Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün tesadüfen cebimden çıkarırken yan tuşa bastım, o sırada elim ekrana da dokunuyordu bir uyarı çıktı ahize bölümünü kapatmayın diye. Sanırım çalışıyor. 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karsevenadam kullanıcısına yanıt
    n11 den ceppaket ten aldım ilk aldığım ekranı problemli çıktı. hemen ilgilenip 2 gün içinde değişimini yapıp göndermişlerdi yeni cihazı.
  • Knight-Rider kullanıcısına yanıt
    Ben de biraz kurcaladım ve çalıştığına kanaat getirdim. Bende de o uyarı çıkıyor. Elinizle üst kısmı kapatıp ekranı uyandırın bir süre bekleyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight-Rider

Panel farkı muhtemelen. Bir iPhone olmaması burada belli oluyor işte. Çok takılmayın derim.
    Yıllardır iPhone kullanıyorum hocam hiç böyle bir şeye denk gelmemiştim benimki arkadaşımın telinin yanında amoled ekran gibi beyazlarda hafif yumuşak bir ton veriyordu onunki tamamen soğuk bir beyazdı. Her üretilen telefonda farklı panel mi kullanıyor Xiaomi çok saçma ya gerçekten.. cihazım 1.5 haftalık cihaz sıkıntılı bir durum yoktur umarım

• Ayrıca arkadaşımın telefonunda da gölgelenme vardı fakat benimki alt menü tuşlarının ordayken onun çentik etrafında yoğundu.. ilerleyen zamanlarda paneller sıkıntı çıkartcak izlenimi oluşturdu bu durumlar bende

• Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Güncellemeden sonra ekran süresi. Yüzde 60 iken güncelledim. Kamera açılış hızı artmış, daha stabil olmuş cihaz.

• Gündüz güncelleme gelmişti eve geldim wifi bağladım güncelleme yok diyor neden acaba? Geri mi gitti güncelleme 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 5 Aralık 2019; 17:58:45 >
  • Aynısı bende de oldu. 🤔

• Arkadaşlar Whatsapp görüntülü arama kalitesini düzeltmek için kurcalıyordum. Uygulamalardan wp ye girince veri tasarrufu var ve orada hem mobil veri hem whatsapp açıktı. Dedim ki herhalde problemi çözdüm. Veri kullanımı kısıtlamayı kapadım ancak Whatsapp direk interneti kapatmışım gibi davrandı. Aramalar mesajlsr ne geliyor ne gidiyor. Veri tasarrufunu açınca düzeliyor. Sebebi nedir ve bence görüntülü aramalardaki kalitesizlik bu yüzden çünkü instagramda felanda veri kullanımını kısıtla kısmında mobil ve wifi açık. Kapattığınızda xxx uygulaması ağı kullanamıyor diyor

• bahoiz kullanıcısına yanıt
    Bende gg dan ceppaketten aldim kargoya vermisler ama sirketler yogun oldugu icin bir turlu giris yapilamiyor saglam bir firmaya benziyor. Ekranda ne sorun cikti nelere dikkat etmem gerekiyor cihazi acinca. Direk sim karti takip aktif mi edelim yoksa sim kartsiz acip kontrol edip sim karti oyle mi takalim ayrintili bilgi verirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: armagan17

Orjinal xiaomi türkiye demek o
    Evet

• Biz kutuyu açtık sim kartını takmadan kurulumunu yaptık. Aancak beyaz ekran geldiginde sol üst kısında işaret parmağı büyüklüğünde bir gölge mevcuttu, hemen ceppakete durumu bildirdim, n11 üzerinden magazaya soru sor kısmından, 2 dakika sonra yanıt geldi "iade yada değişim için gönderin arkadaşlar yardımcı olsun" . Değişim talebi oluşturup ücretsiz kargo kodunu aldım. Ertesi gün gönderdik. Ertesi gün ellerine ulaştı, 2. gün yeni telefon yola çıkmıştı. Gelen telefonda şükür bir şey çıkmadı kullanıyoruz. Gayet güzel bir telefon.

Benim tavsiyem ekranın her yerine mutlaka bakın, sim kartı ilgili bir şey sorulmadı bize. kurulum yaptıktan sonra internette gezinin, fotoğraf çekin, müzik dinleyin, biri sizi arasın siz birini arayın. Kısacası aklınıza gelen ve kullanacağınız özellikleri mutlaka deneyin. Yani telefonla oynayın bir yarım saat. zaten bir şey çıkarsa 14 gün içinde iade etmeniz gerekir birebir değişim için.

• bahoiz kullanıcısına yanıt
    Anladim size gecmis olsun yeni cihaziniz hayirli olsun gule gule kullanin. Umarim kisa zamanda gelir ve bir sorun cikmaz da bizde kullaniriz. Tesekkur ederim cvp icin.

• Bu güncelleme ne olacak ya gündüz vardı şimdi yok🤔

• SaffetSen42 S kullanıcısına yanıt
    oradaki tiki kaldırmanız, o uygulama internete erişemesin demek oluyor. tiklediğiniz zaman internete erişsin demek istiyorsunuz. mantık ters ama bu şekilde çalışıyor.

• Güncelleme sabah baktığımda gelmişti şu an bakıyorum yok. Acaba sıkıntı mı vardı yamada

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Mantık ters olunca şüpheye düşmüştüm umutlar yinr boşa çıktı 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: DrPowerX

Bu güncelleme ne olacak ya gündüz vardı şimdi yok🤔
    Bir müddet sonra tekrar geliyor. Benimde daha önce başıma gelmişti..
    Sunucu yoğunluğundan kaynaklanıyor olabilir..
  • MI5 de ekran kaydedici çok daha kaliteli kayıt yaparken Redmi Note8 pro da bu kısıtlanmış gözüküyor, alternatif bir yolu var mı acaba? Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.