Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.494
Cevap
247
Favori
1.095.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu sorunun bir çözümü yok mu Allah aşkına?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Uygulama yükledim. Miui Control Center adında...
    Miui 12.0.2 bendeki sürüm. Uygulamasız kullanmak için, ayarlarda yeni kontrol panel seçeneği yok mu? Ayarlar > Ekran > Kontrol merkezi & bildirim çubuğu > Yeni kontrol merkezini kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rea-secret -- 3 Eylül 2020; 12:37:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rea-secret

Miui 12.0.2 bendeki sürüm. Uygulamasız kullanmak için, ayarlarda yeni kontrol panel seçeneği yok mu? Ayarlar > Ekran > Kontrol merkezi & bildirim çubuğu > Yeni kontrol merkezini kullan

Alıntıları Göster
    Var ama böyle işlevsel değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Arkadaşlar şu sorunun bir çözümü yok mu Allah aşkına?

Hücre beklemeye takılmayın bu kadar.
    Batarya süreniz gayet normal.
    3 saat bekleme 1 saat ekran süresi almışsınız neredeyse.. %10 şarj ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 3 Eylül 2020; 12:45:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rea-secret

Uygulama çekmecesi seçeneği aktifse o çizgiyi yukarı çekince ana ekrana dönüyor. Kaldırmak için resimdeki normal seçeneğini seçmek lazım

Alıntıları Göster
    şuan bende normal seçili ama yinede o çizgi durmakta
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Bu durumda istatistiksel hata olarak mı kabul etmeliyiz?
  • GhostEagle kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Ek ayarlar-Tam Ekran görünüm- Tam ekran gostergesini gizle acık yapın.

• Tam ekran göstergesi çok pratik olarak uygulamalar arasında geçiş yapmayı sağlıyor. Ben kendi adıma çok memnunum ve asla kapatmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Netten prosunu bulun.
    Erişilebilirlik kısmında da "daha fazla indirme hizmeti" kısmından uygulamayı açık yapın.
    Buldum yaptım ama bi süre sonra stock geri geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Bu durumda istatistiksel hata olarak mı kabul etmeliyiz?
    Mesela bazılarında Google Play Hizmetleri %30 üzeri görünüyor. Bazılarında hücre bekleme. Gerçeği yansıtmıyor bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Buldum yaptım ama bi süre sonra stock geri geliyor

Alıntıları Göster
    Geri gelmiyor aslında. İlle üstten aşağı çekmek gerekiyor. Oda bana ters. Alışamadım kaldırdım bugün :)
  • Arkadaşlar ben Telefon alacağım. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Siz kullananlar tavsiye eder misiniz? Yada beğenmediğiniz şusu eksik dediğiniz özellik varmı?

Şimdiden teşekkürler

• Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
    Miui 12 de fotoğrafta attığım gibi, geri menü tuşlarının değişmesi gerekmiyor muydu?
    Fotoğrafı YouTube den miui 12 note 8 pro videosunda aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Miui 12 de fotoğrafta attığım gibi, geri menü tuşlarının değişmesi gerekmiyor muydu?
    Fotoğrafı YouTube den miui 12 note 8 pro videosunda aldım
    Bizlere verilen güncelleme çok yüzeysel. Videolardaki gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Arkadaşlar ben Telefon alacağım. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Siz kullananlar tavsiye eder misiniz? Yada beğenmediğiniz şusu eksik dediğiniz özellik varmı?

Şimdiden teşekkürler
    Parasına göre çok çok iyi bence

• Rehberdeki numaraları 05xx xxx xxxx diye değil de 05x-xxx-xxxxx diye kaydediyor. Topluca düzeltmenin yolu var mı acaba? Bir de kişilerin çoğunu çift kaydediyor onu da düzeltemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sorunuzun cevabını bilmiyorum ama ikinci sorunuza cevap olarak; telefonda aynı numaralı kayıtları birleştirme özelliği var diye biliyorum. biraz kurcalarsanız rehberde karşılaşırsınız.
  • Arkadaşlar Merhaba
    Huawei p smart 2019 telefonu kullanıyorum ve arka planda uygulamaları kapatmasından sıkıldım.
    Bu telefona geçmeyi düşünüyorum yada 9pro modeline.
    Sormak istediğim şudur, bu telefonda da arka planda uygulamaların kendi kendine kapatma olayı oluyor mu?
    Örneğin bankacılık uygulamasında işiniz var, sms geldi oradan kodu alıp bankacılık ekranına dönüyorsunuz, hop ekran sıfırlamış oluyor kendini. Aynı durum bu telefonda yada bu markada oluyor mu???
    Ve bir de, bu telefonun kronik bir sorunu var mı? Yani alınca başıma gelebilecek kaçınılmaz bir sorunu felan?
    Ve son olarak sizce note 8 pro mu, note 9 pro mu?
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Arkadaşlar Merhaba
    Huawei p smart 2019 telefonu kullanıyorum ve arka planda uygulamaları kapatmasından sıkıldım.
    Bu telefona geçmeyi düşünüyorum yada 9pro modeline.
    Sormak istediğim şudur, bu telefonda da arka planda uygulamaların kendi kendine kapatma olayı oluyor mu?
    Örneğin bankacılık uygulamasında işiniz var, sms geldi oradan kodu alıp bankacılık ekranına dönüyorsunuz, hop ekran sıfırlamış oluyor kendini. Aynı durum bu telefonda yada bu markada oluyor mu???
    Ve bir de, bu telefonun kronik bir sorunu var mı? Yani alınca başıma gelebilecek kaçınılmaz bir sorunu felan?
    Ve son olarak sizce note 8 pro mu, note 9 pro mu?
    Teşekkürler
    Arka planda kapanma sorunu yok. Bende bankacılık uygulamalarını sık kullanırım hiç başıma gelmedi. Fakat genel de telefonlarda şöyle bir durum var. Pil tasarruf modu. Bu mod yüzünden pil korunması amacıyla arkaplan uygulalamarı kapatılır. Bankacılık ve sms uygulamasını pil tasarrufu listesinden çıkarınca kapanmaz. BEnim hiç başıma gelmedi. Ayrıca ram kullanımı iyi telefonun. 6Gb canavar gibi. Ben 8 pro kullanıyorum ve hiç pişman değilim. 9 pro için yorumum yok. Kamerasına toz kaçıyor muhabbetleri dönüyor sürekli.
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum
    Tavsiye ediyorsun yani

• 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.