Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.225
Cevap
304
Favori
927.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1395
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 423
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 155
  • Favoriye Eklediklerim 312
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • xsw (423 mesaj) Kayrabey (362 mesaj) amma velakin (212 mesaj) vince0 (201 mesaj) DrPowerX (154 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3552 mesaj) Mobil (4324 mesaj) Mini (478 mesaj) Uygulama (2871 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
Giriş
    3403 Mesaj
    MİUİ 12 HAREKETLİ TEMA YOK?

BİLDİĞİN HAREKETSİZ DÜMDÜZ TEMA GELDİ?
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

bu arada miu 12 güncellemesi yaptım az önce, telefon artık titremiyor, aramalarda alarmda falan

neden olabilir
    Yok mu başına gelen, tavsiye edecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Bu yurt dışı cihazı alıp imei artırsak telefonun hangi özelliklerinden mahrum kalıyoruz acaba bilen birileri anlatırsa almak istiyorum çünkü ülkemizdeki fiyatlarına yetecek param yok
    Çin Versiyonunda Band20 ve L1 Sertifikasi yok
    Hindistan versiyonunda Band20 ve NFC yok
    Global olan eksiksiz..

Alirken arka kapağa bakin globaller yatay ve CE logolu olur

Diger versiyonlar dikey oluyor ama icinde global yazilim var guncellemeyi yine otadan aliyor

|
    |
  • Yarbay
    2426 Mesaj
    Şu an için Miui12 yi tavsiye etmiyorsunuz sanırım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    11.8.2020 sabah 10 gibi güncelleme geldi. Hemen indirip yükledim. Geçişlerde filan kasılma yaptığını hissettim. Yeniden baslatiyim dedim telefonu. %47 şarjım vardı, yeniden başlattım şarj %19a düştü. Korktum önce pek anlamam bu islerden. Şarja taktım %50ye gelince tuşlarla yapılan format islemini yaptım kurdum telefonu sonradan da menüdeki ayarlardan bir daha formatladim .d Şu an ilk güncellemeden sonraki kasılma yok ve çok hoşuma gitti benim. Şarj konusunda resim koyucam benim alışık olmadığım bir ekran süresi görüyorum şuan. İnşallah daha iyi olur.

|
    |

• Yüzbaşı
    508 Mesaj
    Kimi sorun yaşıyor, kimi yaşamıyor. 🤔 Bence bir süre beklemekte fayda var.

|
    |
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    arkdaslar redmı note 8 veya prosunu global yanı yurt dısı olarak satan telfonculardan alska b ısorun olur mu ımeı sorunu cıkar mı ne zmaan cıkar ve ne gıbı baska donaımsal ve ayzılımsal sıkıntılar olur vede resmı oalrak sıkıntılar tesekkurler
    |
    |
  • Yarbay
    2361 Mesaj
    Titreşimin az olması xiomilerde hep aynı sanırım. Note 5'te de bunda da sessizdeyken önümde titrese farkedemiyorum.

|
    |
  • Er
    9 Mesaj
    Global ve çin sürümünden sonra hindistan ve endonezya için de miui 12 yayınlandı.
    http://forumhaber.net/redmi-note-8-f57/redmi-note-8-resmi-kararli-rom-koleksiyonu-officia-t89.html
  • Çavuş
    55 Mesaj
    miui12 guncellemesini yaptım. Telefonu fabrika ayarlarina falan geri döndürmek gerekir mi?

Yani sene 2020 oldu android cihazlarda artık böyle bişey yapmak bana komik gelmeye başladı. Fakat yine de soruyorum eğer bir katkisi olacaksa yapacağım.

Aslinda bir sıkıntım yok az önce yaptım güncellemeyi, sadece tam ekran kullanirken asagidan tutup yukari kaydirdiginizda son uygulamalari acan ekran biraz takılarak açılıyor.

Bir de alta iphonelardakine benzer bir çubuk eklenmiş. Ne işe yarıyor anlamadım

• Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Alttaki iphone benzeri çubuk uygulama arası geçişler yapıyor çubuğu sağ veya sola çektiğinizde uygulamalar arasında dolaşabiliyorsunuz

|
    |
  • Yarbay
    11379 Mesaj

bunun bize faydası yok ki
    Biz NOTE 8 Pro kullanıyoruz, Bir an için heyecanlandım
    |
    |
    akdctrx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    Otomatik parlaklık düzgün çalışmıyor, başka bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj

Daha şimdi 12 ye guncelledim bende de aynı sorun vardı düzeltilmiş gibi

|
    |
    forgottenh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1667 Mesaj
    Miui 12 yi yükledim fakat kontrol merkezi değişmedi. Bir şey anlamadım ben bu işten

• Çavuş
    92 Mesaj
    slm arkadaşlar bende video araç kutusu çalışmıyor aynı sorunu yaşayan varmı veya çözümünü bilen miuı 11 veya 12 farketmiyor her ikisinde de çalışmıyor
  • Binbaşı
    1056 Mesaj

Ayarlar / Uygulamalar / Ek ayarlar kısmından video araç kutusuna girip video uygulamalarını seçtiniz mi?
    Ben sorunsuz kullanıyorum hiçbir problem yaşatmadı. Solda çıkan çizgi bir çok derde deva.

|
    |
    erdenx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    52 Mesaj

Ayarlar/ Ekran/ Kontrol merkezi &Bildirim çubuğu/ Yeni kontrol merkezini kullan

|
    |
    avtheree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6751 Mesaj
    Yeni yazılımı dayanamayıp yükledim Pek bir değişim olmamış gibi geldi. Tek garip gelen yukardan aşağıya doğru inen bildirim ekranını kapatmak isterken direkt kapatıyor. Eskiden biraz daha kontrol edebiliyor gibiydim. Şimdilik bir sorun da yok gibi duruyor.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.