Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fişi bilememem ama kutudan çıkan adaptör hızlı şarj adaptörü.
    cihazı bağlayıp prize sokunca zaten ekranda çift şimşek ikonu çıkıyor
    nomal adaptörlerde tek şimşek çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

Hocam merhaba
    Yazı tipini bölgeyi hindistan yaptığım halde değiştiremedim.
    Yazı tipini indiriyorum. Uygula dediğimde 3.parti tema hatası alıyorum.

Hangi yazı tipini uygulayabildiniz. Yazarsanız bende deneyeyim.

Benim istediğim tip Moby Begonia

Alıntıları Göster
    Hocam ben bir çok yazı tipi uyguladım. Hiç birinde hata almadım. Sorununuza bir şey diyemeyeceğim. Fakat bu bildirim ayarları bozulduğu için kullanamıyorum. Buna bir çözüm lazım muhakkak.

Hayır telefonun ayarları normal olmasına rağmen bildirimler gözüküyor. Çıldırmamak elde değil.

• Bu kafadan ben de istiyorum, belli iyi kafa yapmışsın 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hollandsedrop kullanıcısına yanıt

• Bişey sormak istiyorum, benim telefon global versiyon bootloader kilidi kapalı manel olarak Endonezya rom indirsem ota dan dosya gösterip yükleyebilir miyim deneyen var mı

• hala android 10 gelmedi ya la güncelleme konusunda sıkıntılı bir firma anlaşılan
  • Evvet arkadaşlar şu an okuduğunuz cevap sizi Android 10 sahibi yapıyor.
    Cümleten hayırlı olsun.

İnternette gezerken basit bir haber sitesinde gördüğüm haber ile öğrendiğim yöntem ile Android 10 yükledim cihazıma.

Yöntem oldukça basit Global sürüme sahip cihazımızdan Ayarlar > Telefon hakkında > Sistem güncellemesi kısmına girip Mİ logosuna 5-6 defa tıklıyoruz.
    Gelişmiş indirme seçenekleri açılacak bu yolla.

Daha sonra sağ üstten 3 noktaya basıp güncelleme paketini seç diyoruz. ( Not: Güncelleme paketi seçimi yapabilmek için telefonunuzda Xiaomi Dosya Yöneticisi olmalı. Yoksa Play Storedan edinebilirsiniz)

Aşağıdaki vereceğim linkten indireceğiniz zıp dosyasını seçip gerisini telefonun kendisine bırakın ve Android 10 kullanmaya erkenden başlayın.

Android 10 indirme linki:https://c.mi.com/thread-2972270-1-0.html
    Xiaomi Dosya Yöneticisi:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mi.android.globalFileexplorer
    Kaynak site:https://m.ensonhaber.com/teknoloji/xiaomi-redmi-note-8-pro-icin-android-10u-genisletti

Güncelleme öncesi ve sonrası telefon hakkında kısmı:

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 1 Nisan 2020; 19:8:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    Hocam o güncellemeyi geri çektiler sıkıntılı çok sorunu var yüklemeyin bence ordan xiaominin kendi güncelleme sitesindede yok kaldırıldı zaten. Bekleyin biraz daha bu sıkıntılı olan sorunlar olur cihazınızda.

• Başlangıç için bir sorun göremedim deneyimlerimi paylaşırım.

• Hocam bana OTA üzerinden geldi Android 10. 2 Haftadır kullanıyorum bir problemle karşılaşmadım ne pil tarafında ne performans tarafında. Belki ufak tefek hatalar olabilir ama ben bayağı kurcaladım bir sorunla karşılaşmadım.
  • dogaunl kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam ama bir sıkıntı var heralde çünkü geri çekildi güncelleme. Yapmayanlar için benim kanaatim biraz beklemek düzeltip tekrar verilene kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogaunl

Hocam bana OTA üzerinden geldi Android 10. 2 Haftadır kullanıyorum bir problemle karşılaşmadım ne pil tarafında ne performans tarafında. Belki ufak tefek hatalar olabilir ama ben bayağı kurcaladım bir sorunla karşılaşmadım.
    Ben OTA işini bekleyemedim doğrusu.

Yukarıda anlattığım yöntemle kurdum bir hard reset attım canavar gibi oldu şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogaunl

Hocam bana OTA üzerinden geldi Android 10. 2 Haftadır kullanıyorum bir problemle karşılaşmadım ne pil tarafında ne performans tarafında. Belki ufak tefek hatalar olabilir ama ben bayağı kurcaladım bir sorunla karşılaşmadım.
    hocam OTA üzerinden nasıl geliyor siz nasıl yüklediniz anlatırmısınız ben kontrol ediyorum hala tık yok telden
  • hollandsedrop kullanıcısına yanıt
    Allaha yalvar o zaman birader. Bana niye yaziyorsun? Belli ki Xiaomi fanisin. Hayatinda iPhone/iOS kullanmamissin. Burada ustu kapali sacma sapan bana saldirarak Xiaomi'yi hem de orta duzeyde bir telefonunu uste cikartma derdindesin. Acik konus da derdini anlat. Bula bula bu markanin fani olmayi mi sectin? Hadi neyse blokladim. Yazdiklarimi bir dusun. Bunlari dusunmek icin umarim baska bir kafaya ihtiyac duymazsin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 1 Nisan 2020; 14:45:14 >
  • Cihazım 15 günlük ve arama sorunları başladı.Beni arayan kişiler ulaşamadıklarını,telefonumun kapalı olduğunu yada aramanin sonlandırıldığı gibi durumlardan bahsediyor.Benim telefonum hiç çalmıyor.Arama geçmişine bakınca dedikleri aramaları kayitlarda görüyorum sadece.Bu durum başına gelen var mı? Nasıl çözebilirim?

• darkastano kullanıcısına yanıt
    bende ulaşamama durumu degilde bazen arama yaptıgımda aramadan cagri sollandirildi durumu oluyor ben karsinin veya benim sebekede sorun oldugunu dusunmuyorum boyle bir sorun var telimde

• barut78 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumla fark ettim.Arama geçmişinizi bir kontrol edin.Haberiniz olmadan arayan kişiler görebilirsiniz belki

• quote:

Orijinalden alıntı: caylakmiken

Bu mesaj silindi.
    Ne oldu asıl hesabınla yazamadın mı? Bir tarafımla gülüyorum sana. 14 yaşında yazmış, kendi yazdıklarına bakmıyor. Çocuksun çocuk. Hakaret etmeye değmezsin bile. Ağla dur burada.
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.