Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.497
Cevap
246
Favori
1.096.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru, gümüş renk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turusan kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam çok faydalı ve objektif bir yorum. Genelde insanlar kullandıkları cihaza kötü demek istemiyorlar (nedense).

Ben de 2 telefon arasında kaldım. 9 Lite'a karar verdim. Bugün Note 8 Pro 1999 TL ye düşünce inceden karar değiştirir gibi oldum ama vazgeçtim tekrar. 9 Lite alacağım.
  • ofamof kullanıcısına yanıt
    Bende siparişi iptal ettim az önce, trendyolda 9 lite 64 GB 2200 TL buldum alsam mı diye düşünüyorum

• hepsiburada kilitlendi...
  • OssuranFil O kullanıcısına yanıt
    Hbde 128ligi o fiyata var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turusan

Kesinlikle mi9 lite al ben gayet objektif biriyim ben aldım diye iyi diyecek halim yok dev poster veya afiş bastırmayacaksan 48 MP ile 64 MP araındaki farkı anlama ihtimalin yok bu telefondan önce samsung Not5 kullanıyordum 4 yıl kullandım düştü ekranı kırıldı yoksa daha kullanırdım telefon uzaktan kaliteli duruyor ama elinize aldıgınızda o kalite kayboluyor mi9 lite böyle değil yaşadıgım şehirde not8 pro yu canlı görüp elime alma imkanım olmadı mi9 lite vardı onu inceledim ve beğendim bu böyleyse not8 pro daha iyidir diyip aldım ama malesef umduğum gibi çıkmadı son karar sizin ama bana sorarsanız mi9 lite alın derim.
    Yorum için teşekkürler peki hangi satıcıdan almalıyım hepsiburada kendisi satmıyor mi9 lite diğerlerinden hangisi en güvenilir olur. Canlı olarak inceledim her iki cihazıda mi9 lite çok daha hoşuma.

• Yeni alan- alacakların aklına takılan soruları varsa, sorsunlar cevaplayayım :)
  • dextriaN D kullanıcısına yanıt
    2299 TL hocam hbde 128 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: dextriaN

Hbde 128ligi o fiyata var
    Satıcı mi store diyor sizce güvenilir midir? Gerçek mi store un kendisi mi acaba
  • James Deen kullanıcısına yanıt
    Evet

• James Deen kullanıcısına yanıt
    O konuda kefil olamam iyi araştırın xaomi Türkiye garantili olanından alın şu anda yıgılma var tedarik sürecinde cihaz yetiştiremeyip söz verdikleri cihazdan farklı cihaz gönderme ihtimalleri olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Yeni alan- alacakların aklına takılan soruları varsa, sorsunlar cevaplayayım :)
    Hocam ben almayi dusunuyorum 8pro 64 gb. Genelde oyun icin düşünüyorum ısınma felan cok oluyor mu.

• Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: turusan

Ben senin yerinde olsam mi9 lite alırım şuan redmi not8 pro kullanıyorum 64 MP kamerası ve 4500 ma batarysı için aldım ama ne bataryası tam günü cıkartıyor nede kamerasında öyle aman aman bir üstünlük var.
    note 8 1540 pro 2000 pronun oyun vs performansı cok iyimidir note 8e göre nedersiniz
  • Hiçbir şey alınmıyor şuan, satıcı karşılayamıyor diyor ama sepete atıyor

• siteler çökmüş bide para yok derler :) konu nasıl olsa teknikten çıktı alım satım şipariş
  • Arkadaslar merhaba bir sey sormak istiyorum.bu telefon ekranin daki cember de yer alan siyah leke gibi olan sey ekran koruyucudaki bie kir mi yoksa ekran daki bir hata mi sizce arada kaldim bilemedim ?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Kir gibi durmuyor, ekran koruyucuyu çıkartıp bakın bence

• otuzikielli kullanıcısına yanıt
    20 30 dakika güçlü grafikli bir oyun oynarsanız ısınma tabi ki oluyor ancak hiç rahatsız edici seviyede değil. Isınınca telefonlarda grafik performans kaybı olur genellikle, bu cihazda bu kayıplar yok. Önemli olan da bu.
  • olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Telefon nedir? Note 8 pro ya benzetemedim de :) ekran koruyucuyu söküp baksanız daha sağlıklı veri edinmiş olmaz mısınız?

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.