Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba. Ben şu son güvenlik güncellemesini kurduktan sonra şarj performansında çok fazla düşüş oldu. 2 saat ekran süresi bile alamıyorum. Güncellemeye bağlı olabilir mi. Bi de aynı gün içinde ikinci bi hat takmıştım ama onu çıkarsam da aynı şekilde hemen bitiyor şarjı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m2m@use

Herkese merhaba. Ben şu son güvenlik güncellemesini kurduktan sonra şarj performansında çok fazla düşüş oldu. 2 saat ekran süresi bile alamıyorum. Güncellemeye bağlı olabilir mi. Bi de aynı gün içinde ikinci bi hat takmıştım ama onu çıkarsam da aynı şekilde hemen bitiyor şarjı.

Bende hiçbir değişiklik olmadı. Bence fabrika ayarlarına döndür. Muhtemelen çözülür.

• cemo86 C kullanıcısına yanıt

Ben karşılaşmadım böyle bir sorunla

• YouTube vanced da şu reklamları tamamen kaldırma olayını bilen var mı. Hala görseldeki gibi ara ara çıkıyor. Root yok.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Vanced'ta reklam mı çıkıyor? İlk kez görüyorum.

• Arkadaşlar bu sabahtan beri Google Chrome üzerinden Twitter, Facebook, instagramda videoları izlerken ses var görüntü yok! Bütün güncellemeleri yaptım yeniden başlattım hala aynı. Var mı başına gelen yardımcı olabilecek?

• Lazzow kullanıcısına yanıt

Videoyu büyüt düzeliyor. Sorun neden bilmiyorum ama

• Lazzow kullanıcısına yanıt

aynı sorun bendede vardı.. Chrome un guncellemelerını kaldırdıktan sonra duzeldı..

• Hiç bişey yapmadım kendi kendine düzeldi.

• Amazon trendyol vs sitelerden kaliteli ekran koruyucu cam önerebilecek var mı? Ucuz olmasına gerek yok dayanıklı olması önceliğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Luard7

Amazon trendyol vs sitelerden kaliteli ekran koruyucu cam önerebilecek var mı? Ucuz olmasına gerek yok dayanıklı olması önceliğim

Ben pazardaki telefon kılıfı satan bir abi var ondan alıyorum 7 liraya takıyor. Yüzüklü kılıflar beraber 20 liraya alıyorum. Tam ekran kaplıyor çünkü Huawei Y9 2019 için olan koruyucuyu taktırıyorum. Hiç şikayetim olmadı gayet memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Ben pazardaki telefon kılıfı satan bir abi var ondan alıyorum 7 liraya takıyor. Yüzüklü kılıflar beraber 20 liraya alıyorum. Tam ekran kaplıyor çünkü Huawei Y9 2019 için olan koruyucuyu taktırıyorum. Hiç şikayetim olmadı gayet memnunum

Alıntıları Göster

Dostum iyi de herkesin erişebileceği bir satıcı olsa daha iyi olmaz mıydı? Mesela A sitesindeki B satıcısındaki C modelinden çok memnunum gibi. O zaman daha faydalı olur.

• Ben bu telefonu ilk aldığımda telefon gelmeden 35 liraya yüzüklü kılıf siparişi vermiştim. Bir kaç ay sonra mahalledeki telefoncuda aynı kılıfı 20 liraya görünce dedim bir daha asla nette kılıf almam. Gel zaman git zaman bir gün pazar alışverişi yaparken kılıf satan bir tezgaha yanaştım ve "bu kılıftan var mı?" dedim. Var abi 13 lira deyince dedim ilk kılıfın kazığını hiç unutmayacağım :)

İnanın dükkanlara gidebiliyorsanız daha uyguna kılıfta bulursunuz cam da.

• Gcam linki verecek var mi,? güncel stabil ve guvenilir link

• ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt
    Bu sürümü ve bu xml dosyalarını kullanıyorum memnunum.

Gcam
    https://temp4-f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/MGC_6.1_RN8P_Edition_4.75.apk

xml dosyasıhttps://www.celsoazevedo.com/files/android/p/f/2020/04/uzai-night-and-colors.xml

xml dosyasıhttps://www.celsoazevedo.com/files/android/p/f/2020/04/uzai-illusions-of-colors-final.xml

Burdan diğer sürümlere bakabilirsiniz
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/p/gcam-redmi-note-8-pro/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 4 Şubat 2021; 12:36:19 >

• Cihazı yarın değişime yollayacağım. Dahili depolamayi bilgisayara yedekledim depoyu silip hard reset atsam ses açma ve güç tuşuyla her şeyi siler mi otomatik? Cihazı teslim etmeden önce ne yapmak gerekir

• kullanıcı9999 K kullanıcısına yanıt
    Cihazı bul servisini de kapatırsanız iyi olur. Yoksa sifirlamadan sonra şifre sorar
  • Telefonun kendi kamerasından çok mu farklı hocam bu Gcam
  • son gelen kararlı surum guncellemesı ıle Wifi sorunu yaşayan var mı ?

• Ben bir sorun yaşamadım

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.