Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boş disk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar almayı düşünüyorum bunu. Kullananlar sıkıntı yaşadı mı cihazda var mı olumsuz yanları?

• Global sürümü kullanıp yeni güncellemeden memnun olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Global sürümü kullanıp yeni güncellemeden memnun olan var mı?
    Ben güncelledim açıkçası çok bir fark olmadı. Belki bir tık ama sadece bir tık performansı iyileşmiş olabilir. Ben opera kullanıyorum tarayıcı olarak, forumdonanımda mesela takıla takıla aşağı inerdi. yine takılıyo ama sanki eskisi kadar değil. Pil olarak bi fark yok 2 günü rahat çıkarıyo kendi kullanımımda. Birde hergün yeniden başlatmayla uğraşmamak için gece 10 dakikalığına kapanacak açılacak şekilde ayarladım. Eskiye oranla daha az kasıyo telefon ama küçük bir fark dediğim gibi.

• Mesajlar daki linklere tık lanmiyor yeni farkettim.

• Arkadaşlar hard reset le fabrika ayarlarına dönmek aynı şey mi

• Arkadaşlar güncelleme sonrası otomatik parlaklıkta sorun yaşayan var mı? Android 10 güncellemesini daha önce manuel yapıp harf reset attım daha sonrada gelen güvenlik güncellemesini yükledim. Güvenlik güncellemesini yüklendikten sonra otomatik parlaklık bozuldu. Otomatik parlaklık açıkken gün ışığında ekran ışığı komple kisiliyor.

Var mı bunun çözümü?
    Şu an için tekrar hard reset atmak istemiyorum çok uğraştırıyor tekrar programları kur banka ayarlarını yap filan üşeniyorum.

Şimdilik MIUI 12 yi bekliyorum o geldikten sonra hard reset atarım.
    Reset atmadan çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim

• hayal@t kullanıcısına yanıt
    Bende dün farkettim. Güncellemeden evvel var mıydı bu sorun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OenomausHAN

Bende dün farkettim. Güncellemeden evvel var mıydı bu sorun ?
    yoktu daha önce linke tıklama aktifti mesajlarda.
  • Bugün deniz kenarına gittim. çok güzel fotolar çektim. gerçekten galeriden bakınca çok net ve güzel fotolar. sonra en güzellerinden birisini instagramda hikaye olarak paylaştım. ilk ayarlamaları falan yaparken bir şey yoktu foto çok netti. ama hikayeyi paylaştım bir baktım foto çok kötü. yani bulanık ve orijinaliyle alakası yok. neden paylaşınca böyle bozuldu fikri olan var mı? bizim telefona özel bir durum mu acaba? mesela samsung veya iphone ile paylaşsam da aynısı mı olur?
  • Androidlerde Instagram'da bozulma oluyor. iPhone da böyle birşey söz konusu değil

• quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

yoktu daha önce linke tıklama aktifti mesajlarda.

Alıntıları Göster
    Bu guncellemede birçok sorun oluştu bende de mesajlarda örneğin gelen numaraya tiklamiyor. Otomatik parlaklık sensörü çalışmıyor. Birde ekrandan navigasyon hareketleri bazen çalışmıyor. (Alt kısımdaki yön menü tuşları yerine ekran hareketleri ile yapıyordum güncelleme sonrası geri hareketi çalışmıyor bazen)

• Android 10 ile birlikte gelen oyun sürücüsü tercihlerini deneyen var mı? Oyun grafik performansını ne kadar etkiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Android 10'dan sonra şarjım çabuk bitmeye başlamıştı. Hard reset attım. Sonucu yazacağım.
    Çok işe yaramadı. Bariz bir fark görmedim. Şarj yine erken bitiyor bana göre.
  • Andr 10 kullaniyom Benim şarjım ayni 8 9 10 saat

• Arkadaşlar note 8 pro mu sattım iPhone 11 e geçtim. Ama şunu söyleyeyim ki note 8 pro 4-5 binlik cihaza eşdeğerdir. Performansından, bataryasından ve kamera performansı cihaz fiyatının çok üzerindeydi. Sağlıcakla kalın.

• 35fatih 3 kullanıcısına yanıt
    selamlar güncelleme olayını bende sizin gibi yapmıştım bende de aynı sorun vardı telefona hard reset attım tabi önceden yedekleme yapmıştım ayarlar uygulamalar felan pek uğraşmadım bir iki ayar ve bir kaç uygulama dışında ama sorun çözüldü şimdilik sıkntı yok
  • arkadaşlar POWERAMP crack li olarak kullanabilen varmı bu cihzda bende düzgün çalışmıyor müzik klasörlerini görmüyor
  • Night King kullanıcısına yanıt
    Hikaye atarken fotoğraf oranını (9:16) olacak şekilde, ayrıca kısa kenar 1080 pixelden fazla olmayacak şekilde ayarlayın. Hikayeye fotoğraf atarken gif eklemeniz veya Instagram müziği kullanmanız halinde videoya dönüşecektir ve dolayısı ile yine kalite düşecektir. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece Max kalitede kullanırsınız.
    Not: Yine de Instagram'da Android cihazlar üvey evlat:)

• Arkadaşlar aux kablosuyla oto teybine bağlanamıyorum. Kablo sağlam. Nette çözüm bulamadım. Ne yapabilirim

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.