Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
130
Favori
557.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim cevabınız için. Ben de hep o şekile yapıyodum ama kaydetmiyordu. Sorunun nedenini buldum "mi video durduruldu hatası". bu yüzden kaydet tuşuna basında programdan komple çıkıyor. bazen oluyor bazen olmuyor. nedenini anlamadım, geri bildirim yaptım şimdi.
  • Obsessive* kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Ben de hep o şekile yapıyodum ama kaydetmiyordu. Sorunun nedenini buldum "mi video durduruldu hatası". bu yüzden kaydet tuşuna basında programdan komple çıkıyor. bazen oluyor bazen olmuyor. nedenini anlamadım, geri bildirim yaptım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

1-Memnunum
    2-Parlaklığı ve kalitesi fazla iyi
    3-Kalinliga alisiliyor max 1 hafta
    4- eski telefonum 140 gr 5 inch idi bu yüzden ince ve hafif olsa ballı kaymakti
    5-kasma yaşamadım desem inanır mısın (daha önce 5 farklı Android telefon kullandim)
    Cevabın için teşekkürler dostum.. FullHD Video izleme kalitesinden memnun musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

22 kasımda aldığımızda süper hızlı gönderiydi.Yani aynı gün alınca hemen kargoydu ama tam 1 hafta sonra 29unda kargoya verildi.
    Aynı sorunu bende yaşıyorum.. yıllardır hepsiburadadan alışveriş yaparım ilk defa böyle bi saçmalıkla karşılaştım..27 sinde aynı gün kargo niyetiyle aldım, benim ki daha kargoya bile verilemedi..

• Arkadaşlar bende geçtiğimiz hafta hb den redmi note 8 32gb sipariş verdim.32 gb da 3 gb ram olduğunu sonradan öğrendim.İptal edip 64 gb alacaktım ama siparişim kargoya verilmiş . Hafıza dışında problem yaşar mıyım.Kasma vs . olur mu acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aengineer23

Aynı sorunu bende yaşıyorum.. yıllardır hepsiburadadan alışveriş yaparım ilk defa böyle bi saçmalıkla karşılaştım..27 sinde aynı gün kargo niyetiyle aldım, benim ki daha kargoya bile verilemedi..

Alıntıları Göster
    Ben 22 kasımda aldım 26 sında kargoya verildi İstanbul içi olmama rağmen 5 aralıkta teslim edilecekmiş kılıf ise beraber almıştım teslim tarihi 12 aralık

• Arkadaşlar merhaba cuma günü bende note 8 alarak aranıza katıldım. Fakat bir sorunum var yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.
    Bildirim çubuğunu aşağı çekmeden telefona bildirim geldiğinden haberim olmuyor, bunun bir çözümü var mıdır?

• Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

Siz normal fiyattan mi aldiniz ? Urun sanirim ne kadar indirimdeyse o kadar az onceliklendiriliyor.

Benimde yaklasik 1 hafta oldu sali gunune kadar kargoya verilmezse arayacagim.

7 ocakta maksimum elinize gecer yazmislar sacmalik.@TNTB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekow238 -- 1 Aralık 2019; 13:5:29 >
  • Hocam gelince hiç açmadan direkt iade edip 4/64 olanı alın.

@bekow238 39,94'e almıştık.Şu an 64 liraymış en geç 4 aralık kargoymuş.Sizinkinide birkaç güne kargolarlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 1 Aralık 2019; 13:10:50 >
  • Eskiden İstanbul içi hızlı kargolama nedeniyle HB kendi satıığı ürünleri tercih ederdim ama artık öyle değil. Hem 7-10 gün sonra kargo yapıyor hem de ptt kargo nedeniyle bütün İstanbul'u dolaşıp öyle geliyor.

HB akşam sipariş verip ertesi öğlen teslim aldığım siparişleri bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bien -- 1 Aralık 2019; 13:21:33 >
  • Stabil en iyi gcam sürümün linkini verebilecek olan varmı göremedim

• Hocam kaç gündür gelmesini bekliyorum şimdi bi de iade edicem.Ama kesinlikle geç kargolama yüzünden hb den almam.32 gb almamın nedeni 2 aya kadar beni idare etsin sonra askere gidicem telefonu babama bırakacaktım gelince de daha iyi bir telefon almayı düşünüyordum.Eger problemliyse 64 alacağım artık yapacak bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Ben 22 kasımda aldım 26 sında kargoya verildi İstanbul içi olmama rağmen 5 aralıkta teslim edilecekmiş kılıf ise beraber almıştım teslim tarihi 12 aralık

Alıntıları Göster
    Dostum gidip kendin alma gibi bi şansın varsa al kurtul bence çünkü bu efsane Cuma işinin gerçekten b*ku çıktı. Kargoları ulaştıramayacak kadar ciddi bi yoğunluk var aynı mağduriyeti bende yaşıyorum

@bien PTT kargo net pişmanlıktır Bahçelievler’de yaşıyorum ürün Zeytinburnundan Bahçelievler’e geliyor ordan bana değil tekrar Kadıköy’e geçiyor ordan bi daha bi şehir turu yapıyor.. kargolamaları ayrı dert PTT kargoya vermeleri ayrı dert.. bi hevesle telefon alıyoruz ama beklerken insanın hevesini kırıyorlar bu ürün ne zaman bana ulaşır cidden bi fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aengineer23 -- 1 Aralık 2019; 14:7:6 >

• santa rika kullanıcısına yanıt
    Hocam arada çok bir fiyat farkı yok.Normal bir kullanıcı için 3/32 de yeter.Ama çok video/fotoğraf çekerse 32gb yetmeyebilir.
  • camoka17 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Ekran > Çentik ve durum çubuğu > gelen bildirimler için simgeleri gösteri aktif yap.

• Red86 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, kurtardın beni.

• Ben beğeniyorum parlaklığı hiç sona getiremedim gayet yeterli

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.