Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görüntü işlemesi çok daha iyi olduğu için tercih ediliyor
  • Arkadaşlar merhaba, İnstagram anasayfadaki gönderilerde beğeni sayılarını her telefonda herkes görüyor ama ben bu telefonda göremiyorum. Bununla ilgili bilgisi olan var mı yardımcı olur musunuz ?

• ismlkoocc İ kullanıcısına yanıt

Sorunu ekran görüntüsü alıp paylaşır mısın?

• ender E kullanıcısına yanıt

Ben yaşıyorum. Günde bir kez veya iki kez kısa süreli kopukluk oluyor. Yalnız modemde sıkıntı yok o sıra hiçbir wifiyi görmüyor telefon. Yaklaşık bi 30sn sürüyor.

• drzeke kullanıcısına yanıt
    Video hariç kamera olarak telefonu aldığımdan beri kullanıyorum. Kendi kamera uygulamasına pek girmedim. Benim hoşuma gidiyor portreyi daha iyi çekmesi arkayı daha iyi ayarlaması renkleri daha göze hoş ayarlaması benim kullanma sebeplerimden.
  • Bizim cihazlar MIUI 12.5 alacak mı? 8 Şubat lansman günü diyorlar...
  • Knight-Rider kullanıcısına yanıt
    Temmuz 2021 den sonra gelecek deniliyor.
  • TheArchaeologist kullanıcısına yanıt
    Listede Note 8 var, Note 7 Pro var hatta ama Note 8 Pro yok... Çok saçma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight-Rider -- 6 Şubat 2021; 19:18:42 >
  • Knight-Rider kullanıcısına yanıt
    8 Şubat lansman günü ama 8 Şubat herkese verilmeyecek. O gün amiral gemilerine veriliyor. Redmi serisine 1 veya 2 ay(bazen daha fazla) sonra dağıtılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M540 -- 7 Şubat 2021; 6:44:57 >
  • Arkadaşlar bir sorunum var. 2 kez başıma geldi. Telefon durduk yere kapanıyor açılıyor ve Redmi yazısı geliyor devamı gelmiyor. 10-15 defa Redmi ekranı geliyor gidiyor, hiç bir şekilde müdahale edemiyorum. Kendi kendine sonra düzeliyor. Bütün güncellemeler yapıldı. Hiç sıfırlama yapılmadı.

Başına gelen veya sebebini, çözümünü bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki de dünden beri günde bir defa reset atıyor. Bir log kaydı gibi bir şey var mıdır resete neden olan neyse bulamaz mıyız?

• Arkadaşlar merhaba. Daha önce bu telefonda hiç hayalet ekranı sorunu yaşayan var mı? Ben de birkaç defa üstte Google hava durumu simgesi kalıyordu sürekli bugün de instagramda hikayeleri izlerken ana sayfada bir gönderirinin siyah zeminde belli olduğunu gördüm. Bu konuda tecrübe sahibi olan var mı?

• Kendi kendine okuma modundan çıkıyor... Nerden çıktı bu şimdi v😕
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt

Ekran parlaklığını kısarak kullanın bir süre... Hatta okuma modunda a kullanıldığında ghost screen düzelmesi yaşayanlar var.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Üst bildirimde çok çıkmıyor birkaç defa karşılaştım. Fakat çok belli değil. Sorun devam ederse servise gönderirim sanırım

• Allah aşkına bu telefonda pil optimizasyonu komple kapatma olayı yok mu? İstisna bıraktığım uygulamaları belli bir saatten sonra yeniden optimize edip duruyor ve uygulamaları durduruyor. Vanced ve Adguard kullanıyorum, Vanced MicroG'nin ve Adguard'ın kesintisiz çalışabilmesi için optimizasyon dışı bırakmak gerekiyor ama devamlı optimize ediyor.
    Ayrıca Instagram'a attığım fotoğraflar çamur gibi. Millet aynı marka ile çok daha güzel şeyler çekip atıyor, benimkiler çamur gibi. Gcam kullanıyorum ama o da fayda etmiyor.
  • meb5534 M kullanıcısına yanıt
    Hocam vanced microg ben burdakini indirdim uzun zamandır kullanıyorum sıkıntı yok deneyin isterseniz.

https://youtubevanced.com/non-root

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 8 Şubat 2021; 17:44:11 >
  • Mi 12.5 Güncellemesi Note 8 Pro için ikinci çeyrekte gelecek bilginize
    Bakalım yenilikler neler olacak

Uygulamadan resimler yuklenmiyor kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 8 Şubat 2021; 18:50:31 >
  • Fotoğrafa bakamıyoruz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycIone

Fotoğrafa bakamıyoruz hocam.
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.