Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikzll kullanıcısına yanıt
    Hocam zip dosyayı indirdim. Nasıl yükleme yapıyoruz?
  • Bu telefonda bl kilidi açılıyor mu ?

• Slm, redmii note 8 telefonum kendiliğinden kapanıp açılıyor pin isteme ekranına geçiyor bu durum cebimde taşırken değil masa üzerinde dururken oluyor. Sürekli olmasa da haftada 1-2 kez oluyor aldigimdan beri 2 aydır boyle, bunun bir çözümü var mi? Teşekkürler

• Merhaba

Whatsapp da iken gelen aramalar üst tarafta bildirim olarak çıkıyor. Direk ana ekrana yani arama ekranına gelmesi için ne yapmak gerekir.

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: never_dgn

Slm, redmii note 8 telefonum kendiliğinden kapanıp açılıyor pin isteme ekranına geçiyor bu durum cebimde taşırken değil masa üzerinde dururken oluyor. Sürekli olmasa da haftada 1-2 kez oluyor aldigimdan beri 2 aydır boyle, bunun bir çözümü var mi? Teşekkürler
    Ortak bir gariplik var bendeki cihazda bu sorun 10 gündür başladı. Bende kitliyorum masanın üstüne bırakıyorum kendiliğinden kapanıp açılıyor bende direk recovery mod çıkıyor rebot diyorum yeniden başlıyor. İlginç durumu geri bildiri le bildirdim. Araştırdım googlede başkalarındada aynı sorun var.

Dün son paketi tekrar indirdim yükledim. Son 24 saat sıkıntı yok. Son güncellemeyi bekliyorum. Sorun yazılımsal kanımca. G
  • kartalaraz kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Aynen bende de var.
    Bu durumu geri bildirimlere bildirin arkadaşlar.
  • kartalaraz kullanıcısına yanıt
    Nasil bildirecegiz

• Şu başlığı ne zaman ana sayfada görsem Android güncellemesi geldi sanıp heyecanla giriyorum ama hep hüsran

• club.zz C kullanıcısına yanıt
    Yahu kardeşim ben telefonun piline kötü demiyorum ki bende kullanıyorum 4 saat oynatır Pubg yi aksi bişey demiyorum ki.

Ben sadece a51'e kıyasla pil performansının chipset yüzünden biraz daha zayıf kaldığını arkadaşa belirttim. Elbetteki sistem kaynaklarını gereksiz tüketmeye gerek yok. Ama telefonu kapalı kutuya dönüştürmek, telefonu telefon olmaktan çıkarmak ne derece doğru bunu sorguladım.

Mesajı nerenizle nasıl okuyorsunuz anlamıyorum. Düzgünce konuşalım diyoruz yok siz zorluyorsunuz insanı kötüye. Konu çok uzadı size kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Nasil bildirecegiz
    Ayarlara gir en aşağıda hizmetler ve geri bildirimlere gir oradan yaz
  • Nisan geldi güncelleme halen yok
  • Muhatap olmayin sununla ya. Sikayet ettim, ceza almazsa agzinin payini verip ben ceza alacagim.

• Yakın zamanda Mi 9T kullandım rootlu ama Acr sorunsuz çalışmadı, yani bizzat denedim.

• murat1981pls kullanıcısına yanıt
    Sizden de Allah razı olsun arkadaşım.

Yalnız bu sayfada paylaşmanın yanı sıra bundan bir çok arkadaşın yararlanması için ilk sayfaya eklenmesi gerekir diye düşünüyorum. Umarım konuyu açan arkadaş dikkate alır..

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.