Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginize çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun, varolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vnc3

Telefonu yeni aldıysanız play store'a girin gboard için güncelleme olması lazım. Güncelleyin daha sonra Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları yönet kısmından gboard'u bulun ve tüm verileri ve önbelleği temizle deyin. Ek ayarlar>Diller ve giriş>Giriş yöntemi kısmından Google Sesle Yazma'nın ayarlarını kontrol edin. Son olarak telefonu kapatıp açın.
    Öneri bandını kapatınca mikrofon simgesi de gidiyormuş.

• makusla06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler o kadar basitmiş demek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HB'de düz 2000 lira yapmışlar daha dün 2100'dü. Siyahından bir tanede ben satın aldım bakalım

• Raven kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun pişman olmazsın

• Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
    Gece çekimi kendi yazılımı ile

• Fotoğraf çekimi, video çekimi, hatta youtube videolarında bile aşırı bir keskinlik var. Sizde de var mı bu sorun? Mtk lı reno 2z de de var böyle birşey. Kapatma ayarı falan yok mu bunun

• quote:

Orijinalden alıntı: vnc3

Benim yaşadığım sorunu yaşayan birçok kişi var özellikle yabancı kaynaklarda çok gördüm. Tüm ayarlar olması gerektiği gibi olmasına rağmen whatsapp, instagram gibi uygulamalardan bildirim gelmiyor. Çözüm yollarının hiçbiri işe yaramadı.

Bu arada son çare olarak telefonu sıfırladım, şu an düzeldi bakalım. Belki de MIUI 11 güncellemesinden sonra sıfırlamak gerekmiştir. Umarım aynı sorunu tekrar yaşamam çünkü bildirimlerin gelmemesi yeri geldiğinde hayatî bir durum.
    Bu sorun Miu 11 güncellemesiyle gelmiş olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÜyeyeHakaret

Beyler bir kaç sorum var bu ekranın alındaki geri orta ve 3. dokunmatik tuşun olduğu yer hafif gölgeli gibi yada siyah gibi beyaz bir sayfa açıp bakar mısınız herkeste böyle mi? bu bir sorun mu ?

Birde kapalı şekilde şarj ederken normal boş batarya kutusu şeklinde şarj ediyor herhangi bir hızlı şarj ibaresi falanda gözükmüyor normal mi, telefon kapalı olduğu için mi çıkmıyor ?
    Bende de aynı durum söz konusu. Hatta ekranı öne doğru eğince bu gölge çentik etrafında ve köşelerde de hafifçe belli oluyor. Özellikle de ekran parlaklığı düşükse.

Bu şekilde mi sizin durum da? Ben bugün aldığım yere sordum servise göndeririz dedi, istemedim. Başka dikkatini çeken var mı acaba?..

• Knight-Rider kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aynı durum söz konusu. Hafif bir siyahlık var böyle dumansı şekilde. Benim duvar kağıdım beyaz olunca belli oluyor :) ama pek önemli değil buna da kafa yoracak değilim. Şimdilik bir sorun ifade etmiyor. Servise versem dünyanın sıkıntısı oluyor kargoya gitti geldi bekle gelecek. Şimdilik böyle kullanmaya devam ediyorum. Burada birkaç kişi de daha vardı zaten

• Knight-Rider kullanıcısına yanıt
    Herkeste vardır o ya. Kimisi dikkat etmiyor farkında değiller l. Bugün teknosaya gittim aynı ordaki telefonda

• Beyler gerçekten herkeste yok mu bu çene kısmında yanlamasina komple ufak bir golge, karanlık falan. Kullar bu cevaplasın lütfen. Ben Teknosaya gittim ordaki cihazdada aynı şekildeydi. Ya bütün prolarda var yada bazilarinda..

• nbispf N kullanıcısına yanıt
    Olabilir, hiçbir fikrim yok. İlk kez Miui kullanıyorum.

• Sokaliptüs kullanıcısına yanıt
    Keskinlikten ziyade Youtube, Netflix, Instagram'da video kalitesi berbat. Umarım güncellemeyle çözülür. Ben görüntü kalitesini çok önemsemeyen biri olarak bu telefondakini gayet kötü buldum. Önceki telefonumda videolarda 720p yetiyor iken bu telefonda 1080p bile kurtarmıyor. 720p yapıyorum 360p gibi görüntü alıyorum. Kamera kısmında ise sorun yok.

• Hocam ekranın altında siyah bir golgelenme var mı? Tuşların olduğu yerin altında hemen

• Raven kullanıcısına yanıt
    Bu kılıfta güzele benziyor ama ben kutudan çıkan kılıfı severek kullanıyorum

• Hizmetler ve geri bildirim diye bir uygulama yükledi, bunu nasıl kaldırabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÜyeyeHakaret

Beyler gerçekten herkeste yok mu bu çene kısmında yanlamasina komple ufak bir golge, karanlık falan. Kullar bu cevaplasın lütfen. Ben Teknosaya gittim ordaki cihazdada aynı şekildeydi. Ya bütün prolarda var yada bazilarinda..
    Benim Teknosa da baktığım 64gb modelinde pek yoktu sanki ama önemsemeyeceğim fazla detay birşey... Sanırım panelin aydınlatmasıyla ilgili.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.