Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorum.Alırken dikkat etmem gereken bir husus varmıdır acaba,sensör hat çekiminde sorun vb gibi teşekkür ederim
  • Daha önce Samsung note fan edition kullanıyordum düştü ekranı kırıldı yeni telefon almaya karar verdim redmi note 8 pro ile note 9 pro arasında kaldım sizce hangisini almamı önerirsiniz kronik bir sorunu bulunuyormu telefonun bide GPRS si internetten mi yiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhatsApp mesajları aralıklı olarak 2 kez uyarı yapmaya başladı. Nasıl düzeltebilirim acaba ?

• sorix kullanıcısına yanıt
    her zaman en yenisi alınmalı.
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
    en son gelen güvenlik yama güncellemesinden sonra pilin daha çabuk bittiğini düşünüyorum. ayrıca bu android sistemi %65 nedir bilgisi olan var mı nasıl optimize edebilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Note 9 Pro'ya geçmeniz daha iyi olacaktır. Bende sizin gibi Note Fan Edition'dan Note 8 Pro'ya geçtim. Şu an imkanım olsa Note 9 Pro'ya geçiş yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Note 9 Pro'ya geçmeniz daha iyi olacaktır. Bende sizin gibi Note Fan Edition'dan Note 8 Pro'ya geçtim. Şu an imkanım olsa Note 9 Pro'ya geçiş yaparım.
    cevap için teşekkürler benimde aklımda 9 var şuan navigasyonu internet üzerindenmi çalışıyor yoksa direk uydudanmı alıyor
    Bu sizin kullandığınız Navigasyon yazılımına göre değişiklik gösterir. İçerisinde GPS modülü var zaten. Sygic isimli yazılımı kullanarak offline yani internetsiz bir şekilde navigasyon kullanabilirsiniz. Kaldı ki günümüzde GPS modülü olmayan telefon pek kalmadı. Yani hemen hemen tüm cihazlar internetsiz offline olarak navigasyon destekler duruma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Bu sizin kullandığınız Navigasyon yazılımına göre değişiklik gösterir. İçerisinde GPS modülü var zaten. Sygic isimli yazılımı kullanarak offline yani internetsiz bir şekilde navigasyon kullanabilirsiniz. Kaldı ki günümüzde GPS modülü olmayan telefon pek kalmadı. Yani hemen hemen tüm cihazlar internetsiz offline olarak navigasyon destekler duruma geldi.
    benim için önemli bu işim gereği arazideyim şu anki telefonum uydu üzerinden gprs direk bağlanıyor o yüzden sordum kampanyaya denk gelirsem note 9 alıcam
  • Telefonum note 8 pro. Navigasyonum İGO. Tek geçerim

• navigasyon demişken 9 aydır 8 pro kullanıyorum. son zamanlarda GPS sorunu yaşıyorum. telefonu düz tutmama rağmen sağa dönük tutuyormuşum gibi algılıyor. bu yüzden nereye gitmem gerektiğini şaşırıp kayboluyorum. kalibre etmeme rağmen sorun düzelmedi. nasıl düzeltebilirim

• ptesi akşam 17 - 19 arasında pendikten boğaziçi üniye gittim. yandex navi açtım
    Boğaziçine hiç gitmemiştim
    Telefonu ön konsola koydum,Aşırı sıcak hava 10 dk sonra "telefon aşırı ısınma var kamera gps vb donanımlar kapatılacak" uyarısı verdi. Kapattım
    Köprüye giriş yapınca tekrar açtım öyle gittim.
    İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Volte her çağrıda yapmıyor sanırım . Volte yi kapatıp denedin mi düzeldimi?

• Miui 12 gelmiyormuş Android 11 gelene kadar doğru mu bu arkadaşlar?

• Genellikle okuyucu G kullanıcısına yanıt
    bende var hocam şu an kullanıyorum yanlış bilgi bu ayın sonuna kadar gelir merak etmeyin

• Arkadaşlar merhaba,
    Bir arkadaşımda iPhone 7 var ve benim cihazla takas etmek istiyor 2. El piyasasında iPhone 7 halen bizim cihaza göre çok iyi fiyat, aslında cihazdan memnunum ama hepte bir ıphone kullanmak istemisimdir şimdi kaba taslak bakınca performans olarak çok farklı değil gibiler ancak batarya olarak ıphone 7 beni çok mu üzer emin değilim, yani her halükarda her akşam şarja takan adamım ,sizce degissem mi

• Ben şu anda iphone 7 kullanıyorum. 2 yılı dolmadan batarya berformansı çok düştü, ben de deji bataryayla değiştirdim. Orijinal bataryanın yerini tutmadı, sıfır olmasına rağmen çok kötü performansı var. eğer 1,5 yılı falan doldurduysa iphone 7'yi günde en az 2 defa şarja takmak gerekir.

İlginç olan şu iki iphone se kullanan eşime hediye olarak redmi note 8 pro 128 aldım. androide tam alışamadığı için iphone 7 ile değiştirmek istiyor. batarya olayından bıktığım için eşimle değiştirmeyi düşünüyorum.

Ben de burdan bir soru sorayım; yaklaşık 7-8 yıllık bir ios kullanıcısı olarak androidde beni çok zorlayacak ya da keşke ios'te kalsaydım dedirtecek bir eksiklik vb. var mıdır sizce?
  • redmi note 8 pro mu samsung m31 mi karar veremedim sevgili dostlar ? kamera yönünden özellikle hangisi daha iyi ?
  • komutan ucan tekme kullanıcısına yanıt
    Eski bir I7 kullanıcısı olarak rahatlıkla, pişmanlık duyacağınız hiçbir şey olmaz diyebilirim. Bilakis çok çok iyi bir batarya performansı ve İ7'ye kıyasla devasa bir ekrana sahip olacaksınız.

Şahsen sadece bu ikisinin rahatlığı için bile tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roland Deschain -- 9 Temmuz 2020; 0:53:42 >
  • komutan ucan tekme kullanıcısına yanıt
    Aktif sosyal medya özellikle instagram kullanıyorsanız androide bulaşmayın
  • 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.