Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trendyol gibi sitelerden neden telefon, elektronik alırsınız. adamların kuruluş amacı kıyafet satmaktı sonra bu işlere bulaştılar. Kendi deposundan göndermiyor ki kenar mahalledeki
    telefoncular ile iş yapıyorlar. 100 lira ucuz alacağım diye günlerce haftalarca bekliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon nasıl ? aradaki farka değer mi pro almak icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: santa rika

27 Kasım da hb den sipariş verdim hala bekliyorum.Bu hafta içinde gelmezse, gelince de almayı düşünmüyorum.Hepsijet diye ismiyle alakası olmayan bir firma açmışlar.Diger kargo firmalarını aratıyor.
    22 Kasımda sipariş verdiğim cihaz gelmedi dün itibari ile iptal ettirdim her gün ne oldu geldi mi, gelmedi mi diye düşünmek can sıkıyor gider buradan elden alırım 100 fazla veririm geçer giderim.
  • Sistem arayüz güncellendi arkadaşlar. Özellikle sormak izi ile açtıktan sonra ki animasyon hoş olmuş. Ayrıca arada takılma yapan uygulamalar penceresi olayı düzelmiş. Ayrıca kılıf sıkıntılı arkadaşlar dokunmatik sorununu büyük bir kısmı kılıfın ekranın kenarlarına çok yakın olmasından kaynaklanıyor. Çıkarın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Fakat bu sefer de telefon sabun gibi kayıyor dikkat edilmesi gerekiyor

• unsaLhsN kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsijet müşteri hizmetlerini aradım ürün henüz dağıtım merkezine verilmemiş bile bunlar nasıl iş yapıyorlar. Siz nasıl iptal ettiniz parayı hemen iade ediyorlar mı yoksa ürünün onlara geri gitmesini mi bekliyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şeffaf bir kılıf aldım, kamerayı kapatıyor fakat güç tuşu ve ses tuşları çok hassas. İçinden çıkan orijinal kılıfta da güç ve ses tuşu böyle hassas mı yapıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: santa rika

Hocam hepsijet müşteri hizmetlerini aradım ürün henüz dağıtım merkezine verilmemiş bile bunlar nasıl iş yapıyorlar. Siz nasıl iptal ettiniz parayı hemen iade ediyorlar mı yoksa ürünün onlara geri gitmesini mi bekliyorlar
    hocam ben denizbank kredisi kullanarak alayım dedim dijital onayı verdim evrak gelecek onuda imzalamanız gerekiyor dedi ama gelen giden olmadı 22 kasımdan itibaren dün de zor bela müşteri hizmetlerine bağlandım yine gelecek vs derken sonra hanım efendi zaten sizin siparişiniz iptal olmuş dedi ve bundan haberimiz yok sipariş sayfamda "ödeme bekleniyor" ibaresi vardı sadece görünen ne varsa iptal ettirdim üyelik dahil yani insanları boş yere bekletmenin manası yok 3 gün boyunca denizbank şubesine gittim bizlik değil hepsiburada bakacak, hb tarafına mesaj atıyoruz onlar denizbank bakacak diyor Ankara' da mi satış yerinden alacağım arada 100 TL fark var. Müşteri hizmetlerine bağlanıp ısrarla iptali isteyin yoksa durumun ne olacağı belli değil

• Merhaba, hepsiburada.com'dan aldığım telefon biraz önce geldi fakat telefonun arka yüzü resimdeki renkte , bu normal mi ? Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r._fdn -- 6 Aralık 2019; 16:16:49 >
  • 1150₺ Bim e geliyor beyler 64gb 4gb ram ile
    Kardeşime düşünüyoruz alalım mı?
    Pardon beyler meizu imiş kardeşim note8 deyimce xiami sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazarcep -- 6 Aralık 2019; 17:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazarcep

1150₺ Bim e geliyor beyler 64gb 4gb ram ile
    Kardeşime düşünüyoruz alalım mı?
    Pardon beyler meizu imiş kardeşim note8 deyimce xiami sandım
    Redmi 8 4/64 mü redmi not 8 4/64 mü gelen hangisi redmi not 8 4/64 ise o fiyata 10 tane al
  • hazarcep H kullanıcısına yanıt
    Bim e meizu note 8 geliyormuş . Karıştırdınız sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: r._fdn

Merhaba, hepsiburada.com'dan aldığım telefon biraz önce geldi fakat telefonun arka yüzü resimdeki renkte , bu normal mi ?
    Jelatin var sanırım arkada. Renk beyaz mı?

Ben de trendyoldan aldığımı iptal edip HB'den aldım, kargoya verilmiş. Cihazı kurcalayıp sorun olup olmadığını yazar mısınız burada? Sıkıntı varsa iade ederiz.

• Eşimin cihazında bugün aramaların sesi sıkıntılı. Ne o duyuyor ne ben onu duyuyorum, başkasıyla da denedik sonuç aynı. Her gün başka sorunu çıkıyor cihazın. :D

• r._fdn R kullanıcısına yanıt
    Fabrikasyon hatalı olabilir hocam, rahatsız ediyorsa aldığınız yer ile iletişime geçin. Bu arada orijinal kılıfta ses açma ve güç tuşları nasıl basıyor hocam, tuşa basma hissi var mı orijinal kılıfı attım ben bugün başka kılıf aldım ama güç ve ses tuşları sanki dokunmatik gibi hissiz çalışıyor kılıf ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 Kasımda Trendyol'dan verdiğim sipariş bugün nihayet elime ulaştı. Kutuyu açmadan imei kontrol edeyim dedim ve imei kayıtsız yazıyor, şaka gibi. Satıcıyı aradım, baya bir beklemeden sonra sıra bana gelince telefon kapandı :) Trendyolu aradım durumu bildirdim, kayıt açtılar, bekliyorum. Telefon öyle duruyor kutusunda daha açmadım hiç benzer tecrübesi olan var mı?

Aynı telefondan arkadaşıma da aldık benim hesaptan, onun siparişi benden sonra verildi ve benimkinden önce geldi.
    Benim kutuda EVOFONE yazısı falan yok, sol üstte turuncu etiket üzerine beyaz Xiaomi Türkiye Garantisi yazıyor, içine de Kullanım klavuzu ve Genpa garantisi kağıdır sıkıştırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokenn -- 6 Aralık 2019; 18:43:3 >

• mokenn kullanıcısına yanıt
    IMEI kayıtları toplu olarak bildirildigi için oluyor.Zaten onun da bir süresi var kullansanız da kapanmaz telefon.

• oznbzkrt O kullanıcısına yanıt
    Aklıma gelmedi değil ama eşeği sağlam kazığa bağlayalım dedim, olur ya bir pürüz çıkarsa sittin sene almazlar geri telefonu simkart taktım diye. En az 3 kişiyle görüştüm şu iemi için, hiçbiri de demedi ki toplu yapılır vs. İçime su serpmediler
    bende samsung m20 almıştım imeisi kayıyıtlı değildi, 1 hafta içinde kaydedilir dediler, kaydedildi. arkadaşın dediği gibi toplu kayıt yapıyorlar genelde.
    Kendinizi sağlama alın tabi.Efsane cuma muhabbetine çok satıldı bu telefon yetisemiyorlar.tam 14 gündür kılıf bekliyorum.Dunyada 10 milyon olmuş note 8 satisi.Ne kadar sorun olan denk gelse de şu an fena satıyor bu telefon.

• Çin orjinal rom surumune Ana ekran uygulamasına gelen güncelleme ile uygulama çekmecesi diye bir bölüm eklendi.Poco launcher mantığıyla çalışıyor.Alttan yukarı kaydirmali şekilde menü açılıyor.Katagori şeklinde iconlari ayarlayabiliyorsunuz.Acilis animasyonları da eklenmiş.Global sürüme yani Türkiye garantili cihazlara da güncelleme gelecek.Ne zaman geleceği belli degil.Beklemek istemeyenler APK yi direkt kurduklarinda Ana ekran ayarlarında bu bölümü bulabilirler.Ekstra bir uygulama değildir.Mevcut Ana ekran uygulamasını günceller ve pil tüketimine aksi bir etkisi yoktur.

Sadece parmak izi açılış animasyonu olarakta kullanabilirsiniz.Uygulama cekmecesini secmeyip normal düzende kullanmaya devam edin.

Ayrıca icon size bölümünden icon boyutunu da ayarlayabilirsiniz.

Beğenmeyip kaldırmak isteyenler Uygulama yönet bölümünde sistem başlatıcı nin altında bulunan güncelleme kaldır yaparak ve sistem uygulamaları guncelleyici kullanarak eski son sürüme dönebilir.

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

APK
    https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-15-0-1380-12051400-release/miui-system-launcher-alpha-4-15-0-1380-12051400-android-apk-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oznbzkrt -- 6 Aralık 2019; 19:54:22 >

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.