Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunsuz bir beta yok ki 1 haftaya verebilsin.
    Beta sürümü çok daha sorunlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amma velakin kullanıcısına yanıt
    Güncellemede kararlı yani stabil yazıyordu. Ve son kullanıcıya verildi. O yüzden söylemiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xiaomi Redmi bey ne yapmış yine gösterip gösterip geri çekiyor güncellemeyi :)
  • Arkadaşlar MIUI 12 yükleyenlerden biri tam ekran modunu kullanırken klavyeyi açıp ekran görüntüsü alabilir mi lütfen? Alttaki çizgi açık olacak şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: vnc3

Arkadaşlar MIUI 12 yükleyenlerden biri tam ekran modunu kullanırken klavyeyi açıp ekran görüntüsü alabilir mi lütfen? Alttaki çizgi açık olacak şekilde.
    hocam böyle bir şey mi istediğiniz

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Mister Spak M kullanıcısına yanıt
    Evet tam olarak buydu teşekkür ederim. En altta çizgi olduğu için 1 parmak boşluk olmasını umuyordum tıpkı iPhone'daki klavye gibi. Fakat yokmuş sağlık olsun. Beklediğim bir özellikti çünkü yazı yazarken klavye çok aşağıda kalıyor ve zorlanıyorum. Bir yöntemini bilen varsa lütfen yazsın arkadaşlar. Bahsettiğim boşluk şu;

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• swiftkeyde yapılıyor böyle bir ayar sanırım. tahmin kısmını kapatamıyorum bu klavyede Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
  • Merhaba arkadaşlar.
    İnternetten bir fotoğraf indirip birine gönderdim. Sonra fotoğrafı sildim. Ama fotoğraf halen telefonda gözüküyor gibi.
    Birine gene fotoğraf göndermek istediğinde varmış gibi duruyor. Ama indirilenler kısmına ve galeriye girince fotoğraf yok. Fotoğrafı göndermek istediğim uygulama ( wh ve instagram, telegram) hata verip kapanıyor.

• Mister Spak M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Swiftkey'i denemiştim. O özellik var fakat bu kez de Google klavyenin çoğu özelliğinden mahrum kalıyorsunuz. Ben ise Google klavyeye çok alıştım. Sanırım farklı klavye yüklemeden bunu yapmanın yolu yok. Umarım aynı özellik Google klavyeye de gelir. Google klavyenin ayarlarına girip geri bildirim kısmından Türkçe ve İngilizce geri bildirim yapacağım umarım dikkate alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vnc3 -- 26 Temmuz 2020; 12:43:13 >
  • Beyler cihazin kronik problemi var mi?
    Bugun redmi note 9 pro alicaktim ama baya bi sikayet var bide bugun kameradan toz aldigini gordum iyice sogudum.
    Kime sorarsam sorayim 8pro daha performansli,sarji,ekrani daha iyi diyor arada kaldim..

Note 8 Pro 128 - 1800 Lira
    Note 9 Pr9 128 - 2150 Lira

İkiside yurtdisi arada 350 lira fark var napcam sasirdim

• Bana güncelleme gelmemiş tr garantili cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakuboo

Beyler cihazin kronik problemi var mi?
    Bugun redmi note 9 pro alicaktim ama baya bi sikayet var bide bugun kameradan toz aldigini gordum iyice sogudum.
    Kime sorarsam sorayim 8pro daha performansli,sarji,ekrani daha iyi diyor arada kaldim..

Note 8 Pro 128 - 1800 Lira
    Note 9 Pr9 128 - 2150 Lira

İkiside yurtdisi arada 350 lira fark var napcam sasirdim
    Note 8 pro nun öyle kronik bir problemi yok. Android 10 ve miu 12 yi de aldı. Tavsiye ederim.

• Galeri uygulamasından memnun değilim, illaki memnun olmayanlar vardır. Düzgün reklamsız bir uygulama var mıdır bildiğiniz?

• Swiftkey uygulamasında yeniden boyutlandırma seçeneği ile yukarı taşıma yapabiliyorsunuz.

• Jakuboo kullanıcısına yanıt
    Note 8 Pro tavsiye ederim.
    Müzik dinleyen biriyseniz MTK işlemcinin Engineer mod ile kulaklık sesi yükseltme avantajı var en başta 9 Pro'da bu yok maalesef.
    Şu an yüksek sese öyle alıştım ki 8 Pro yerine alacak telefon bulamıyorum.

9 Pro'nun çok fazla şikayetini gördüm bilemiyorum doğrusu.

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    160 a kadar mı yükselttiniz en yüksek ya da kendi sınırınız var mı?

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Burada anlatmıştım zamanında.
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/141433097

• avtheree kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sağ olun.

• Bugun baya bi arastirma yaptim 8pro almak isteyen ve 9s,9pro arasinda kalan kişilere 9 serisini önermiyorum.Bende bugun 9 pro alacaktim lakin bi arkadaş kameraya toz doldugunu söyledi.Bende facebook gruplarina girip baktim baya bi kişi bu durumdan yakiniyor.Yazilimsal problemler çözulurde bu kamera toz problemi çözülecek bişey degil aklinizda olsun.Aksam 8pro 6/128 alicam bakalim inş onda kronik problem cikmaz gerci kronik sorunu yok sanirim 8prolarin

• İki gündür ekran süresinde azalma var, önceleri 10 saat üstü alırken, dün 7 bugün 7.50 aldım

Var mı aynı sıkıntı yaşayan son 2 gündür

• 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.