Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aynı sorunlar bendede var. Bunun sebebi lanet Google arama uygulaması silemiyoruzda başkasını yüklesen oda dert. Yanlız değilsin yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jakuboo kullanıcısına yanıt
    Telefonu alacağım zaman ben de çok duymuştum bunu 1080p si 480p gibi görünüyor diyorlardı. Alakası bile yok hocam merak etmeyin :) Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

YouTube'dan iki tane screenshot attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therion-x -- 29 Temmuz 2020; 12:44:31 >

• merhaba. note 8 pro mu note 9 pro mu? hangisini önerirsiniz? bir de türkiye garantli ile yurtdışı kayıtlı olanlar arasında fark var mı problem vs anlamında? kayıtlı ile türkiye garantili arasında 1000tl fark var. Kayıtlı almak cezbediyor.
  • Beyler 64 GB olanı aldım arkadaşın elinde tek kalmıştı 1600 verdim.Suan 11.0.2 sürümü yüklü 11.0.6 sürümünün bildirimi geldi yükseltiyim mi hata var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ha bide adaptör yoktu zor bela başka yerden bulduk yan sanayi 12 watt sikinti yapar mı?

• Mr.Aykumos M kullanıcısına yanıt
    Sadece cihaz vardi arkadasta baska bi yerden 12w adaptor edindik

• taptazesut T kullanıcısına yanıt
    ilk başlarda nfc ile ödemeyi gayet iyi kullanıyordum aynı maximum mobille ama son bir kaç gündür nfc çalışmıyor nedendir çözemedim

https://www.youtube.com/watch?v=vWSAx60kVos&feature=youtu.be

• SwiftKey e göre Google klavyenin avantajı nedir🤔

• NFC kafasına göre bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.

Android sistem kullanımınız nasıl? Bende %30 civarı. Normal mi?

• komutan ucan tekme kullanıcısına yanıt
    Nfc önceden gayet iyi çaışıyordu ne olduda bu hale geldi anlamadım. Son güncellemeyide yapmadım henüz mui 12 yi

Android sistem %23 görünüyor şuan
  • 24-25 temmuz da maximumla nfc ödemesi yaptım sorunsuz sonrasındamı başladı bu nfc sorunu.

edit: biraz önce işlem yaptım sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Multe -- 30 Temmuz 2020; 8:20:34 >
  • Beyler zil sesiyle bildirim sesini ayri kontrol etmenin yolu yok mu? (Rootsuz)

• Jakuboo kullanıcısına yanıt
    Adaptör önemli hocam.
    Bakın bu orijinal ürün Redmi Note 8 Pro kutusundan çıkan şarj adaptörü bu.
    https://market.miuiturkiye.net/xiaomi-orijinal-sarj-aleti

Kaliteli kablo yine bulunur da adaptör zor bulunuyor o açıdan orijinal almanızı öneririm.

• Beyler 11.0.5 surumu yuklu tam ekran hareketleri açık,whatsappta sohbetten geri cikarken arada mavimsi bisey cikiyor bunla karsilasan var mi eski surumde boyle bise yoktu

• Yorumlara baktıkça iyi ki güncelleme yapmamışım diyorum. 😁

Her zaman söylerim güncelleme yapıyorsan sim kartı çıkar Hard reset yap yeni kurulum yap telefonu eski yedeğini geri yükleme kişi yedeklerini geri yükle kullandığın uygulamaları yeniden yükle

• Şu an MİUİ 12'yi bunlar da kurtarmıyor.
    Muhtemelen 2 güncelleme sonra tam anlamıyla oturacak.

• Cihazi almadan önce hep kotu yorumlar vardi,isiniyo dediler dokunmatik hassas degil dediler,aksine dokunmatik cok hassas.Pubgde isinma var mi diye baktim full ayarlarda 2 el attim onda da az bi isinma oluyor o da cok normal.Gayet iyi cihaz valla memnun kaldim ama cihazimin bootloaderi acik netflix l1 serfikasi yok o yuzden netflix kalitesi pek hosuma gitmedi onun disinda sorunsuz

• yurtdışı cihazı alanlar bir sorun yaşıyor mu? wifi şebeke nfc gibi?

şuan yurt dışı cihazlar 1700tl civarı garantililer ise 2700tl civarı. Yurt dışı almak daha cazip geliyor. Daha önce hiç yurt dışı almadım. Bilgi verirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.