Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volteyi yi açabildim ama bu wowifi menüsü açılmadı yardımcı olabilecek birisi varmı.
    Bir kaç kod girdim bir şey olmadı.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Evet geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıldır ios kullanıyorum sizce xs max tan geçilir mi bu cihaza? Bazen androidi çok merak ediyorum

• Son 1-2 haftadır ekran süresinde epey bir düşüş yaşıyorum. Son gelen launcher güncellemesi ile bir ilgisi de olabilir. Batarya ile ilgili sorun yaşayan var mı?

• WhatsApp da görüntülü kamera kalitesi Berbat, buna bir çözüm yok mu ? Instagram'da aynı sekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

10 yıldır ios kullanıyorum sizce xs max tan geçilir mi bu cihaza? Bazen androidi çok merak ediyorum
    Tabiki de geçilmez. Bu orta sınıf bir android cihaz. Eğer illa ki Android'e geçeceğim diyorsanız s10 civarı telefonlar bakın sd855 ve üzeri olsun yani.
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    hocam iphonedan sonra androide geçiş yapacaksanız, amiral gemi olarak adlandırılan cihazlara bakın. denemek için dahi orta - alt sınıf cihazlara bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

WhatsApp da görüntülü kamera kalitesi Berbat, buna bir çözüm yok mu ? Instagram'da aynı sekilde
    Google duo kullan goruntu hd kalitede

Hocam bende en son iphone 8 plus kullanarak geçtim. Benim geçme amacım maddi olanağım olsada cihazlara artık büyük miktarlar vermemekti. Yaş ilerleyince artık heves kalmadı yani bende. Çoluk çocuğumun rıskını boş heveslere harcamaktansa yetecek bi cihaz almaya karar verdim iyikide vermişim. Her işimi rahatlıkla fazlasıyla yerine getiriyor.
    Arkadaşlar yüksek model alın demiş ama onlarda pahalı bana sorarsanız onun yapıpta bunun yapmadığı yapamadığı fazla birşey yok. Tabiki karar sizin.

Saygılar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • club.zz C kullanıcısına yanıt
    El salla.
  • Reklam engelleme için DNS ayarı yapmıştım ve reklamlar engelleniyordu. Son birkaç gündür engellemez oldu. Ne yapmalıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alın benden de o kadar. Note 4 kullanıyordum hala, artık ram ihtiyacı oldu, samsung note 4 ü babama verdim, xia note 8 pro ya geçtim. Bu cihazda olmasını isteyeceğim tek eksik optik imaj sabitleyici. haricinde alet akıyor. çok aktif kullanıyorum ve 3 aydır hiç sıkıntı çekmeden mutlu mesut işimi görüyor. Bunu atıyorum 2 liraya aldığımda galaxy note 10 veya bir altı için 3 katı vermem gerekecekti. Hiç olmazsa bu note 8 proyu 2 sene kullanır atarım, 2 sene sonunda galaxy note 10 dan daha etkin bir xiaomi alırım yine de daha ucuza gelir. Bu tip kullan at cihazlara rica ediyorum yüksek paralar vermeyin. Şu anda Galaxy note 10 almak için param var mı? var, ama insanların açlıktan intahar ettiği bir yerde Hakkım yok. Lütfen bunu gözönüne alıp o şekilde yapın harcamalarınızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bryavuz -- 29 Mart 2020; 20:27:24 >
  • bryavuz B kullanıcısına yanıt
    👍 Bilinçli olmak lazım heleki dünyanın bu türlü kötü olduğu bir durumda. Yarına ne olacağımız meçhul. İsraf etmeye gerek yok kanaatindeyim. Ha alan kişilere saygım sonsuz kimse kimseye karışamaz ama sadece fikir verebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam sen başkalarının dediklerine bakma pahalı telefona geçmeye gerek yok. bu telefon xs max den daha hızlı genel olarak YouTube da hız karşılaştırmaları var. hiçbir geri kalır yanı yok artıları var eğer teknoloji ile ilgili, kolay uyum sağlayabilen biriysen. bence geç. hem az para ver. hem ferahla

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Xiaomi telefonu olan butun arkadaslara whtsiptn yolladim

• Arkadaşlar Yurt dışı veya Yurt içi uygundan Xiaomi Note 8 Pro alabilceğim biri varsa özelden yeşillendirebilir mi? Duruma göre 3 adet alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

10 yıldır ios kullanıyorum sizce xs max tan geçilir mi bu cihaza? Bazen androidi çok merak ediyorum
    iPhone'dan bu cihaza gecmek mi, modelinin hangisi oldugu onemli bile degil. Ciddi misiniz? Bu cihazin Global versiyonuna daha Android 10 bile gelmedi. Dakika'da en az 3-4 kez Xiaomi'nin sunucularina baglaniyor. Ustelik cihazda butun reklam/takipci unsurlari kapali halde. En son model Mercedes'den, Ford Focus'a gecilir mi demek gibi.

Androide gececeginize uganda vatandasligina gecin orasi bile daha kullanislidir

• Merhaba arkadaslar bu telefonu babam bir arkadasindan alacak sanirsam daha 1 aylikmis garanti durumunu bilmiyorum garantiliyse veya yurtdisi cihaziysa kelepir diyebileceginiz fiyat nedir ona gore al yahut alma diyecegim duruma gore sıfır bakarız

• 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.