Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
10.237
Cevap
130
Favori
557.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de onaylanmadı
  • süraka kullanıcısına yanıt
    Mi hesabım var, diğer tüm bölümleri senkronize etti. Ancak mesajlar için sim kart etkinleştirme hatası verdi.
  • 11 kasım sabahı N11 mistoredan aldığım beyaz cihaz siparişi onaylandı. Bakalım kargo ne kadar sürecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsessive*

Mi hesabım var, diğer tüm bölümleri senkronize etti. Ancak mesajlar için sim kart etkinleştirme hatası verdi.
    bunu denediniz mi?https://c.mi.com/thread-2209891-1-0.html
  • Ben de n11 Mistore'dan satın alarak araniza katildim.

Aksesuar satin alan arkadaslar aldıkları urunun linkini konu sahibini etiketliyerek mesaj atarlarsa ilk mesajlarda bi liste oluşturalım. Böylelikle sayfalar arasinda kaybolmadan hosumuza gidebilecek koruma kiliflarini vs buluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süraka kullanıcısına yanıt
    İşe yaramadı hocam. Teşekkür ederim yine de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Obsessive* kullanıcısına yanıt
    Sar değeri sayfasını koyar mısınız buraya?

• MİSTORE kepenkleri kapamış bu gece ne iş..

• n11 akıllanmadı. geçen sene zaten yoğunluk yaşadın bu sene önlemini alsana.. aç biraz daha server.. satıcı serverlerini ayır. indirimi 3 güne yay... satıcılara da 3 gün için stok girişini ayrı ayrı izin ver bu kadar basit
  • 0.19 W/kg kafa
    1.09 W/kg vücut

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Sar değeri sayfasını koyar mısınız buraya?
    Sar değerleri diğer marka ve modellere göre oldukça düşük, sırf bu yüzden aldım bende.
  • varmı hala siparişi onaylanan kargoya verilen 11 gecesi 02:30 aldık hala onaylanmadı ne techpazarmış bu ya nerden bulaştık bu satıcıya
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    MiStore başladı onaylamaya. Kargolama da bugün başlayacak diye yazıyorlar. Techpazar'da başlar bugün yarın acele etme.
  • Bilseydim böyle olacağını MiStore'dan alırdım nasıl bir yanlış yaptım. inşallah başlar bunlarda bu kadar insanı madur ediyorlar N11 mmüşteri hizmetleri ise kargolama tarihi 10 aralık gözüküyor bekleyeceksiniz diyorlar varmı böyle bir saçmalık.@Druyid

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 13 Kasım 2019; 10:10:32 >
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Çok yoğunluk olduğu için kargolama tarihlerini fazla fazla yazıyorlar. Bence o tarihten önce bütün hepsi biter.
  • bende techpazardan aldım 2 gün önce onaylanmadı bile hala.en geç 10 aralık günü kargoya verilir diyor;)
  • J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Ben 1.6-1g değerleri merak ediyorum asıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 13 Kasım 2019; 10:37:22 >
  • onaylasalar siparişi bu kadar kişi yazı yazmış adamlar sorulara bile cevap vermiyor neyse bekliyoruz kısa zamanda çözsünler şu işi telefona ihtiyacımız var aldık bile bu şekilde beklemek yoruyor insanı.
    @Druyid @seco_74
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.