Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda sorun yok diyordum 1-2 dk konuşmada ortaya çıktı birden karşı tarafın sesi kesildi noluyor dedim baktigimda alarm menüsüne girmişti telefon çok deli oldum en kısa sürede duzeltmeliler şu sorunu garantiye kadar yolu var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    Sizi de sensör sorunları konusuna bekleriz.
  • Merhaba arkadaşlar telefonu anneme aldım henüz hat felan takmadım imei numaralarını kvk dan kontrol ederken imei 1 gözüküyor ama imei 2 gözükmüyor bu normal mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Evet sorun var ve bu rahatsız edecek derecede büyük bir sorun bence düşün arama yapıyorsun ve ekran kapanmıyor sürekli nereye geliyorsa Bi ton program açılıyor telefon kapanıyor vs. Gibi ya arama yaparken ekranı kendin kapatıp açıcaksın yada bu sorunla boğulacaksın saçmalık yani
    @Onur888
    Bu sorun tüm Xiaomi telefonlarda mı yoksa redmi note 7 ve 8 de olan bi sorun mu?

• Kaliteli kılıf ekran koruyucu cam ve type c kablo önerilerini alabilir miyim?

• Alla alla cihazı rootlarken magisk eklentisi yüzünden cihaz çöktü. Tekrar twrp ile rom yükledim. İlginç bir şekilde dış hoparlör sesi inanılmaz arttı. Ve pil süresi 9 saati bulan ekran sürelerine ulaştı. Ekran parlaklığı neredeyse sonda.

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• Bazen Sms gelmiyor telefonu yeniden başlatmam gerekiyor sizede oldu mu hiç?
    Banka google vs buralardan gelen ilk smslerde telefonu hep yeniden başlatmam gerekti almıyor telefon sms'i
  • A Lifetime A kullanıcısına yanıt
    Hayır böyle bir problemle karşılaşanı hiç görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilmiyorum ilk defa bu markanın ürününü alıp kullanmaya başladık.
    @Onur888

• quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

valla şuan gittim oppo reno 2z aldım bakalım bizi neler bekliyor. o sensör olayını eşim kullanırken gözlemledim. telle konuşurken eliyle çok oynadığnda telefon anlık ekranı açılıp kapanıyor o sırada sessize alıyor telefonu. sonrada kapatıyor görüşmeyi .bence yazılımsal

Alıntıları Göster
    Ekran yanıp söndüğünde hiçbir şeye dokunmasan bile karşıya ses gitmemeye başlıyor. Ben telefonu kulağıma eğimli çapraz tutuyorum yani sensörden dolayı ekran açılsa bile yanağım bir yere değmiyor.

Ucuza aldık diye seviniyorum ya şu cihaza 2000 e yakın verseydim çok koyardı. İndirimle 1475 e aldım diye geri iade etmeyi düşünmüyorum. Sorunlarıyla da olsa kullanacağım. Umarım daha başka sorunlar çıkmaz. Cihaz bariz sorunlu ama her üründe bu sorunlar yok. Yabancılarda forumlarda şikayetçi mevcut sorunlardan.

• Arkadaşlar daha cihaz kargodan gelmeden cihazdan soğudum.. Ürünü kontrol etmeden de geri iade etmek istemiyorum açıkçası hepsiburadanın iade koşulları nedir telefonlar için

• Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

Cihazda bazı sorunlar var ama bu nasıl bir ekran süresidir hiç güç tasarrufuna almadim ona rağmen bu süre çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: atkosturanadam

Cihazda bazı sorunlar var ama bu nasıl bir ekran süresidir hiç güç tasarrufuna almadim ona rağmen bu süre çok iyi.
    Hocam zaten sorunsuz bi ürün yorumu göremedim şimdiye kadar, ne lanet bi telefondur

• hocam günaydın,
    sizinle aynı durumdayız: hepsiburadadan aldım ve daha gelmeden cihazdan soğudum.
    ama şunu da gözardı etmemek gerekir. forumlarda genelde ya markanın fanatikleri olur, ya da o markanın düşmanları.(nedense..)
    ha bir de ürünle sorun yaşayıp canı yanan arkadaşlar var, Allah kimseyi o duruma düşürmesin tabii.
    normal görüşü olan adam, fikrini 1 kerede yazar geçer.
    o yüzden yorumlar genelde aşırı övgü - yergi içerir.
    bu işler biraz şans, biraz da beklenti meselesi.
    ben şahsen kargo gelince alıp kullanıcam, sorun çıkarsa tekrar değerlendiririz.
    hakkımızda hayırlısı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Kaliteli kılıf ekran koruyucu cam ve type c kablo önerilerini alabilir miyim?
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-redmi-note-8-karbon-tasarim-negro-silikon-kilif-P156106656

Nano camla bunu aldım 40 liraya gayet memnunum.
    https://urun.n11.com/kablo/baseus-cafule-usb-type-c-1-metre-30a-hizli-sarj-halat-usb-kablo-P335195174

Kablo olarak da bunu almayı düşünüyorum.

• Babama almıştım şu anlık bana ilettiği herhangi bir sorun mevcut değil ürünü mi store n11 den almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: aengineer23

Hocam zaten sorunsuz bi ürün yorumu göremedim şimdiye kadar, ne lanet bi telefondur

Alıntıları Göster
    Genelde burada urunu almayi dusunen veya basina bir is gelenler yorum yaziyor o yuzden normal :) Ben urunu aldim tum olabilecek sorunlari denedim hic bir problem yok. Yari fiyatina aldigim spigen kilif gelse direk kullanima gecicem.

Urunu trendyoldan aldim suanda bakacak olursan 1.2 bin asagi yukari degerlendirme var ve ortalama puani 4.9 yani bu oy oranini baska urunde zor bulursun :)

14 gun icinde degistirme secenegin var biliyorum. Umarim sorunsuz cikar kolay gelsin

• Arkadaşlar bunda Always on display özelliği varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spectre28

Arkadaşlar bunda Always on display özelliği varmı ?
    Yok malesef ips ekran olduğu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: aengineer23

Alıntıları Göster
    Benimkinde sorun yok

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.