 423
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 155
  • Favoriye Eklediklerim 305
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • xsw (423 mesaj) Kayrabey (386 mesaj) amma velakin (212 mesaj) vince0 (201 mesaj) burakgibiyim (173 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3659 mesaj) Mobil (4368 mesaj) Mini (491 mesaj) Uygulama (2871 mesaj) (35 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
Giriş
    65 Mesaj

Yok hocam maalesef. XDA, reddit vs okumadığım yer, denemediğim şey kalmadı. Çözüm bulamadım. Miui 12.5 ile belki düzelir diye ümidim var. Düzelmezse başka bi telefon alıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Wessaur. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    OnbirinBiri

cihazda aosp olarak hangi romu kullanıyorsunuz?

crdroid ve zenx benim favorim suanlık

|
    |
  • Er
    7 Mesaj

Herkese Merhaba Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var kardeşim telefonunda alttaki tuşların işlevlerini değiştirmiş kare tuşu şuan işlem yapmıyor yapsada ana menüye atıyor daha önce yanındayken bir şekilde düzeltmiştim ama şimdi yanımda değil kendiside cihazda tarif etmeye çalıştım ek ayarlar tuş kombinasyonu falan ama ne yaparsa yapsın çalıştıramadı biri yardımcı olabilirmi yada siz o ayarlar nasıl ekran görüntüsü atarmısınız çok uzun yazdım istediğim kare tuşuna basıldıgında en son uygulamalar gözüksün yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Binbaşı
    1846 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bozo3838

Herkese Merhaba Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var kardeşim telefonunda alttaki tuşların işlevlerini değiştirmiş kare tuşu şuan işlem yapmıyor yapsada ana menüye atıyor daha önce yanındayken bir şekilde düzeltmiştim ama şimdi yanımda değil kendiside cihazda tarif etmeye çalıştım ek ayarlar tuş kombinasyonu falan ama ne yaparsa yapsın çalıştıramadı biri yardımcı olabilirmi yada siz o ayarlar nasıl ekran görüntüsü atarmısınız çok uzun yazdım istediğim kare tuşuna basıldıgında en son uygulamalar gözüksün yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Ayarlar > Ek Ayarlar > Tuş Kısayolları

Menü tuşu kısmını bu şekilde ayarlayın...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c1/d2/f7/c1d2f730a16776750af0f15d94970afe.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |

• Er
    7 Mesaj

hocam yaptım sonuç yine aynı ne olduğunu bir türlü çözemiyorum her yolu deniyorum olmuyor sizin gönderdiğini şekilde yaptım yine geri tuşuna uzun basınca son uygulamalar çekmecesi açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozo3838 -- 4 Mart 2021; 14:41:42 >
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj

yardımcı olabilecek varmı acaba hala deniyoruz bütün kombinasyonlar aynı kapıya çıkıyor ya komple gidiyor yada geri tuşuna uzun basınca çalışıyor saçma sapan bir şey oldu

• Binbaşı
    1612 Mesaj

Bootloader açmadan sürüm düşürmenin bir yolunu bilen var mı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Teşekkürler
    |
    |
    Jozwiak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1239 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bytdk

Ayarlar, uygulamalar, buradan ayarları bulup depolamada verileri ve önbelleği temizleyin yanlız tüm ayarlarınız gider örnek zil sesi yada ayarlar kısmında yaptığınız kişisel ayarlarınız. Sonra telefonu yeniden başlatın bu sekidle bir deneyin
    |
    |
    bozo3838 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dahool

Ayarlar, uygulamalar, buradan ayarları bulup depolamada verileri ve önbelleği temizleyin yanlız tüm ayarlarınız gider örnek zil sesi yada ayarlar kısmında yaptığınız kişisel ayarlarınız. Sonra telefonu yeniden başlatın bu sekidle bir deneyin

yardımınız için çok teşekkürler sorun çözüldü sizin sayenizde iyi günler  

|
    |
  • Finansbank ile temassız ödeme yapanlar yardımcı olursa sevinirim. Finansbank uygulamasında temassız ödeme diye bir şey yok. Siz nasıl kullanıyorsunuz anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1846 Mesaj

Mobil ödeme ayarı olması şart. Demek ki uygulama/banka telefondan ödemeye destek vermiyor. Bende de var kullanamadım. Yapı Kredi uygulamasında mobil ödeme vardı açtım onayladım artık telefondan ödeme yapabiliyorum

|
    |
    UğurDündarın Dövdüğü Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Finansbank ve Vakıfbank ile ödeme yaptığını söyleyenler vardı. Demek ki sallamışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kayrabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2414 Mesaj

Vakıfbank ile ödeme yapıyorum, extra bonus kazanıyorum. Şu an vakıf, ziraat, işbank ve garanti ile temassız ödeme yapıyorum 😉
    |
    |
  • Yarbay
    2414 Mesaj
    Sen telefonunda nfc olduğuna emin misin?

• NFC olmayan Redmi Note 8 Pro var mı?
    |
    |
    burakgibiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2414 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    2414 Mesaj

Evet, hindistan modeli
    |
    |

• Bendeki bu

|
    |
    burakgibiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Bitcoin Alım Satım
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.