Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.496
Cevap
246
Favori
1.096.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni bildirim çubuğu açık olunca hiç bir şey görünmüyor ekran görüntüsü atabilirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk fotodaki gibi yapmissindir zaten.
    Sonra ana ekrana geliyorum. Sağ taraftan yukardan aşağı indirirsen kontrol merkezi, Sol taraftan yukardan aşağı indirirsen bildirim çubuğu inmiş oluyor.
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OenomausHAN O kullanıcısına yanıt
    Bende diyorum neden yok bu sağ ve sol indirme olayını bilmiyordum. 😀 teşekkürler. Bir kaç eksik veya benim bulamadığım ayar var gibi biraz kullanayım bakalım

• Arkadaşlar Kayan pencere özelliğini kullanamıyorum uygulama tam ekran açılıyor çözümü var mı?
  • Kayan pencere işini bende beceremedim...
  • arkdaslar redmı note 8 veya prosunu global yanı yurt dısı olarak satan telfonculardan alska b ısorun olur mu ımeı sorunu cıkar mı ne zmaan cıkar ve ne gıbı baska donaımsal ve ayzılımsal sıkıntılar olur vede resmı oalrak sıkıntılar tesekkurler
  • IhtiyaR87 I kullanıcısına yanıt
    İki gün oldu alalı bir sorun yok sadece tek IMEI ile kullanabiliryorsun. Hindistan hariç Çin ve global yazanları alabilirsiniz. İçerisine zaten global rom yüklüyorlar. Güncellemeleri alıyor. Ses kalitesi genel olarak iyi, test aşamasındayım bakalım eksik birşey varmı göreceğiz, ama şimdilik sorun yok. Ayrıca telefonu alırsanız uygulamalarınızı ve kurulumu yapmadan, güncellemeleri yükleyin sonra fabrika ayarlarına dönün o şekilde kurulum yapın temiz kurulum bir çok hata ile karşılaşmanızı engeller.

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    Ek özellikler / video araç kutusu burdan uygulamalar seçili ama ne sağdan nede soldan hiç birşey çıkmıyor
  • Arkadaşlar miui 12 şimdi düştü otadan.

Sizce güncellemeye değer mi?

Pil ömrü nasıl 11 den geçen arkadaşlar kısaca yorumlayabilir mi acaba?

Şimdiden teşekkürler

• BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    Görüntü olarak güzel, hoşuna gidiyor insanın ama biraz takılma kasma hissettiriyor. Miui 11 gibi akıcı değil.

• orochiearth kullanıcısına yanıt
    Uyum sağlayamayan uygulamalar mevcuttur haliyle. Muhtemelen güncelleme aldıkça sorun giderilir.

• conTRaksi C kullanıcısına yanıt
    Takılma olayı bende de var birazcık. Her zaman olmuyor. Gelecek güncellemeyi bekleyeceğim olmazsa fabrika ayarlarına çevirmek mantıklı

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Sanırım amoled ekranlı telefonlara geldi. Eğer yinede kullanmak istiyorsanız,https://www.youtube.com/watch?v=AP-oG6gyDOU&feature=youtu.be bu videoyu izleyerek aynı canlı temaları kurabilir ve kullanabilirsiniz.

• Vay arkadaş hücre bekleme sorunu geri geldi

• ysnsln kullanıcısına yanıt
    MIUI 12 ile mi?

• Arkadaşlar bu kayan pencere olayı nedir?

• Aynen ya ne güzel düzelmişti 11 de şimdi gene hücre bekleme şarjı yiyor

• ysnsln kullanıcısına yanıt
    Rakamlara çok takılmayın. Genel olarak 11 ile kıyasladığınızda şarjı kötü gidiyor mu? Birçok kişi 11 ile neredeyse aynı gittiğini söylemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vnc3 -- 14 Ağustos 2020; 0:48:1 >
  • Herkese selam, arkadaşlar miu 12 ye telefonu guncelledim, performans ve şarj konusunda herhangi bir sorun yok fakat youtubeda video izlerken ana ekrana dönüp sonrasında izlediğim videoya tekrar dönünce ses devam ediyor ancak video donuyor, uygulamayı kapatıp açmadan da düzelmiyor, bu konuda bilgisi olan var mı, herkese teşekkür ederim.

• Miui 12 ciddi manada sıkıntılar yaratmaya başladı bende, çok fena kasma sorunu başladı chrome ile webde dolaşırken donmalar oluyor. Ki telefonum görebileceginiz en boş, en az uygulama yüklü telefonlardan biridir. Ne oyun var, ne başka bişey. Fena halde canım sıkkın, miui 11'de kalın arkadaşlar, hiç geçeyim demeyin. Resmen sıçmışlar. Yakinda fabrika ayarlarina dönerim ben de.

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.