Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kontrol merkezi bu şekilde etkin olduğunda veri kullanımı ikaz veya kısıtlama ayarlanamıyor. Kontrol merkezini kapatıp ayar girip sonra tekrar etkinleştirmiştim. Güncelleme ile bu da çözülecektir inşâallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun sebebi şu...

Ekranı döndürmeyi açıp kullanırsanız bildirim panelini simgeler kayboluyor.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende farkettim eğer yatay şekilde kontrol panelini açarsak bir daha dikey açtığımızda simgeler kaybolmuş oluyor ve yeni kontrol merkezini kullan özelliğini kapa aç yapmadığımız sürece böyle devam ediyor.
  • Arkadaşlar duvar saatini böyle ortada olacak şekilde nasıl ayarlarım acaba. Hep küçük ve köşede oluyor bulamadım ayarlarda.. Ana menüde böyle gözükmeli
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 6 Ocak 2021; 22:33:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranı için ayarlar-kilit ekranı-kilit ekranı zaman biçimi nden ayarlayabilirsiniz ana ekran içinse widget lardan saatin biçimini değiştirebilirsiniz ana ekranın boş bir yerine kısa bir süre basılı tutun sonra araçlardan saat kısmından istediğinizi seçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycIone

Kilit ekranı için ayarlar-kilit ekranı-kilit ekranı zaman biçimi nden ayarlayabilirsiniz ana ekran içinse widget lardan saatin biçimini değiştirebilirsiniz ana ekranın boş bir yerine kısa bir süre basılı tutun sonra araçlardan saat kısmından istediğinizi seçebilirsiniz.

O kadarını biliyorum da araçlar da bu saat yok onu diyorum

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey istiyorsanız ekran görüntüsündeki sağ alttaki uygulamayı google playden indirip yine o araçlar menüsünden ana ekrana ekleyebilirsiniz. Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
  • Arkadaşlar merhaba,

Pazar günleri otomatik yedekleme açık.

Yedekleme sonrasında ana ekranımda yer alan "şeffaf saat ve hava durumu" widgeti kalkıyor ve sürekli bildirim panelimde görünen "internet speed meter lite" uygulaması kapanıyor.

Böyle bir sıkıntım var. Yaşayan varsa bilgi versin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 7 Ocak 2021; 9:17:25 >
  • quote:

Ben yatay şekilde yapabildim yapmak isteyenler için buraya linki bırakıyorum uygularsınız Telefonum Note 8 Pro MIUI 12.0.5 Global
    https://itigic.com/tr/change-multitasking-miui-12-style-of-iphone/

Merhaba, ek uygulamaya gerek yok. Son gelen güncellemelerde telefonun kendi özelliğinde var.

AYARLAR/ ANA EKRAN / Son Kullanılanlarda ögeleri düzenleye (alttan 4.sırada) giriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 7 Ocak 2021; 9:21:4 >

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Hocam sürüm farkı mı bir fark var ama bende anlamadım bende ayarlarda o özellik yok şimdilik ek uygulamayla halledebiliyorum bazılarına güncelleme ile gelmiş bende miui 12.0.5 global kararlı sürüm kullanıyorum bende tık yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Arkadaşlar duvar saatini böyle ortada olacak şekilde nasıl ayarlarım acaba. Hep küçük ve köşede oluyor bulamadım ayarlarda.. Ana menüde böyle gözükmeli

Merhaba,

AYARLAR/ KİLİT EKRANI / Kilit Ekranı Zaman Biçimi 'nden altaki ekrandan düzenleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 7 Ocak 2021; 9:27:18 >

• quote:

Hocam sürüm farkı mı bir fark var ama bende anlamadım bende ayarlarda o özellik yok şimdilik ek uygulamayla halledebiliyorum bazılarına güncelleme ile gelmiş bende miui 12.0.5 global kararlı sürüm kullanıyorum bende tık yok.

Merhaba,sürüm bu şekilde benim. Manuel dosya kurulumu ile de bu özellik gelebiliyor. İsterseniz bulunca atayım linkini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 7 Ocak 2021; 9:29:39 >
  • Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Sürüm sizinkiyle aynı hocam bulup atarsanız sevinirim.
  • android yeni sürüm gelecek mi acaba? o kadar saçma sapan telefonlara geliyor buna niye gelmiyor. Birde miu su kendi temasındaki iconları yenilesin artık sağdan soldan tema indirmekten sıkıldık

• quote:

Orijinalden alıntı: reputation94

android yeni sürüm gelecek mi acaba? o kadar saçma sapan telefonlara geliyor buna niye gelmiyor. Birde miu su kendi temasındaki iconları yenilesin artık sağdan soldan tema indirmekten sıkıldık

Android 11 güncellemesi alacak. Miui 13 güncellemesi alacak.

• note 8 pro 128 gb Yetkilendirme & geri alma--->Msa ve miuidaemon sim etkinleştirmeyi kapatmak için tılklıyorum normalde 3-5snde kapatması lazım lakin işlem yapıyor gibi dönüyor ama kapatmıyor telefon rootsuz ondanmı.? andorid 11.02 yüklü yurtdışı ürün.

• yasin3322 Y kullanıcısına yanıt

teşekkürler..Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

Arkadaşlar şöyle bir güncelleme gelmiş. Yükleyen varsa bir sıkıntısı var mı yorumunuz nedir?

Merak eden arkadaşlar varsa güncellemeyi yaptım. Bir sorun yok hatta uygulama açılış animasyonu arada kasıyordu şimdi daha akıcı bi o dikkatimi çekti.

• 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.