Şimdi Ara

XİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Xiaomi Model #Redmi Note 8 Pro
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    s_s64 nickli arkadaşımıza satılmıştır hayırlı olsun

XİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-Satıldı
    XİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-SatıldıXİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO 6/128GB BEYAZ-Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisırakaya -- 30 Mayıs 2020; 8:51:47 >

• boatlader acik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet600

boatlader acik mi?
    Başvurusunu yapmadım hat daha yeni takıldığı ve 1 hafta içerisinde açılıyor diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisırakaya -- 29 Mayıs 2020; 11:27:18 >
  • alisırakaya kullanıcısına yanıt
    resimlerde farkettim kutuya bakılırsa telefon global
    cihazin arkasindaki yaziya bakilrsa global degil CE ibaresi yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet600

resimlerde farkettim kutuya bakılırsa telefon global
    cihazin arkasindaki yaziya bakilrsa global degil CE ibaresi yok gibi
    Evet kutular biliyorsunuzdur genelde hep fason kutu oluyor cihaz model kodu olarak :M1906G7I olarak görünüyor ayarlar kısmında ve buda hindistan oluyor yanlış bilmiyorsam ve şuan rom olarak MIUI GLOBAL 11.0.4.0 PGGINXM sürümü var
  • Tarafımca alınmıştır iki tarafada hayırlı olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.