Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.497
Cevap
246
Favori
1.096.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DJouneyt

Merhabalar, Trendyol'dan (Biztech Teknoloji San. ve Tic. A.Ş.) Xiaomi Türkiye Garantili denen 128 GB'lik yeşil cihazı aldım, bugün geldi. Kutu jelatinin altında KVK garanti belgesi görünüyor, Evofone veya Genpa ibaresi yok. Öyle olunca kutuyu açmadım. IMEI sorgulama yaptım:

BTK: İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    KVK garanti: Cihaz bulunamadı
    Genpa: Genpa çıkışlı cihaz değil
    Biztech Technology: Cihaz bulunamadı

Trendyol'a durumu yazıp sordum. Bakalım ne dönüş olacak..

Evofone / Genpa garantili cihazları BTK'da sorgulatınca nasıl sonuç alıyorsunuz?

Hocam ben hbdan aldım Xiaomi Türkiye garantili olarak. Geldiğinde üstünde evofone logosu vardı ve genpayi arayıp sorunca garanti var dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

@ÜyeyeHakaret @Knight-Rider

Bu video'nun 10. dk'sı ( Tıkla ) bildirim ile ilgili işinize yarayacak bilgi mevcut.

Alıntıları Göster
    Note 8 Pro LCD ekrana sahip olduğu için maalesef ortam ekranı özelliği yeni güncelleme ile gelmedi gelmeyecek gibide görünüyor. Çünkü Amoled ekrana uygun bir özellik LCD ekranda çok fazla şarj tüketimine yol açabilir.

• Beyler ekranı tam kaplayan kameranin ustude dahil cam ekran koruyucu atar misiniz? Caseu aldim 9h diye geldi guya bildigin duz jelatin yani alakasi yok camla. Kucuk geldi enden boydan 15 tl cop oldu. Neyse tavsiyelerinizi bekliyorum

• Arkadaşlar whatsapp görüntülü konuşma da sizinde çok kötü mü görüntü kalitesi?

• iPhone işletim sisteminden Android işletim sistemine geçiş yapanlar bir süre toparlanamıyorlar.

• Arkadaşlar, bazı forumlarda telefonun sesinin çok düşük olduğundan bahsedilmiş. Bu konu hakkanda bilgi ve tecrübelerinizi yazarmısınız. Telefon alma arefesindeyim bir türlü karar veremedim .M30s mi? bu mu?
  • Ekran koruyucu ve kılıf önerisi var mı ? Herkes spigen öneriyor kılıf için ama satışı yok kendi sitesinde. Ekran koruyucu için çok ürün baktım ama herkes camların tam oturmadığından şikayetçi. Alıp memnun kaldığınız bir koruyucu ve kılıf varsa link atın.
  • KöfteSuyu kullanıcısına yanıt
    Maalesef bu sorun herkeste mevcut güncelleme ile bir an önce çözülmesini ümit ediyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • moruk061 M kullanıcısına yanıt
    Selam hocam, BTK'daki IMEI sorgusunda çıkan ibare nedir tam olarak?

• mystar kullanıcısına yanıt
    Alarmı zor duyuluyor ama çağrıda bir sorun yok

• Rastaman77 kullanıcısına yanıt
    Youtube dan müzik sesleri falan nasıl ? Tşk
  • Ben incehesaptan aldım xiaomi türkiye garantili ve iki imei de kayıtlı geldi merak edenler vardı.

Daha önce de sorulmuş ama ben de sorayım ekran koruyucu tavsiyesi olan varsa çok makbule geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İhsanYıldız

Maalesef bu sorun herkeste mevcut güncelleme ile bir an önce çözülmesini ümit ediyoruz.
    İnstgram veya diğer programlarla görüntülü görüşme yapınca durum nasıl hocam?

• Buff tarzı sağlam ekran koruyucular çıkana kadar işinizi görür bu ;https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-redmi-note-8-pro-3d-komple-kapatan-kirilmaz-cam-ekran-koru-P380401072
    Tam sıfıra sıfır kapatmıyor ama kendi kılıfıyla uyumlu çıkma falan yapmadı, kılıfla sıfır oluyor
  • Bende dün 6/128 GB versiyonu alarak aranıza katıldım.lenovo p 2 den geçtim.batarya olarak halen p 2 den geride.ama hız olsun sabitlik olsun kamera olsun baya önde.

• 6/128gb modeli yeni aldım, yapmadığım ayar, vermediğim izin, otomatik başlatma bildirim ayarları vb ne varsa yaptım, whatsapp bildirimleri kesinlikle gelmiyor. Ne yapacağımı şaşırdım, nereyi atladım acaba?
  • moruk061 M kullanıcısına yanıt
    Ne zaman aldınız 2350ye hocam?

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Görüntülü görüşmelerde malesef kötü hocam tatmin etmiyor başka bir sıkıntı ise whatsapp yada instagram üzerinden resim çekmeye kalkınca görüntü kalitesi kötü telefonun kendisi ile çektiğiniz zaman hiç bir sorun yok kameranın hakkını veriyor bunlar yazılımsal sorunlar ileride çözülecektir çokta sıkıntı yapmıyorum.
  • Hocam biçimlendirme yaptım ama telefon üzerine yeni veri yazamıyor sanırım hafıza kartı ömrünü doldurdu. Normal bilgisayara kart okuyucu ile bağladım ve biçimlendirdim sizin önerdiğiniz programi kullanmadan. Geriye verileri attım verileri okuyor ama yazmıyor üstüne

• mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    Telefona ilk takinca tekrar bicimlendirme ister kendi formatina gore önce onu bicimlendirdikten sonra bence icine veri atip dene.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.