Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu yeni aldım ama sürekli xiaominin uygulamaları yüklenip duruyor her gün telefona otomatik saçma sapan uygulamalar yükleniyor geri d silinmiyor bunlar için ne yapabilirim silmek istiyorum rom olmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben kulaklığı takınca cebimde sapıtıyor telefon elimi bile cebe sokmuyorum kafayı yemesin diye. google asistanı açmaya çalışıyor. mi4 te cayır cayır müzik dinlerdim kulaklık girişinde mi sorun var anlamadım keşke almasaydım
  • - MIUI Türkiye Forumu Redmi Note 8 Pro

- Redmi Note 8 Pro XDA Developers Forum

- Telegram Yardımlaşma ve Bilgilendirme Grubu

- WhatsApp Yardımlaşma ve Bilgilendirme Grubu

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-redmi-note-8-pro-anakonu--140245261

Linkleri 1. sayfada mevcuttur. Çözüm bulamadığınız konularda soru, görüş, öneri ve sorunlarınızı bu platformlardan da paylaşabilir, daha hızlı geri dönüşler alabilirsiniz.
  • nhtgrck N kullanıcısına yanıt
    Genpa resmi garanti firması Xiaomi Türkiye cihazlarnl hocam hatta kutunun dışında bandrol ve jelatinin içinde garanti kitapçı oluyor Xioami Türkiye cihazlarında bana öyle geldi. Keşke kutuyu tam açmadan bunlara dikkat etseydin hocam.
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Hb dan almış olduğum tr garanti telefonda da KVK garanti kağıdı çıktı içinden şimdi tr garantili değil mi benim telefon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KVK ya IMEI girince bu şekilde uyarı çıkıyor trde garantisi yok mu şimdi bunun anlamadım Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 6 Aralık 2019; 11:56:54 >
  • Güncelleme yapamadan kayboldu bir daha da gelmedi.🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight-Rider -- 6 Aralık 2019; 12:19:40 >
  • Garanti için evofonu arayın sorun bence önceki mesajlarda evofon kvk ile de ürün getirmeye başladı deniyordu yanlış hatırlamıyorsam.

• Merhaba arkadaşlar, video çekiyorum fakat sesler çok kısık. Videoları izlemek için açıyorum fakat sesler duyulmuyor.
    Bu sorunun çözümü var mı ?

• Xiaomi foruma yazdım buraya da yazayım belki bilenler çıkar.

Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 1 haftadır bu harika telefonu kullanıyorum huawei p10 lite dan geçtim.
    Bazı gördüğüm sıkıntılar veya benden kaynaklanan çözümünü bulamadığım şeyler var. Yardımcı olursanız sevinirim.
    1-Alarm çalınca ertelemeye basınca ekran kapanıyor,eski telefonda erteleye basınca ekran uyanıyordu bunun çözümü var mı?
    2- Ses açma veya kapatma tuşuna basınca,çıkan ayar medya sesini ayarlıyor. Normalde ilk öncelik zil sesi olması lazım ama zil sesi ayarını yapmak için bir daha girmek gerekiyor. Bu kısayol değişiyor mu ?
    3- Bir çok uygulamadan gelen bildirimler bildirim paneline düşmesine rağmen,paneli aşağı çekip bakmazsam görünmüyor herhangi bir ses vs de gelmiyor (uygulamaların bildirim izinleri açık)
    4- Herhangi bir uygulamadayken bildirim geldiğinde aşağı çekilip bakılmıyor,illa bir süRe bekleyip bildirimin kaybolmasını bekleyip sonra tekrar bildirim panelini aşağı indirip bakmak gerekiyor.
    5-Telefon cepteyken Whatsup ve normal msj geldiğinde ekran uyanmıyor. Bir çok kez denedim cepten çıkarmam max 2 saniye sürmesine rağmen ekran uyanmıyor (cep modu özelliği kapalı) Aynı msj tlf sehpa üzerindeyken gelince ekran uyanıyor.
    6-Yine herhangi bir uygulamada dolaşırken msj geldiğinde yukardan bildirim düşüyor fakat çoğu zaman üstüne tıkladığımda msja direk gitmiyor öle kalıyor.
    7- Bildirim çubuğunu özelleştirmeyi bulamadım böyle bir özellik var mı ?
    8- Bildirim ışığı rengi her bildirimde aynı yanıyor. Örneğin eski tlf da normal msj geldiğinde yeşil,whatsup geldiğinde beyaz yanıyordu ,bunda her bildirimde beyaz ılık yanıyor.
    9- Yine eski telefonda şarjı %5 altına düştüğünde kırmızı bildirim ışığı yanıyordu,şarja taktığımda şarj oldukça renk turuncu ve %90 üstüne çıkınca yeşil yanıyordu. Bunda sürekli beyaz yanıyor bu düzeltilir mi ?

• ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Ses tuşuna bir sefer basarsanız açılan ayardan altta üç noktaya basarsanız üç ses ayarı da çıkıyor. Bildirim ışığı da tek renktir.

• Arkadaşlar kamerası nasıldır? Gece çekimi vs.
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    İşte o 3noktaya basmadan direk zil sesi açılıp kısılmıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    öyle bir özellik yok. Uygulama ile yapabilirsiniz.

• Telefonu aldım ama ekran koruyucusu biraz geç elime geçecek. Çok dikkatli kullanan biriyim. Ekran koruyucusuz kullansam cebimde ekranı çizilir mi?
  • Carrefoursa jet kasada nfc+bonus flash ödeme başarılı.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.