Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] - Xiaomi Eu Beta 20.6.17 MIUI 12 - Android 10 Yayınlandı!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
6.624
Cevap
184
Favori
301.409
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] - Xiaomi Eu Beta 20.6.17 MIUI 12 - Android 10 Yayınlandı!
Giriş
    2239 Mesaj

jelatini açmadan iade edebilirsin anca. mesafeli satış sözleşmesi hikaye. yok öyle kullanayım beğenmezsem iade ederim olayı. anca apple huysuzluk yapmıyor bu konuda. 2016 da macbook pro almıştım apple dan direk. biraz kullandım beğenmedim iade ettim direk almışlardı ama arkadaşım dell aldı onlar iade almadı .
    |
    |
    Onur888 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Internetten aldıysa eder sıkıntı olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ucuß3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1465 Mesaj

Ne yazık ki en son 5x6 bende bekliyorum 6x6yi

|
    |
    Matt_Murdock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1465 Mesaj

Rehbere ekleyip sonra Manuel senkronizasyon yapıp denemelisin bu şekilde çözebiliriz
    Çünkü senkronizasyon herhangi bir zamana ayarlı olabilir

|
    |
    duru2013 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    222 Mesaj

%100 gösterdikten sonra bir süre daha şarj alıyor hocam cihaz. Ama tabii ki yarım saat değil maksimum 15 dakika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Guest 204899 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ucuß3

jelatini açmadan iade edebilirsin anca. mesafeli satış sözleşmesi hikaye. yok öyle kullanayım beğenmezsem iade ederim olayı. anca apple huysuzluk yapmıyor bu konuda. 2016 da macbook pro almıştım apple dan direk. biraz kullandım beğenmedim iade ettim direk almışlardı ama arkadaşım dell aldı onlar iade almadı .
    sim kart olayı yalan dolan yani
    |
    |

• Binbaşı
    1017 Mesaj
    İnce siyah kilif onerisi olan var mi

|
    |

Ekran koruyucu fiyatına göre baya iyi ya. 6 liraya daha ne olsun :) Kılıfta güzel spigenlerden ucuza gayet kaliteli.

@ucuß3
    Hem androidin dandikliği hem de miui nin eksikleri üst üste gelince böyle oluyor. Umarım güncellemelerle cihaz kendini toparlar. Stabil bir versiyona denk gelirsem uzun süre güncellemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TearsForFears -- 4 Aralık 2019; 10:20:29 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ucuß3 , mf.kaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Kutuzov

cihaz yeni hocam bir de global kararlı da pek stabil sürüm bulmak zor oluyor 2 yıldır mi note 3 kullanıyorum. Her sürümün muhakkak bir eksisi oluyor. Genelde EU romlarda daha stabil oluyor cihazlar. Olmadı biraz zaman geçtikten sonra rom işlerine girersiniz. Kız kardeşim kullandığından onun ihtiyacı olmuyor.
    |
    |
    TearsForFears kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bluetooht versiyonu 4.2 değil 5,0 ve 4g bağlantı hızı Cat12 olarak geçiyor (cat ? kaç olduğunu bulamamıştım daha önce)
    |
    |

tekrar tekrar denedim maalesef olmuyor. ya telefonda sıkıntı var ya da google ayarlarında. ama tüm senkronizasyonlar açık.
    |
    |
    Feel The Difference kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayarlar kısmında senkronizasyon ordan google sekmesinde hangi bölümü ne zaman senkronizasyon yaptığı yazar şu şekilde oradan bakabilirsin, eğer burası guncelse kayıt işlemini google a değil telefonun kendi rehberine yapıyor olabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 4 Aralık 2019; 12:49:42 >
    |
    |
    duru2013 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    65 Mesaj

hesaplar/senkronizasyon menüsündeki google bölümünde resimdeki gibi tüm güncellemeler açık ve senkronize olmuş görünüyor. ancak kontrol ettiğimde senkronize olmamış. ayrıca telefon sistem uygulamalarına girdiğimde google kişiler senkronizasyonu ve google takvim senkronizasyonu adlı iki uygulamanın da hiç kullanılmadığını fark ettim. yine ayarlar içerisinde hesaplar/senkronizasyon menüsünün üstündeki google bölümünde hesap hizmetleri/kişiler senkronizasyonu bölümünü açtığımda boş sayfa geliyor.

edit: takvim de senkronize olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duru2013 -- 4 Aralık 2019; 15:23:30 >
    |
    |

Dokunmatik sensör sorunlarını geçtim daha önceki mesajlarımda da yazdığım eis sorunu var. Eis bazen kendi kendine devredışı kalıyor ve telefonu yeniden başlattığında düzeliyor. Enteresan hatalar gerçekten :)

|
    |
    mf.kaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizim sensör hatası konusunu da kapatmaya çalışıyorlar.
    |
    |
    TearsForFears kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi satıcıdan almıştınız ve garantisi hangi firma idi.
    |
    |

Neden hocam? DH editörlerinin reklam ve para kapısı bu Xiaomi sebebi az çok belli gerçi.

|
    |
    copierbond64 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Usb kabloyu çıkarmak tam işkence, sağa sola sallanmaya başladı sarj girişi. Manyetik usb aldım gelse de kurtarsa şu tak çıkardan. Şu an telefona alıştım hatalarına göz yumuyorum bakalım uzun kullanım sürecinde neler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Sniper -- 4 Aralık 2019; 20:47:24 >
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.