Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (506. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.494
Cevap
247
Favori
1.095.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, sağ üstteki 3 çizgiye basın oradan çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Arkadaş zaten yardımcı olmuş. Burada daha detaylı listesi var. Bir diğer yöntem daha var. O da varsayılan olarak yüklü gelen, silinmeyen uygulamaları 3. parti araç kullanarak silmek veya tamamen devre dışı bırakmak.

Aşağıya link'ini bıraktığım araçla yapılıyor.

https://github.com/Szaki/XiaomiADBFastbootTools

Ekleme:
    Yukarıda önerdiğim yöntemi az önce uyguladım. Daha önceden de biliyordum ama uygulamak istediğimde Java sorun çıkartmıştı. İşin güzel tarafı çöp uygulamaların yanında bahsettiğim Xiaomi telemetry'lerini de söküp attı. Telefon şu anda uçuyor. Yabancı forumlardaki yorumları kontrol ettim. Şarj sürem iyileşti diyenler bile var. Çünkü telefon dk'da bir evi arıyormuş, yani kendi sunucularını. Bu da şarjı olumsuz yönde etkiliyormuş. İlerleyen günlerde doğru mu değil mi onu da gözlemlerim.
    Detaylı anlatım için teşekkürler, 3 parti uygulamaları kaldırmayı kendim yapıyorum benim cihaz yurtdışı bunları uygularsam IMEI uçma ihtimali var bu riske giremiyorum yazılım, root, cihaz hızlandırma vb. Hareket kabiliyetim kısıtlandı. Zaten bir kaç ayar var telefonu hızlandırmak için onları yapıyorum şu anlık bir sıkıntı yok ama muhtemelen çoğu kişinin işine yarayacak bir araç manuel yapabileceğimiz ayarlar varsa fazla kurcalamadan tavsiyenizi alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rica ederim. Başka önerebileceğim cache'leri temizlemek olabilir.

İlgili mesaj: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145056282
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Parmak izi ile selfie çekme modu da yok sanırım
    Malesef...
  • Hala bekliyorum miui 12 ye güncellemek için. Hala ciddi anlamda tek bir kişiden bile iyi ki yükledim, performans arttı cümlesini duymadım.
  • tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz bir sıkıntı yok. Yüklemeyenler telefon bilgisinin az olduğu için sorunlar yaşıyor olabilir. bazı ayarlar var yükleme yaptıktan sonra ben her cihazımda bu ayarları yaparım temiz kurulum her zaman android için olmazsa olmaz Google uygulamaları özellikle cihazları zorluyor. Yüzde yüz performans için bazı Google özelliklerini kısıtlamak gerekiyor. Yine de bunları yapmasanız bile temiz kurulum her zaman en iyisidir yedek alıp temiz kurulum yapıp yedekden çekerseniz de buda sıkıntıya sebeb olabilir. Sıfırdan yeni cihaz almış gibi kurulum yapmanız lazım MIUI 12 için bende sorun yok arada yazılımsal bir kaç bug var bunlarda ufak güncelleme ile giderilir. Bence yükleyin 👍

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Note 8 Pro2050₺ aldım 128Gb. bir tık yazılım ve tasarım önde olsun istiyorsanız not 9 pro alabilirsiniz ama ben almadım toz kaçma olayı ve parmak izi yanda olmasından dolayı birde arada okadar para verecek fark yok hatta note 8 pro daha iyi note 9 pro bizimkinin makyajlı halı

• Bende genel olarak hard reset atıyorum bu tarz güncellemelerden sonra ancak google uygulamaları konusunda cidden bilgisizim.
    Batarya konusunda nasıl peki hocam? Ciddi azalmalar yaşanıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahool

Note 8 Pro2050₺ aldım 128Gb. bir tık yazılım ve tasarım önde olsun istiyorsanız not 9 pro alabilirsiniz ama ben almadım toz kaçma olayı ve parmak izi yanda olmasından dolayı birde arada okadar para verecek fark yok hatta note 8 pro daha iyi note 9 pro bizimkinin makyajlı halı
    Siz bu fiyata nereden aldınız acaba

• Bende aynı şekilde kullanıyorum mi cloud sorunsuz çalışıyor

• Bende Bu TELEFONU ALARAK aranıza katılmayı düşünüyorum. Maddi sıkıntıdan dolayı garantili değilde kayıtsız telefon alacağım.

Kayıtsız güvenilir bir satıcı bildiğiniz varmı?

Not: İstanbul da ikamet ediyorum.

İyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bende de bu şekilde

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Aynı fikirdeyim
    Hnt cihazı ve Endonezya rom var. And 10,
    Miuı 12 güncelledim
    Üstelik reset veya wipe temizlik de yapmadım
    Ne pil ne de telefon hızında azalma perf kaybı yok.
    Bütün herşeyim calısıyor
    Çoğunluk ekran süresi takıntısına takılıyor.
    Telefon kullanmak için var.
    Onu bunu kısarak süre uzasın hızı artsın diye cabalayacaksak Nokia 3310 a dönmek gerekir.
    Dert etmeyin kullanın nasıl olsa en fazla 3 sene sonra çoğu kişi telefonu değiştirecek.
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Başka hiçbir markada karşılaşmadım henüz. Ne Apple ne Samsung ne de Huawei... Samsung Galaxy S7'ye bağlıyorum herhangi bir yavaşlama olmuyor.

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Garantili ile garantisiz arasında fark, tek IMEI ve mi cloudın çalışmaması hocam.

Genelde kargo ile çalışıyor bu tip satıcılar fiyatlar 2000 ₺ sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: vnc3

Başka hiçbir markada karşılaşmadım henüz. Ne Apple ne Samsung ne de Huawei... Samsung Galaxy S7'ye bağlıyorum herhangi bir yavaşlama olmuyor.
    Bluetooth 5 olan yalnız.
  • 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.