Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 10 gepmez ise Endonezya roma geçmeyi düşünüyorum. Garanti dışı kalır mı? Ritzy servis, global ver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Sağol hocam. Son yaptığın ekleme önemli. Kapasitesi daha fazla Note 8 Pro'nun görünürde. Sanırım MIUI hataları ve optimizasyon sorunları nedeniyle erken bitiyor. Samsung tarafında One UI var ve sanırım daha sorunsuz.

Alıntıları Göster
    samsung'un işletim sistemi de iyi değil. miui yeni çıkan versiyonlarla daha iyi bir pil performansı çıkarabilir. kaldı ki, kimse de kötü demiyor zaten, okuduğm yorumlarda genelde kullanıcılar memnun
  • Global roma bir gelemedi şu android 10

• Arkadaşlar yardım lütfen, daha önce sildiğim resimler galeride gözükmesede, örneğin Instagram ya da whatsapp'ta resim paylaşaçağım zaman boşluk şeklin de gözüküyor, yüzlerce boşluk var bunu nasıl düzeltebiliriz???
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Daha yeni karsilastim ben de o sorunla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

Arkadaşlar yardım lütfen, daha önce sildiğim resimler galeride gözükmesede, örneğin Instagram ya da whatsapp'ta resim paylaşaçağım zaman boşluk şeklin de gözüküyor, yüzlerce boşluk var bunu nasıl düzeltebiliriz???
    Merhaba,

Uygulama izinleri ile ilgili işlem yaptınız mı ?

• Knight-Rider kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidi açılır ise garanti devre dışı kalıyor da ritzy gerçekten berbat bir servis. Açılmayan telefonlar. Yetersiz destek. Samsung telefonumun yazılım sorunu vardi. Kendim de yapabilirdim ama garanti bozulmasın diye gonderiyim dedim. Anakart degisilmesi gerekiyor dedi ve 1500 TL zaten telefon o kadar ediyordu. Ben de kendim evde yazılımını attım. Yani boşverin garantiyi atın Endonezya romunu. Zaten tek dikkat edeceğiniz clean all'a basacaksınız mi flash'ta

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Evet düşünüyorum, Android 10u bekliyorum ama gelmedi bir türlü.

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Hatırlamıyorum fakat uygulamalar üzerinden video fotoğraf çekerken mecburen izin veriyoruz. Çok sinir bozucu.

Ayrıca bir sorum daha olacak izninizle.

Note 8 pro için pc suite nereden yükleyebilirim?http://pcsuite.mi.com 'dan yükledim programı telefona bağlanmak için fakat bağlanmıyor. Aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. Güncelleme istiyor. Suite ve telefon da güncel ama bağlanmıyor. Mi toplulukta bir çok kişi aynı şeyi yazmış.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 25 Mart 2020; 14:51:47 >

• TheArchaeologist kullanıcısına yanıt
    İnternete girmiyor değilde aşırı yavaşlıyor,Bluetooth+wifi olunca .Önceki mesajlarımda bu sorunu dile getirmiştim 2-3 akadaşımızda bu sorunun olduğunu söyledi. Ancak hala daha bir çözüm yok şimdilik. Aynı sorunu yaşayanlar için En faydalı olacak olan geri bildirim uygulaması ile sorunun ekran görüntüsünü alıp hata bildirmesi,böylece gelecek güncellemede çözülmesini sağlarız diye düşünüyorum.
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    Sanırım şu an için en kolay çözüm evde modemlerinde olanların 5ghrzt frelansını kullanmak. Sanırım sorun sadece 2.4 bandında

• ruzgar30 R kullanıcısına yanıt
    keşke 5ghz destekli modemim olsa :)
    Aynen hocam. Benim modem de eski kaldı 5hrz için. Ama okuduklarım sorunun çözümü bu şekilde diyorlardı.

• Arkadaşlar telefonumda play store'da kablosuz bağlantı üzerinden otomatik güncelleme açık olmasına rağmen uygulamalar otomatik güncelleme yapmıyor. Play store son sürümde ve ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadım.

• Bugün Endonezya rom yükledim yüklemek isteyenlere de teamwiever'den yardımcı olabilirim

• Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Bi arkadaş yollamış ama tarihler doğrumudur acaba bir duyum alan varmı? Doğru ise bu hafta alacağız sanırım yani inşallah

• bir sitede bende mart sonu olarak okumuştum tarihi ,doğru olabilir ama malum olaydan(covid vakası) dolayı ertelenmez umarım.
    Bilgi verdiniz için teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.