Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.494
Cevap
247
Favori
1.095.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada cihazi yeniden baslatinca menu gecislerinde lag oluyor 3 4 sn bilginiz olsun
  • Bu arada cihazi yeniden baslatinca menu gecislerinde lag oluyor 3 4 sn bilginiz olsun
  • Beyler şöyle orjinal turkce karakter destegi olan,yamuk yumuk olmayan yazi tipi onerisi yaparmisiniz? Bu miui12 roboto ayarlarda cok kalin gorunuyor
  • Yuklemeyenler yuklemesin beklesin bence,simdi bisey farkettim whatsapp gruplarinda yukari kaydirma yaparken,yani mesajlari gezerken takila takila gidiyor geri dusurcem
  • Bu telefondan almak istiyorum ancak ısınma problemi var mı yok mu? oyun oynamam işim sosyal medya, youtube, netfilx gibi takılırım sadece
  • Bugün banada 12.0.2 güncellemesi geldi. Yeni kontrol merkezi güzel olmuş ama mobil veri wifi kısayollarının olduğu bölümü düzenleyemiyoruz sanırım, mesela el feneri yerine konum ekleyebilirdim. En altta sabit duran çizgiyi sevmedim nasıl kaldırılıyor? Birde bu canlı duvar kağıtları nasıl ayarlanıyor? Duvar kağıdı uygulamasında göremedim.
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
    Arkadaşlar bildirim türünü android yaptım ancak halen mesajlar bu şekilde görünüyor. Mıuı 11'de elimle genişletmediğim sürece tüm mesajlar görünmezdi ancak şimdi elimle aşağı çekmişim gibi tüm mesajlar okunuyor. Bir çözümü varmıdır?
  • Raven kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki çentiği kaldırmak için ayarlar>ek ayarlar>tam ekran görünüm>tam ekran göstergesini gizle ayarını açarak kaldırabilirsiniz.
  • Mr.Aykumos M kullanıcısına yanıt
    Ek ayarlar - erişilebilirlik menüsünden animasyonları kaldır seçeneği var onu kapatınca düzeliyor.
  • Yeni güncellemede bir uygulamaya veya galeriye girip ciktiginda simgenin gidip gelmesi cok kotu ya. Bu düzeltilir mi acaba
  • Jakuboo kullanıcısına yanıt
    Samsung stock font diye bir font var. Bahsettiğiniz kalın olan yerler daha düzgün bu fontta.
  • Arkadaşlar telefonun titreşimi çok az. Cebimde taşırken çoğu zaman titreşimi hissetmiyorum, sesini duyup cevap veriyorum telefona. Bu sıkıntıyı başka yaşayan var mı? Çözümü var mı?
    Not: iş dolayısıyla acil cevap vermem gereken telefonlar oluyor bazı zamanlar.
  • brhtn B kullanıcısına yanıt
    Bende de tam tersi titreşim motoru bozuk gibi yani öyle bir titriyor ki elimdeyken arama geliyor 3 4 saniye beklediğimde elim uyuşmaya başlıyor ve titrerken çıkardığı ses arkadaşlarım arasında dalga konusu oldu sesliye alsan daha az duyulur diye 😂
  • berkant19 kullanıcısına yanıt
    4 aydır aktif olarak kullanıyorum.

Bu dediklerinizi yaparken ısınma yaşamadım.

PUBG oynarken üst üste 4-5 el oynarsanız ısınma oluyor biraz o da normal
  • Güncelleme bana biraz önce geldi. Şu an indiriliyor.

Yapma mı diyorsunuz arkadaşlar?

Beklemek mi lazım sizce
  • Merhaba menü animasyonları nereden değişiyor?

Edit : Tamam buldum. Ana ekrana basılı tut, ayarlar , geçiş efektleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 11 Ağustos 2020; 19:32:16 >
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.