Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kemalex1907 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.497
Cevap
246
Favori
1.096.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ana ekran sayısı nasıl azaltılır. Boş sayfa var silmek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Verilen hediye geri alınır mı çok ayıp!

• Agalar kardeşimin note 8 prosu açılmıyor güç tuşuna basıyoz Muuı yazısı geliyor sonra kapanıyor çözümü nedir

Bl kilidi var

Tamam reboot menüsüne girdim çözdüm sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komenyus123 -- 11 Ekim 2020; 11:36:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rehberimde kendi kendine "bakiye ögrenme, Cep7575, CepInfo" vs gibi kişiler türüyor. Siliyorum siliyorum geri geliyorlar. Bilgisayardan Google hesabıma girip kişilere baktım, orda böyle numaralar kayıtlı değil. Sadece telefonumda görünüyorlar ve sürekli geri geliyorlar silsem de. Ne yapmak gerekiyor? Cihaz rootlu bu arada onu da belirteyim

• Elusnuga kullanıcısına yanıt
    Vodafonun gereksiz şeyleri bendede çıkıyordu telefonla alakası yok onların

• az kullandıkların veya kullanmadıklarının araçlar klasörüne taşı

İkonlar azaldıkça boş sayfalar silinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Vodafonun gereksiz şeyleri bendede çıkıyordu telefonla alakası yok onların

bos sayfada ekrani kucult. yukarda kaldir dugmesi var tikla

• Beyler redmi note 10 ,10 pro ne zaman tanıtılacak. Anneme 8proyu verip(2000tl almistim tr garantili) 10proya falan gecmeyi düşünüyorum

• drzeke kullanıcısına yanıt
    Ben sorunsuz kullanıyorum.

• Arkadaşlar son güncelleme den sonra bt cihazlarımda bağlantı ve medya oynatma vb sıkıntı olmamasına rağmen araba, kulaklık vb hiç bir yerde telefon görüşmesi yaptırmıyor. Bunun ayarı nedir

• şu zamanda bunu yurtdışı imeili almak mi daha mantıklı yoksa garantili gm 20 pro mu

• burakbes kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı sıfır aldım 6 ay önce. imei atmıştı aldığım kişi 1700 TL ye aldım çok memnunum. Garanti konusunu dert etmiyorum. Çünkü şuan takas androidler 1500 lerden başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ptmustafa -- 12 Ekim 2020; 5:14:49 >
  • ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra 5g li telefon alın bence

• Pro direkt 5g olarak geliyor düz versiyonunda 4g 5g var. Alacak olursam 5g li alirim zatende. Ne zaman tanitilir kaç olur ufak tefek haberler çıkıyor fakat beklemedeyim

• Selamlar herkese,
    Bu güncellemeden sonra SMS uygulamasında linkler hala tıklanmıyor, bunun çözümünü bulan varsa yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DrPowerX

Selamlar herkese,
    Bu güncellemeden sonra SMS uygulamasında linkler hala tıklanmıyor, bunun çözümünü bulan varsa yardımcı olabilir mi?

Google o işlemi güvenlik nedeniyle kapatmıl olabilir. Başka bir sms uygulaması kullanabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhabalar. Bugün note 8 pro telefonumda beni çok rahatsız eden bir durumla karşılaştım. Sorun şöyle ki. Diyelim beni bir numara aradı. Daha sonra bu numarayı kayıt etmek istiyorum. Sırasıyla artı ya basıp adı kaydet kısmına geldiğimde istediğim ismi yazmak istiyorum ancak telefon hem hızlı yazmıyor hem eksik yazıyor. Örneğin Ahmet yazacağım ahmt yazıyor ve boşlukta koymuyor. Silme tuşuna basılı tutuyorum sıkmıyor. Tek karakter silip oylece kalıyor. Adı kısmında adı ön eki seçeneğini sectigimde istediğim gibi yazabiliyorum ve kayıt edebiliyorum ancak normal kayıt yapmak istediğimde ne yazikki kayıt edemiyorum. Bu güncelleme den sonra oluşan bir sorun aynı sorunu yaşayan var mı? Çözüm ne olabilir? Şimdiden teşekkürler

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• oto tamamlamayı kapatıp denedin mi?

Eğer düzelirse sıfırlamayı dene veya başka rom kurabilirsin biliyorsan

bir de ekstra kurulu olan programların etkisi olabiliir

• Malumunuz telefona iki ayrı WhatsApp kurabiliyoruz. Peki bu iki ayrı WhatsApp'ın yedeklemesini aynı Gmail hesabına yapsak sıkıntı olur mu? Yoksa ikinci WhatsApp için ayrı bir Gmail hesabı mı eklemek gerekir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baygeveze kullanıcısına yanıt

Google aramalar uygulaması yerine True Phone uygulamasın kullanın. Çağ atlamış gibi olacaksınız.

• 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.