Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.496
Cevap
246
Favori
1.096.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesela arama geldiğinde eğer o anda görmezsem sonra ana ekranda gözükmüyor illa kilidi açıp uygulamaya girince cevapsız aramayı görüyorum. Birde whatpp de kilitli ekrana bildirim geldiğinde içeriği gizleyemiyorum çünkü o ayar sönük değişrimeme izin vermiyor.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel_Miller -- 27 Temmuz 2020; 22:17:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Beyler youtubede videolar kalitesiz diyolar dogru mu? 720p bile olsa kalite cok dusuk gozukuyor diyolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana arama geldiğinde o anda görmezsem iş işten geçiyor. Yani kilitli ekrana cevabsız arama diye düşmüyor. Bildirim ayarlarında bildirimler açık ama sönük şekilde ekde ki resimde ki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel_Miller -- 28 Temmuz 2020; 11:56:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakuboo

Beyler youtubede videolar kalitesiz diyolar dogru mu? 720p bile olsa kalite cok dusuk gozukuyor diyolar.
    Yok öyle bir şey. Bu nasıl bir yalan ya? Nasıl uyduruyorlar böyle şeyleri anlamıyorum.

• Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaları Yönet > Telefon > Bildirim Kategorileri > Cevapsız Çağrılar bölümünden ekran görüntüsü atabilir misiniz?
  • chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    Hocam işte ilginç olan bu bazı ayarlar bu şekilde açık ama sönük olduğu için kapalı sayılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel_Miller -- 28 Temmuz 2020; 14:9:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komutan ucan tekme

Yok öyle bir şey. Bu nasıl bir yalan ya? Nasıl uyduruyorlar böyle şeyleri anlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Valla hocam yabanci forumlara da baktim youtube çok kalitesiz diyorlar,720 p sanki 240p gibi gorunuyoe yazmislar

• Şunları deneyebilirmisiniz sırayla

1-Ayarlar>Bildirimler>Kişiler ve Çevirici (Bildirimleri aktif hale getiriyoruz.)
    2-Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet>Tüm Uygulamaları Göster(Sağ üstteki üç noktadan.)
    Daha sonra sırasıyla şu ayarları yapıyoruz.
    a- Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet>Telefon>Bildirimler>Hepsini aktif et.>Bildirim Kategorileri>Telefon>Önemlilik>Yüksek.
    b-Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet>Telefon Hizmetleri>Bildirimler>Hepsini aktif et.
    c-Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet>Aramaları Yönet>Bildirimler>Hepsini aktif et.>Bildirim Kategorileri>Cevapsız aramalar>Önemlilik>Yüksek.
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Video çözünürlüğünü eleştirenlerin ya telefonlarında sorun var ya da gözlerinde.

• chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef değişen bişey yok. Bildirimlerden telefon seçeneğine giriyorsun en baştaki bildirim tuşu açık ama sönük şekilde geriye kalan telefon bildirmleri hepsi açık ama işte dediğim gibi en üstte ki sönük olduğu için ve işlem yaptırmadığı için bu bildirim sorunu düzelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel_Miller -- 28 Temmuz 2020; 18:10:55 >
  • Hocam bendede öyle zaten fakat çalışıyor. Telefon uygulamasını sıfırlayabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakuboo

Beyler youtubede videolar kalitesiz diyolar dogru mu? 720p bile olsa kalite cok dusuk gozukuyor diyolar.
    Hdr 60 fps 1080p izliyorsun..kalitesiz diyenler saçmalamış.

• Arkadaşlar, Android 10 ve Miui 12 yi tavsiye etmiyor musunuz?

• Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    Şu anki halini tavsiye etmiyorum ben çok fazla lag sorunu ile karşılaştım temiz kuruluma rağmen. Animasyonlar da devre dışı bırakılamadığı için soğudum biraz.

Ancak forumda deneyip çok beğenen hatta aşık olan arkadaşlar var en iyisi kendiniz deneyimlemek.

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    O halde acele etmemek en iyisi sanırım.

• Arkadaşlar telefonumda iki tane sorun var. Birincisi yaptığım aramalarda bazen çalma sesini duymuyorum. Yani diiiit diye karşı tarafı ararken duyduğumuz sesi duymuyorum.

İkincisi ise birisi beni arayınca bana araması geç düşüyor yani arkadaşım yanımdayken deneme yaptık. Beni aradı bir kez telefonu çaldı diit diye ses geldi ikinciye geçerken o sırada benim telefon çalmaya başladı. Yani gelen aramalarda geç uyarım oluyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Android 10 -MİUİ 11.0.5

• Teli sıfırla, yeni kurulum yap başka çare yok. Bu Android maalesef böyle, saçma hatalar yüzünden sürekli sıfırlama yapmak zorunda kalıyorum bende.

• Merhaba Arkadaşlar,

Dün Note 8 pro ile maximum uygulamasından NFC temassız ödemesi yapamadım. Araştırmam sonucunda "HCE Cüzdanı" ayarı ile sorunu çözenler var fakat Maximum uygulamasında yine sorun yaşayanlar da var. Daha denemedim var mı bir yöntemi bütün olasıkları öğreneyim öyle gideyim denemeye. Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.